Téma

IT zajímavosti minulého měsíce

Komentáře(28)
  1. [JB]=Samanta

    to nové logo pro Chrome teda vypadá děsně. Staré je hezčí i když nejhezčí má asi stejně Mozila. Ale co, ani jedno nepoužívám tak mi to může bejt jedno :-D

  2. Guest

    Taky jsem se nejdřív zděsil, ale když jsem ho asi měsíc používal a teď se mi to zase změnilo na to starý, tak si řikám, že to nový je hezčí...
    Je to o zvyku ;)

  3. bacida

    velmi mne uchvátil kinect na Pc to je bomba a to stoho duvodu že taky budu moct hrat na pc kinectem hry hustýýý !!! uš me se re míš a klávesnice jooooooo !!!!!!! ad žije Kinect !!!!!

  4. Conanek!

    Ješte, aby udělali pro kinect i základní výuku češtiny a budu mít radost za tebe i já.

  5. Froyo

    To si zabil s cestinou . Btw dobry clanek a doufam, ze novy operator se dotkne i naseho trhu.

  6. Guest

    Si dělají kozy? Tramvaje nacpané k prasknutí, lidi se tam ani nevlezou, natož aby vytahovaly mobily a notebooky a připojovali se k internetu. Neřeknu vlak, přeci jen i cesta vlakem trvá delší dobu a tak člověk má víc času si ten internet i "užít". Ale tohle je jasné zhovadilost.

  7. <HergotH>

    Kinect využijou spíš vývojáři a univerzity, zejména ve chvíli kdy bude spolupracovat s linuxem.

    Internet v tramvaji je fajn, ale víc bych ocenil internet na zastávkách,,,

  8. MeeSha.

    To je typická Japkovina :-/

  9. Guest

    Nic zajímavýho ;)

  10. LSD/NEXT

    17ctka mi jezdí hned od baráku tak sem zvědav kdy narazim zrovna na tuhle speciální

  11. Bekulda

    :(,mam rád westerndigital a koupí to hitachi no nwm nwm ..
    Co se mi líbí tak určitě s tou tramvají :-) to je paráda :-),ještě koupit mobil s wifi :P :-)

  12. Sidii

    vypada to dobře ja bych si na to nezvykl

  13. Buh_te_miluje!

    to logo je dobry dnes se všechno zjednodušuje takže logo mi příjde nenásilne a doti vystižne!! davam 9,5/10 super

  14. PipMan

    no nevim, ale kdo v praze tramvají jezdí, tak taky ví, co tam pokukuje za invidua, mám strach tam vytáhnout kapesník, natož něco s připojenim na net.

  15. Conanek!

    jak psal Hergoth, urcite bych taky vic ocenil treba net na zastavce. Vy v praze zas az tak necekate, ale jinde, kde to jede treba jednou za 30-60min se lidi dost nacekaj a urcite by to velice ocenili. Pro vlaky a dalkovy autobusy by to mel bejt standart, jenze toho se u nas asi jen tak nedockame.

  16. AldirinCZ

    To logo u chrome je docela RETRO :D ale není uplně nejhorší :)

  17. HyndaDan

    U mně teda vede Opera 11.10 .......

  18. davous267

    No, to logo je takové "zvláštní" :D
    Ale je strohé, neboli takové, jaké má v dnešní době být ...

  19. Guest

    to logo se mi vubec nelíbí...proč nenechají starý dobrý ? =(

  20. johny-malina

    To logo Google Chrome je podle mě horší. Mám Operu a doufám že bude populárnější.

  21. Orbb

    jako jestli to má značit jednoduchost, tak prosim, ale to je tak jediný pozitivum nového loga.

  22. HiV|Wolf

    Niiiiicdeeee

  23. Guest

    hmm...tak sem zvedav jak si WD povede

  24. Guest

    no tak to je snad for ne? WD a kupuje Hitachi? to se mame na co tesit :(

  25. -=>ZabijuTeNezne<=-

    používám, ale spíš v práci, osobně mám radši Mozilla Firefox. ...logo jednodušší což se myšlence Chrome, být rychlý a jednoduchý hodí víc..

  26. Fr4ncek

    Kdybych měl peníze tak do toho jdu.

  27. JaSuTuInkognito

    Dobrý článek, ale i-cokoliv by jste mohli vypustit.

Copyright © 2018 Allstar Group s.r.o