Téma

IT zajímavosti minulého měsíce

Komentáře(14)
  1. MililiVantili

    chytrý brýle vypadají zajímavě, akorát kdyby se každej soustředil co má napsáno na brýlích, vrážel by do lidí a zakopával o obrubníky :-D ta parodie mě docela rozsekala :-D

  2. ltN'

    Brýle zajímavé, ale jak moc to bude praktikcké a použitelné to si nedovoluju odhadovat.

    Nokia prostě udělala krok špatným směrem, Android je o krok v před a Samsung nabízí nejlepší poměr cena/výkon.

  3. Carbon96

    ...orientace po okolí s brýlema nebude zas tak velký problém, vlastně si myslím, že by člověk neměl do ničeho vrážet, nebo zakopávat. Je to totiž mnohem praktičtější, než mobil v ruce a i s tím nevrážím do věcí a nezakopávám o obrubníky. Teda, pokud své okolí znáte, můžete s tím klidně i sprintovat.

  4. InfinityVlogs

    Googlu + Se daří? :D A od kdy? Když vidím sdílení něčeho, čehokoliv, tak má Google+ nejmíň, někdy 0 sdílení. Sice to není zas až tak špatná věc, ale se srovnáním FB, Twitteru či Myspace, tak je snad úplně dole. Čily si nemyslím že je to zas až taková pravda že se mu daří. Toť vše.

  5. Readyxx

    ty bryle jsou urcite zajmave ale nedokazu si je predstavit jako realne vyuziti, mozna nektere funkce, nevigace, hudba , ale to uz by clovek nedaval pozor kam slape:),jinak to auto urcite dobra pohodlna vec no uvidime co se chytne a co zustane jen jako prototyp:)

  6. Ad@mek

    Taky souhlasím brýle jsou super. Ale nedokázal bych si je představit v normálním životě

  7. ''ckd_

    Řekl bych ,že půjde jen o zvyk.
    Přece jen každej si zvykáme na něco nového

  8. nEhyg!eniX

    Vsechno jsou to zbytecne veci. Vzdyt nebyli telefony nebyl internet nebylo nic a lidi se normalen dokazala dorozumet nekam dopravit bez GPS pouze s mapou a pri nejhorsim prece jen mame takovou tu diru pod nosem kterou se muzeme zeptat na cestu. poslouchani hudby je velice prijemne ale pojdme se sluchatkama a neco nas srazi :) proc neposlouchat prirodu jak zpiva :) ale chapu to prece jen vse se podrizuje lidem a ti aby meli vse jednodusi a nemuseli se tolik namahat tak budou pouzivat cokoliv pujde :)

  9. Lukino_

    Obzvlášť ve městě jsou ty zvuky přírodních aut příjemné. To radši nějakou hudbu, když jdu do lesa, tak si sluchátka taky neberu, a nedělá to tak nikdo z mého okolí.

    Ty přístroje tu jsou jen pro naší pomoc, ulehčení, relax. Je na jedinci, zda on je ovládán stroji nebo stroje ovládá on sám. Každý si zvolí jinou cestu. Já volím tu, že stroje využívám jen jako podpůrný prostředek Pokud se chci dostat někam, kde to neznám, proč bych si nezapl GPS, když ji mám. Jsem tam rychleji, ušetřím tak čas i peníze

  10. The_DaX

    Instragram je super aplikace .. dobrý nápad

  11. fLrZ^^

    dost zajimave na muj vkus

  12. M4roOo

    opravdu zajimave

  13. PTF

    ty chytré brýle jsou dost dobry uz je to jak z filmu na ktere sme koukal pred dvaceti lety :)

  14. Đoubl€|Bubble$

    Instagram jsem si stahnul na svoji s2 a musim rict ze to chce cas, jeste do ted se v tom moc neviznam a to ten program provozuji dennodne pod dobu 15 dnu :))

Copyright © 2018 Allstar Group s.r.o