Téma

IT zajímavosti minulého měsíce

Komentáře(19)
  1. <HergotH>

    Popravdě, google plus je něco co facebook měl dávno bejt. Jenže, jelikož jde o firmy které v jednom případě tvrdí že soukromí uživatelů je přežitek o kterej už lidi nestojej a druhá že by lidi na sebe měli zveřejňovat víc věcí, tak se radši budu ekvivalentně s tim, jak se do internetovýho moře hází víc háčků s návnadama, snažit se takovejm věcem co nejvíc vyhejbat.
    Facebook mam docela tvrdě autocenzurovanej a google plus, už proto že vim jakej google v tomhle je, budu ignorovat úplně.


    A to samý ty office 365. Zas všechno v cloudu, všechno na netu, všechno "služba"... já mam fakt poslední dobou pocit že nás k velkýmu bratrovi nějací židozednáři asi opravdu tlačej.


    Tohle neni normální.

  2. Guest

    Podle mě se služba Google+ již na poli sociálních sítí s Facebookem v čele nemá šanci chytnout, ale samozřejmně nic nechci zakřiknout...

  3. Puty

    Google + používám a je hodně dobrý ale myslím si, že volná registrace je ještě zakázána a registrovat se lze jenom za pomocí něčí pozvánky.

  4. haXik|LP

    Nič moč až na ten kinekt.

  5. SacRoS



    nač taková kravina, když openoffice je zdarma i pro komerční užití... To mi hlava nebere. To už ty firmy můžou jít rovnou do Officů na místo O365, když na to mají. A když ne, potom je přece nesmysl, kupovat si kvalitativně stejný produkt jako je Office s online omezením, když můžou mít jeho více než rovnocennou náhradu zadarmo.

  6. Guest

    Hele, smysl to má - ne kvůli nám, kteří jsme kompem odkojeni, ale kvůli typickým sekretářkám které si nebudou zvykat na nové rozhraní OOO. Když M$Office přecházel na Ribbon gui, taky všichni jásali že by se to konečně mohlo zlomit a Office by přestal mít víceméně monopol - no, moc se nepovedlo, M$ to tehdá pořádně nahypoval + přidal DocX se kterými si (nejenom) OOO dost dlouho nevěděl rady (a když ti odběratel pošle objednávku v DocX a ty ji nemáš jak otevřít, jsi docela v prdeli -- tohle je právě to "zneužití dominantního podílu na trhu" kterým je m$ tak proslaven...)

    A pořizovat si online variantu je lepší z důvodu levnějších licencí, viz třeba (v ČR dosud moc neznámé) Salesforce. Sice do toho moc nevidím, ale myslím že Office 365 vznikly právě jako reakce na Salesforce, která nabízela pronájem M$ Office jako cloudové řešení za levnější licenci (Salesforce mělo množstevní slevu a tobě licenci vlastně jen pronajímá) a bez nutnosti starat se o HW... Ono když máš koupit 500 licencí a 500 kompů co utáhnou Office pro středně větší firmu, už je to docela znát. Zkrátka tohle je věc zaměřená na Business sféru, ne na domácí uživatele.

  7. Kocy24

    Sám ho používám a nemůžu si na nic stěžovat ve všech ohledech podle mě lepší než Facebook a to je to zatím betaverze!
    Až bude oficiálně spuštěn bude se moct registrovat kdokoliv bez jakýkoliv pozvánek.

  8. Tom-Cat

    nemuselo by to byt marne.

  9. Guest

    myslím že se to chytne jako nic , ne tady ale v Americe určitě už ted se tam nemozu dostat protože j e to plný :-D

  10. SacRoS




    Že se ani trochu nestydíš, takhle si pod sebe cpát refferaly. Lidi jako ty spammujou všechny možné diskuze, aby nakonec zjistili, že na tom ku*evsky prodělávaj.

    Měj alespoň tolik slušnosti a sděl lidem že si je přes tento odkaz házíš pod sebe. Nebo chceš princip pyramidy lidem tajit? Že je to skutečně výhodné, až když pod sebe naházíš dalších dvacet a víc? Všechnu tobě podobnou svoloč vystřelit do vesmíru by bylo málo. A dej mi vědět, až si ty prachy skutečně tímhle vyděláš...

    Pro ostatní:

    Ignorujte ho, chudáka... Už neví, co by roupama dělal...

  11. Guest

    slyšel jsem že je vožně dobry.

  12. Guest

    Kto chce pozvanku na google+ tak nech mi posle sukromnu spravu z ich emailom

  13. qestler

    vychytavky jak svina :D:D

  14. Herculles

    perfektné zhrnutie musím povedať.ten google je zaujimavý aj článok ma zaujal 5/5

  15. NamoR3k

    musite mit gmail kdyz mate poslete mi adresu do zprav a ja vam poslu pozvanku

  16. Guest

    dost dobrý :D

  17. wdk^8?

    u me jasne vede facebook,nevim proc bych si mel delat uplne samy profil nekde jinde.... :/

  18. Guest

    Já facebook nemám, nelituji toho google+ mám a jsem spokojen

Copyright © 2018 Allstar Group s.r.o