Téma

IT zajímavosti minulého měsíce

Komentáře(34)
  1. Guest

    doporucuju si najit a do clanku doplnit ohledne problemu s antenou iphonu novejsi informace, je to trochu jinak nez pises.

  2. Guest

    už konečne napište članek i o nečem inem

  3. bestix

    Jo, také mám s tímto problémem zkušenosti

  4. Kapalina

    jo to je fajn..

  5. Guest

    Iphone je debilita..Lagy , problémy.Člověk musí správně držet ruku.Upřímě HTC který je 4krát levnějí je lepší než tahle blbost.Za zbilí prachy si takleda koupim i7 :)

  6. Conanek!

    S tim rapidem asi malo posrali a verim, ze ho timto zpusobem uplne zrusej. Mel sem predplaceno na pul roku a samozrejme me hodili hned celkem vysokej tarif, kdybych to ted neprokoumal, mel sem za cca za 14 dni po accountu a to bych ani nemusel stahovat. Kdyby to udelali styelm czshare, ze by se proste ty body odecitali za stazeny data, tak bych to jeste chapal, ale kdyz se odicitaj samovolne, tak to znici vsechny obcasny stahovace.

  7. Guest

    Na zive.cz rozebírali ceny iPhonu4 (nebo iPadu teď nevím) ve světě. Američan si příjde v přepočtu na 6 tisíc. ale Angličan či Němec na 19 tisíc, čím to? Že by úprava slotu pro SIM kartu stála 13 tisíc?

    Kor v česku, kdy budou další 2 tisíce navrch. Tohle nejsou bláboly, ti chlapi sou vysokoškoláci a o svět IT/mobil se zajímají a pracují v něm. Prostě skvěle Apple, zase ses pedvedl, nejespíš si koupím celou sadu, iPhone, iPad a ten iPod ve slevě za 50 klacků... Vlastně bych mohl i nějakej ten Macbook za 70...

  8. _yO-zEf'

    Píše tu plno lidí,co nedrželo iP4 ani v ruce.. problémy byly jen v USA v síťi AT&T , v Evropě žádné problémy nikdo nehlásil.. a když vás iP4 nezajímá,tak to nečtěte.

  9. THE_WILLY

    Proto taky hodně lidí kupuje iPody,iPhone a iPady v USA.Sám mám jeden iPod Touch dovezený z USA.

  10. Ant23

    Jako dlouhodobý předplatitel RS se mi moc nepáčí ten nový systém co se chystá snad nám moc neuškodí.

  11. Guest

    jenze ty koukas na ceny dotovanejch telefonu, musis vyuzivat jejich specialni tarify ...

  12. w1nz

    Nemam co rict.... ale delal to fakt nejaky inteligent...hlavne kdyz pulka z celeho tematu je o nejakem iPhonu .....

  13. Guest

    Dobrý nápad s hranatym iPhonem, docela se mi to líbí a určitě nebudu sám... Co vy na to? Mam jen obavy ze by mohl být víc náchylný ke zničení.

  14. Tick

    to není pravda, problémy jsou třeba i v sítích O2 UK. Bohužel musíte číst i trochu jiný články než www.apple.com

  15. Guest

    Postuj clanek, hledat se mi to nechce ;)

  16. Guest

    Ale fakt bi to chtělo něco jiného než o elektronice

  17. Guest

    Nejsem odpurce jablek ale 4 je srot neze signal chyta spatne ale navic fotoaparat foti zlute a ta nekrestanska cena hovada .

  18. camperKcz

    Nechci a ani chtít nebudu..:D

  19. eXb.RefleX

    Ipod touch je podle me lepsi, sice neni na volani ale ma skoro vse co ihpone a neni tak prehnane drahy

  20. w1nz

    Ja bych osobne tedy rekl, ze se v IT okruhu za ten mesic urcite stalo vice nez to, co se nam autor snazi nacpat do hlav :)

  21. !nH°johnyozon

    ty kokoti uz nevediea co chcu teraz si to dobre posrali

  22. absalon^3'

    Kolik myslite ze bude statv CR?

  23. Anub1ss

    To bude zřejmě tím že to je zhrnutí za týden a né za měsíc nauč se číst !

  24. Anub1ss

    Hluboce se omlouvám naučut číst bych se měl zřejmě já :D

  25. Guest

    tohle je super clanek =P a ten phone nema chybku :P 5*

  26. Malej-Kempik

    Nevím no možná si to koupím.

  27. HoracccMckozias

    To je pořád jen Iphone s toho co jsem čet si ho určitě nekoupím ale chtěo by to napsat taky třeba o Gradikách procesorch no prostě o něčem jiném než o Iphonu ale článek dobrý já bych napsat neuměl.

  28. Guest

    Nevim co s tim máte, já bych si ho koupil

  29. Guest

    bych rozhodně chtěl ale nemusel by mít ty problémi se signálem

  30. Force-Man

    Design krásnej ale velmi na h****. Nechápu proč udělali anténu na boku :D to je prostě blbost...

  31. Guest

    Jo dobry clanek ale souhlasim porat to same.

  32. ˇ4Pajˇ3dulˇ1a.5

    stejne jde ta doba neuveritelne dopredu

  33. nEhyg!eniX

    ma uz hodnelidi driv kdo mel byl obdivovan ted uz to ma kazdy krupan

  34. PTF

    Jako hracka paráda jako mobil asi zbytecnost :) ihone 4 :)

Copyright © 2018 Allstar Group s.r.o