Téma

IT zajímavosti minulého měsíce

Komentáře(13)
  1. morph00x

    nechť tento systém zhyne v bolestech a utrpení ... snad se v další generaci windows poučí a vydají něco použitelného, win 8 rozhodně jako použitelný v reálném životě nepovažuji - je to děsivá představa, jako z horroru ...

  2. PilsnerUrquel

    Konecne clanek kterej je na GP a neodkazuje nekam dopr*ele.
    Pekny :) 5*

  3. FouET

    Ne všechny cesty jsou zmapované. Třeba malým městem Duchcovem (pár tisíc obyvatel) mapovací vůz jen projel a většinu ulic vynechal.

  4. Duke_Ertai

    Windows? Poučí? Ok...

  5. .Kron.

    Myslím, že v brzké budoucnosti je nic pěkného nečeká. Ale rád bych se pletl.

  6. morph00x

    když to tak vezmeš tak microsoft měl až každej druhej systém použitelnej ;) ... tak win 8 budu tak nějak ingnorovat a snad jeho nástupce bude "normální" ...

  7. Rodoman

    Ta informace o Windows Live se mi nějak nezdá. Určitě bych věděl, kdyby něco změnili, protože pokaždé dostávám hafol mailů. Mě tedy všechny WLive služby jedou zatím v pořádku bez dalších změn.??

  8. Dejl

    Možná že zmapoval víc ulic, ale na internet se hold nedostali. osobně sem viděl auto od googlu jak jelo u nás před nějakym časem a zrovna do ulice, ve které jsem ho viděl, se člověk "nedostane".
    Možná že časem nějaké ulice přibudou :)

  9. rEd.MaK

    Bydlím ve městě s 3500 obyvateli a vůz projel vsechny ulice dokonce sem našel svoje auto :)

  10. MililiVantili

    moje vesnička má 50 obyvatel a zajeli do obou dvou ulic. šikovní klucí :-D

  11. strima1

    Ou tak to je luxus, no je vidět že je rok 2012, je to fakt síla, se moci podívat z jednoho místa u kompu po celý český republice a i po jinejch státech. No vypadá to tak že příští vymoženost bude brzo celá čr v modelové podobě :D. Ale tak či tak není nad to vidět svět z reality, svýma očima. Ovšem na podívání a různý plánování super.

  12. BigPospy

    jako vzdy některe věci jsou zajimavy

  13. Lukino_

    Tak takový Litoměřice nejsou zmapovaný z poměrně velký části. A to zas tak malé město nejsou

Copyright © 2018 Allstar Group s.r.o