Téma

IT zajímavosti minulého měsíce

Komentáře(28)
  1. squashman48

    Skvělý článek!

    Chtěl bych poděkovat autorovi za pozvánky na Google+ :-)

  2. <HergotH>

    přitom nebyl vůbec dítětem microsoftu, jen ho koupili za 50 000 dolarů od jiný firmy, upravili do tvaru DOS a poskytli IBM, aby jim vydělal xyzkrát víc :)

  3. Kr(3)F

    mohl by me nekdo pozvat pozvat na google+ prosim email: frantisekkresnak@gmail.com...
    jinak článek opět perfektní... nejvíce se těším na google music :D

  4. Anastaz

    Měl bys mít pozvánku v poště.

  5. Awrel

    Rychlost internetu možná stoupá papírově, ale já mám v Praze ADSL 6Mbit, platím 8, platil bych i 16, ale linka mi víc nepustí. Takže jakémukoliv navýšení a reklamám se můžu jen hořce zasmát, protože jsou to jen reklamní kecy. Škoda, že tu nemáme pokrytí od UPC.

  6. [JB]=Samanta

    taky se mi ten film líbil ;-)

  7. loliik

    Zdravím ,mohl by mi někdo poslat pozvánku na email: loliik@email.cz ? Předem díky :)

  8. Masasak

    No, s UPC bys to taky asi nevyhrál... Těm zas padá často linka, takže několikrát do měsíce čekáš na zobrazení seznamu i 2 minuty... Není žádnej poskytovatel netu, co by byl fakt dobrej... Nejsou zákony ani pravidla pro tyhle společnosti, tak proč by si nedělali co chtějí...

  9. Guest

    Nebyla by tu pro mě taky pozvánka, smutně koukám? :) Když budete tak hodní na patrikos.patrikos@gmail.com děkuji mockrát!

  10. Anastaz

    Máš ji v poště.

  11. Sweexik

    Fakt hrozně skvělý! =))

  12. Brutalni_Nikita

    On tím pokrytím asi myslel kabel.Ne telefoní linku. Kabel od UPC bych řekl že je nejstabilnější internetové připojení v ČR .A co se týče rychlost/stabilita/cena řekl bych že bez konkurence v ČR .Dosti se divím že v Praze není kabel od UPC v každé ulici. Píšu z vesnice která čítá kolem 2000 lidí a kabel od UPC tu máme :-P . Na UPC si já osobně nemohu stěžovat .... Na místo bez pořádného internetového připojení bych se už nestěhoval....

  13. Brutalni_Nikita

    ....

  14. Hugo_zly_muz

    6.5 Mb/s ? tak to sem s mým sráčem 2Mb hodně pod limitem a kazím nám průměr :(

  15. squashman48

    já v praze nepoužívám UPC, ale CENTRIO, máme televizi ( asi 98 programů) a internet 100 download a 100 upload za skvělou cenu! :-)

  16. intradeadman

    1. Nemají jiný dostupný net
    2. Mají peněz dost a je jim jedno, že používají předražený internet.
    3. Lidi (co se v tom nevyznají a) co jim skočili na reklamy a uvěřili, že internet od UPC je ten nejrychlejší a nejlevnější.
    4. Naprostí idioti :)

  17. intradeadman

    ...

  18. BloodStake

    ...jsou více méně k ničemu to máš stejný jako průměrný plat, taky to vypadá jako dobrý číslo, ale pak v reálu zjistíš že většina lidí toho průměru nedosáhne. Protože ty co mají velký nadprůměr to hodně zvedaj nahoru, si to spočítejte, jeden člověk co má 100mego na ten jejich průměr vytáhe dalších 20 lidí co mají jen 2mega.

  19. Guest

    moc pěkný články pokaždý si je přečtu jen tak dál

  20. Guest

    No jo nová doba

  21. !pang

    Ještě teď si někdy pouštím M602ku pro nostalgii. Zlatý čas

  22. DEZERT-

    je dobrej ten google + co? co?

  23. pinkdos

    To chci k vanocum.

  24. Guest

    je dobrej ten google + co? co?

  25. JaSuTuInkognito

    Velká společnost s velkým marketingem .. kdyby chtěli, tak prodají vytáčený internet pod názvem retro a bude to hit :o)))))))))

  26. Herculles

    vyzerá to zaujímavo a pútavo, ale to v tomto odvetví už mnoho krát bolo a nakoniec to nebola žiadna sláva

  27. Guest

    Já osobně google+ používám a nestěžuji si

  28. Guest

    Výborně dobrý měsíc

Copyright © 2018 Allstar Group s.r.o