Téma

IT zajímavosti minulého měsíce

Komentáře(36)
  1. !STARci!<Voren>

    tomu říkám mít nápad udělat takovéhle video

  2. Dom1251

    a nas ucitel informatiky nam furt cpe, jak HP jsou neporuchovy a ze na zadnym nikdy nevidel zadnou zavadu, kdyz sem mu rekl ze znam 3 lidi kterym se na nem pos*ala mechanika tak rikal ze lzu, jenze takovejch lidi je mnohem vic a HP-ckam se snad podelavaj jen mechaniky a ted k tomu i baterie

  3. Preu

    Tak jako souhrn za týden bych to bral, ale za měsíc mě toho příjde docela málo.. krom toho se opravdu opakují dokola pořád stejná témata :( a například o vývoji v 3DTV ani zmíňka

  4. JIBorg

    Já mám s HP také jen dobré zkušenosti. Hlavně hodně potěšil fakt, že má neprotékající klávesnici. Což jsem zjistil až když jsem řešil, co jsem tím politím zrušil

    A i třeba podpora a servis jsou na lepší úrovni než u konkurence

  5. Guest

    nema chybu,
    a je to pravda- podla mna je google chrome lepsi nez cokolvek ine

  6. Armour

    Drsne video

  7. Andre007Ren2

    Ohledně FB. Nevím proč s tím ty televize a třeba i jiné společnosti dělají takový halooo. Např.: jedno nejmenovaný rádio "Přidej si nás na FB a vyhrávej dřív než ostatní". Zdá se mi to jako diskriminace nebo něco na ten způsob. Já FB nemám a taky žiji. Nevím proč bych měl být omezován na nějaký server. Proti FB osobně nic nemám jsme svobodná země a dělat si může a být kde chce každý jak uzná za vhodný,ale ta televize a myslím si že toho bude čím dál víc je dost špatný.

  8. Guest

    chrome pouzivam a goood

  9. WAREN

    fakt good:)

  10. ^^33EVERLAST

    Reklama na google chrom je opravdu strhují!

  11. ski_master

    hodne povedena reklama :) a jako uzivatel chrome browseru ocenuji dvojnasob :)

  12. R-o-m-i-x

    A to je dost dobře už má opotřebení 41%

  13. Hugo_zly_muz

    Pohoda, noťas od nich mám jinej a problémy žádný. Chyba se může stát každýmu. Navíc myslíte že ty baterky vyrábí v americe? těžko. Ukázaly chybu, baterky v poho vymění, tak co...

  14. Guest

    Popravdě nechápu proč tolik lidí používá prohlížeč Chrome. Standartní trojka podporovaných prohlížečů je IE, Mozila, Opera a t os tím, že Opera není podporována v 100% většine webů. Tak proč?

    Rychlost pomineme, rozdíl mezi IE, Operou, Mozilou, Chromem nikdo nepozná. Graficky, tedy uživateslký prostředí ení špatný, jednoduchý, to uznávám ale dál?

    Bohužel je to Googlovskou adaptací Chromu do každýho výrobku Googlu, a pokud jsou miliony uživatelů jako třeba táta, tak se není čemu divit :).

  15. Guest

    Chrome je dobrej podle mně lepší než mozila atd..

  16. hafoman007

    :D opravdu to nemá chybu :D vtipný a zase vtipný :D

  17. Fatal-Error

    nejlepsi na chromu je prekladac :)

  18. davous267

    To video na Chrome vážně nemá chybu.Dle mého názoru, to je vážně nejlepší prohlížeč.
    Facebook: Nevedu a jsem jeho naprostým odpůrcem.

  19. lukasd73

    Pěkný videjko :-D

  20. Gandalf.

    I když mi teď nejdou nahrávat obrázky v nové verzi do článků na gameparku, ale i tak jsem s ní nesmírně spokojen

  21. eM!

    jj tohle videjko se vydařilo x)

  22. _Player_

    Tak to co jsem se zde dočetl mě doslova šokovalo - sleduji novinky ale tohle se ke mě ještě nějak nedostalo , absolutně nechápu jak může veřejnoprávní televize takkto postupovat vůči jejím platičům...
    Pochopil ybch to možná u NOVY , Primy ale už ČT teda nevím nevím... Facebook také nemám - a snažím se mu aztím dost úspěšně bránit , poměrně to dle mě omezuje vlastní svobodu - jak bylo řečeno , skoro Velký pratr... :D

    Jinak jak padla kritika na Windows Mobile... - nechápu proč to všichni kritizujete... - zastaralé???... Já nevím , ale osobně se mi tam pracuje mnohem lépe + to má nepřeberné množství funkcí oprati IProhne a zatím i oproti Androidu... - prostě se tam dostanu všude , úprava registrů a další kujoviny... jen se v tom musí človíček chvilku hrabat aby si to uzpůsobil k obrazu svému , hold s WM nedostáváte hotový OS k použití ,a el po úpravách je dle mě nej.. :)

  23. Guest

    A proč ne?Je to jednoduchý,přehledný,uživatelsky přijemný,moc pěknej dizajn...Mužes si stahnout par opravdu potřebnejch addonu(Určitě jejich obdoby budou i na mozile).Přibadně male upravi vzhledu...

    Co vic jako od prohližeče chceš?Google konečně přišel s jednoduchým prohlížečem ,kterej není naročnej na používaní...a že je na ty mim šrotu sakra poznat rozdil v rychlosti (chrome vs mozilla)

  24. ludvor

    Článek hezkej, ale proč bohajeho tolik témat dohromady :-O

  25. Thorlord

    Nejlepší !!!!

  26. Guest

    S tím maj fakt pravdu já u toho taky proseděl nějakou půlhodinku:D

  27. Fiswiz

    No při procházení webů sem zjistil že chrome není zrovna 2x dobře chráněn proti virům od EAST Smart Security 4 POZOR na to !

  28. sifaNNN

    Supr ale Chrome??? je ja nwm

  29. iMajkl

    Ten Pac-man na to googlu byl dobrý, hlavně když tam bylo tlačítko vhoďte minci a ne New Game :))

  30. Guest

    Reklama na chrome špičková, a u pacmana jsem taky proseděl chvilku :D

  31. qezy

    Clanek ujde, ale proc tolik temat v sobe ?

  32. Guest

    nechapu proc si to vsichni kupujou kdyz na to pak nadavaj. treba iphone, vsichni rikaj jak musite mit specialni programy abyste ho spojili s pc. ja bych si koupil radsi mda od htc.

  33. tunelar

    Zrovna nedavnou jsem četl že výrobci applu lhali uživatelům u nového iphonu který měl problém s anténou že se prý jedná o chybu v systému. nekolik časopisů udělalo testy a hle aple lže je zde nevhodná anténa...Bohužel lidé jsou tak strženi davovou manii že kupují nadále :(

  34. Guest

    je rozhodně lepší nez google chrome

  35. nEhyg!eniX

    Zachvlu vam mobil bude utirat zadek

  36. Guest

    Není co dodat prostě !

Copyright © 2018 Allstar Group s.r.o