Téma

IT zajímavosti minulého měsíce

Komentáře(31)
  1. vladislav203

    ...zajímalo by mě kolik stojí.

  2. TheMike_

    stejne jako stal Ipad 2 jeste pred slevou.

  3. Alien5

    je peknej ale zajimalobyme kolik lize

  4. pecant

    stejně si ho nekoupíte tak vám to může být u zádele

  5. pecant

    Ceny iPadů na našem trhu jsou zpravidla vyšší než v USA, dá se očekávat, že nejméně vybavený iPad nové generace bude stát 13990 Kč a nejlepší verze vyjde na na necelých 18000 Kč

    V USA modely s pamětí 16 GB, 32 GB a 64 GB se budou prodávat za 499 – 699 dolarů.

  6. haXik|LP

    Hodně chabý

  7. x650

    uz se tesim na win 8 :) a ta nokia je taky slusna. Novej ipad je shit stejne jako posledni dobou vsechno od apple, lidi sou tak blby ze jim je vzhled prednejsi nez vykon tak si to kupujou. Je mi jedno co mi na to reknete, je to pravda.

  8. .RastA

    asi hezký rozlišení, ale může mi někdo říct, k čemu ta věc jako vůbec je? děkuji

  9. Cheddar

    Win 8 vypadaji moc pekne, tesim se na ne, snad to nebude fiasko ála Vista.
    iPad u nas bude jako vzdy stat o 3-6000 vic, nez vsude ve svete, protoze jsme v CR.

  10. fyree

    akčloiv se ot nezdá.. mužeš tam hrat pecka hry... lehko se na nem piškou zapisy do školy.. ruzne prezentace atd... nebo is lehneš do postele a je přijemnejší se divat na tablet než na notas...

  11. Go4RN

    osobně by mě zajímalo, kterýho fotografa by vážně zaujal foťák s rozlišením 41MPx, naopak rozlišení přes 10-12MPx už je k ničemu a naopak než by fotografie zlepšovalo jim škodí. Tim spíš, že velikost optického čipu nahradit nelze.

    Re. 7 nevim co se ti líbí na W8, co tu čtu tak je to akorát další násilný cpaní lidí kam nechtěj. Žádná možnost přizpůsobení, žádná možnost nahrání minulého zobrazení. Microsoft akorát pořád mění vzhled a jak člověk dostane novej program, aby se v něm zdlouhavě znova učil, tim spíš když ho používá občas a potřebuje něco najít... A jak jsem psal výše a je to i v článku ta fotografie je podvod. Jen pro představu foťáky v mobilech nikdy nemají reálný výkon vyšší jak 50% udávaného výkonu, když jsme to měřili iPhone s teoretickým výkonem 8Mpx měl reálny zhruba 1,9Mpx.
    Osobně si myslim, že Nokie a Microsoft se stáhnou navzájem.

    Nejsem žádnej fanda Apple, ale očividně dělaj věci který lidi chtěj, místo toho, aby násilně prosazovali nějakou novinku, kterou přeci musí mít všichni rádi, jako to dělá Microsoft.

  12. mrtwak

    Pusť si to video o WIndows 8. Týpek to tam normálně přepnul a vypadalo to jak sedmičky. Zbytečnej hate. Dokonce začínám konečně přemýšlet o tabletu s W8, pokud bude nějaká rozumná cena.

  13. Wilson001

    Nebudou to sedmičky. Především to nemá mít start menu a kdyby nebylo firmy "třetí strany" tak jí ani od microsoftu nedostane. Takže ne. Nejde Windows 8 přepnout, tak aby fungovali jako sedmičky. Tímto krokem chce Microsoft sjednotit vizualizaci OS na PC a na mobilních zařízeních. Metro + dotyková obrazovka = bezva. Metro na klasickém monitoru s klávesnicí a myší = na houbeles. Toť můj názor.

  14. mrtwak

    Podívej se na to video, srovnej si fakta, ten chlápek to tam normálně přepne.

  15. Guest

    ipad.zbožnuji

  16. x650

    Prepnouut na klasickou plochu se startem to pujde, to microsoft uz od zacatku hlasi na vsechny strany. hlavne se mi libi idea ze na vsech zarizenich bude stejnej windows :) a rikat ze to bude propadak je smesny, z videi co sou na netu se to sotva pozna :D

    re11: Nemam nic proti apple, snazi se vydelat a dari se jim to. Jak sem psal, nechapu lidi co uprednostnujou vzhled pred vykonem.

  17. Wilson001

    Proč si nepřečtete můj komentář znovu? Neříkám, že nepůjde přepnout na desktop, ale to, že nebude mít klasický start menu. To tlačítko co vidíte vlevo dole je jen odkaz na klasické menu metra. Ostatně tak to funguje už v jejich vydané "Consumer Preview".

  18. Go4RN

    re 12
    video je jedna věc jak bude vypadat je druhá věc, mě osobně Microsoft dost štve, protože jak jsem psal s každym novym softwarem je předělaný ovládání, který je podle mě neintuitivní a člověk to musí hledat a hledat

    re16
    mluvíš o upřednostňování výkonu osobně si myslim, že microsoft žádnej lepší výkon nenabídne. Je pravda, že se v tabletech neorientuju, ale podle toho HW popisu tabletu by mě zajímalo jestli jde sehnat něco takhle výkonýho. (ne že by mě to trápilo Apple věci jsou v Čechách díky cenám skoro nedustupný - resp. takový hračičky si nekupuju tim spíš ne za ty peníze...)

  19. TAK.TO.MI.HO.VYNDEJ

    proc si kupovat ipad news ? co je na tom tak super, kdyz si muzu koupit zanedlouho super masinku od asusu ? http://www.novinky.cz/internet-a-pc/222278-nejvykonnejsi-tablet-na-svete-ma-asus-vyrovna-se-i-stolnim-pocitacum.html

  20. Guest

    chtěl bych jí

  21. fyree

    asi tak... nic nema na iPad,iPod,Iphone,iMac,Macpro a td... od applu to bude vždy nejlepší... protže z 1 púrostého duvodu... android a windows mobile se cpe do všeho a ten samotný system se cpe do všeho.. takže se tam neco ořeže přidá a td.. skus se o to zajmat trochu vice.. a pochopíš to

  22. Reico

    ... tak to bych chtel tech 41 MPx vyzkouset. docela by me zajimalo jak realne tento figl dokaze udelat kvalitni fotky.

  23. fyree

    nezaleží jen na pixelech... ale i na filtrech a toto zařízeni je na na nic.. takže fotky s nim budou vypadat asi jako z nikonem 1...

  24. Guest

    jak jsem psal, a to se nezmění.

  25. fyree

    ja ho mam doma sem načenec applu... a musím říct že mě to uchvátilo je super, a fotky sou opravu čisté a krasné má 6 čoček což pro tablet je ohromné...

  26. pnpPrase

    plácáš nesmysle :D Právě iPhonům chybí některé funkce, když ještě žil Steven tak vždy tovyšlo zpoutsa lidí řvala proč toi tam není a Steven jim tovysvětlilže to nepotřebujou a ještě dodal pár blbejch důvodů proč. Amíci mu to sežrali i s prutem. Navíc v USA je obrovská propagace i-výrobků. Neznamená to že iněco je lepší než věci třeba od samsungu, ale je to stejné jako s oblečením - Neznamená že neznačkoé zboží je šrot, ale když máš značkové tak světu ukazuješ že si "něco" víc, že máš bohatší rodiče, víc vyděláváš, máš se líp než 85% národa a prostě to musíš ukázat. Pohledej si to na netu proč lidi táhnou za značkama. je to stejnej hating jak AMD vs nVidia. Hold se jednou povede jedna řada a druhému naopak zase nepovede.

    Pokud si něco pořizuju tak hledám vždy nejlepší alternativu k mým možnostem a než z první koupím předraženou věc, kterou nepotřebuju, ale bohužel spousta lidí myslí jinak a nakupuje buď nejlevnější zmetky či prostě jdou za značkou - tím neříkám že třeba nemám boty od nike či značkové oblečení, ale že si nejdřív zjistím jaké mám alternativy ne že iPhone je best zbytek šunt, jak to může někdo říct, když to nedržel ani v ruce (Nemluvím o těch co již měli třeba nějakého přímého konkurenta iPhonu v ruce a porstě se mu víc líbil iPhone) osobně můžu říct že iPhone bych nechtěl, kamarád má iPhone 4s a prostě mi to nesedí.

  27. Smeyky87

    Hodně zajímavých věciček

  28. MAXX´´´

    To logo WIndows ... Jsem se musel smát ... Když by toto logo bylo u Windowse ve verzi 95, tak nic neřeknu, ale to logo je úplně jednoduché, ale možná, že je to dobře, protože v jednoduchosti je síla.

  29. warysek

    ja je este nevidel ale win 8 sou prej graficky hrozny :( ale nwm

  30. enj

    Metro je hrozný balast, doufám, že půjde (pro desktopy minimálně) nějak ve finální verzi vypnout. Protože pokud bude nový systém pouze o tom, že tam bude Metro na víc a nic jiného, tak není třeba kupovat.
    A co se týká nového iPadu? iMánie už mi lezou krkem, tablety jsou zařízení naprosto zbytečná (a nemyslím jen ty od Applu). Je to moc malé a hloupé na práci a moc velké na to to nosit někam v kapse (do které se to vlastně ani nevejde). To už radši nějaký Netbook, ten dává více možností než uzavřený iOS na tabletu.

  31. Guest

    .. Windows 8 se už těším ;) Článek pěkně zpracovaný. Dávám 5*

Copyright © 2018 Allstar Group s.r.o