Téma

IT zajímavosti minulého měsíce

Komentáře(37)
  1. vojalu

    No doufam ze se nokia spamatuje a a spolecne s microsoftem se daji dohromady jelikoz mam nokii s symbion a ten se mi jednudese porad zasekava nebo restartuje momentalne my ani nejde volat uz je v opravne ale proste bych rad zustal u nokie jelikoz jak se tady pise v aplikacich a hardweru je fkt dobre a s operacnim sytemem pro mobily jsem se uz setkal a nevypadalo to spatne ale tky je potom jeste otazka jesi se nekdo urve a udela nejake ty aplikace a hry ciste pro windows mno doufam ze tu bude super a na nove nokie si urcite pockam jesi nc nebude tk asi pudu do htc

  2. spK.

    Připadá mi, že už je tak min. 3 roky stále na jednom bodu, už to rozhodně není top značka jak tomu bývalo dřív. Dělají pořád slabé a dnes už "nudné" telefony. To htc a samsung se posunuli o velký krok vpřed, telefony s procesorama 1,5ghz a 500mb ram, si myslím, že je solidní železo. A chystají se další modely už i s core due CPU...

  3. Ronincz91

    no doufám, že nebude microsoft spolupracovat, microsoft nemám vůbec rád. Nokie už stejně jsou k ničemu. Samsung nebo Apple !!!

  4. Nojby-cz

    autor se zřejmě nevyzná v IT tak jako já...

  5. <HergotH>

    Berte to tak - apple si drží určitou svojí stálou část trhu a zákazníků, jeho politika "my my a jen my" mu brání se dostat do kapes milionů potencionálních kupců, kteří používaj konkurenci a apple jednoduše nechtěj.

    Android zase čeká perná doba, i když záleží jak moc je google chytrej a jak se dokáže poučit. Stal se z toho velkej moloch a například podmínky android marketu, kde se točej neskutečný prachy a je tu ještě hooodně širokej prostor pro růst jsou hodně tuhý a neskutečně výhodný hlavně jen pro google, míň už pro vývojáře.

    Android má taky jednu velkou vadu a dělá podle mě stejnou chybu jako apple. Nutí vás používat další služby googlu. S androidem si bez účtu na googlu a google cloudu nebrnknete, postupně vás dělá závislym na službách googlu, chce aby všechny vaše data lítaly přes google, a to hodně uživatelů taky neskousne - viz třeba fatální neúspěch androidu u firem a manažerů. (leda blázen by u svý firmy nechal všechny mejly, data a informace lítat přes nějakej google).


    Pokud budou windows 7 phone -rychlej- systém s dobrejma programama a třeba schopností se hodně zintegrovat s klasickejma windows, zůstanou operačnim systémem a nebudou si hrát na boha jako google a apple a dokud bude nokia dávat stejně kvalitní stroje jako dodnes, maj fakt velkou šanci bej jasnou volbou mnoha lidí.

    Třeba mě. A o tý navigaci zdarma se ani nezmiňuju...

  6. Guest

    tyhle telefony jsou fakt bomba vydrží vše

  7. spK.

    "dobrý stroje jako dodnes" tos snad ani nemohl myslet vážně, nebo jo :D? To by mě zajimalo jak hodnotíš telefon? Příjdeš do prodejny a řekneš si: "pěknej tvar, barevnej displej, 8mpx, hmm bomba"...? Nokie maj jedny z nejhorších přístroju na trhu vůbec, momentalně. Za poslední rok představili xyz modelu, co měsíc to něco jiného a všechny staly za houby. Hardware v telefonu s výkonem kterej nasazovali HTC o 2-3 roky dřív, pomalé. A ty jejích "super otvírací" konstrukce ani nemluvím. Na vlastní oči viděno jak se nokie ¨n8 rozdvojila na klavesnici a displej zvlášť...

  8. ZRALOKZMORE

    hodne dobre zaujalo me to 5/5

  9. Guest

    nic moc no

  10. vyhul05

    Kdyz nekdo napise neco takovyho jako ty, mel by to rozebrat, aby ostatnim nepripadal jako trotl..

  11. Dav!d

    Jako jediný článek na GP stojí za přečtení - a to pokaždé, když vyjde...

  12. pepinobouracek

    Možná mě za to co tady řeknu bude chtít více lidí ukamenovat,ale podle mě když htc,tak jedině s androidem.Skloubení Nokie s Widlema mi přijde tak trochu jako nechvalné řešení,už jen z hlediska pořizovací ceny pro konečného uživatele.

  13. Guest

    Dotykové mobily sou dobré ale jak v čem, ty klasické vydrží větší nárazy :

  14. Guest

    Dobra prace!

  15. nikdík!

    Zajímavy clanek ;)

  16. -[K1ll]-Ch!cOnY

    tak nokia sla a stale jde za posledni dobu ke dnu maji tam vice nez kotvu co to utahuje sme zvedav jestli daji neco lepsiho na trh

  17. Sico?yep

    Apple 4ever D:

  18. davous267

    na tom videu nevypadal spatne...ale radsi HTC

  19. Guest

    četl sem už zajímavější članky než je tento.

  20. Guest

    Mám starej mobil a ten je nejlepší :)

  21. a'TP|czFOSS

    lol lol lol ololo lolo lolo líol íolo l

  22. VyhulenejDrak

    docela silenostttttt

  23. Guest

    než dotykové mobili mam rači normální klasický ;-) sou odolnější,cenově výhodnější a dají se opravit ;-)

  24. Guest

    Musím se přidat Šílený

  25. Sh4dOweEk.

    souhlasim

  26. Guest

    dost rozsáhlý

  27. StancekCZ2

    Dotykové mobajly sou na dvě veci... zůstanu věrný kládickým "klávesnicovým" :-)

  28. jakjilek

    mně tajty věci moc nebavej ale tohle je dobrý

  29. **AnDy**

    Jee tu modrou nokii bych brala

  30. Guest

    Sony ericson K750i kterej sem si přehrál přes PC na W800i ten vydržel vše co sem mu udělal hrál pěkně barvy ušly hry taky super ale po dloouhé době mi odešli tlačítka nezbytné pro ovládání telefonu hlavně tlačítko vypnout zapnout :-( takže škoda ale aspoň mi pomohl k tomu koupit si nový telefion a právě dotykový koupil sem si Nokii 5800 Xpress Music před asi půl možná i víc rokem za 7999,-Kč poměrně drahý ale furt ještě nic proti Iphone ten stál nějáko 10 možná i víc nokie je super jediný co mi vadí co nemá oproti iphonu je displej s funkcí multitouch a rychlé zpracovávání dat aplikací a her jinak jsem s ní spokojený hraje pěkně hry super filmy taky nádhera ale zase s filmama je oproti Samsungu Omnii nebo GALAXY uplně prdek ptže ty samsungy to je grafika ale jak už se psalo dotykové mobili moc nevydrží běžev sem ve škole kolem stolu a mobil v kapse zahnul sem u stolu a propíchl displej o roh stolu to by se ericsonu nestalo další příklad, kámoš hodil omylem dotykáč do bazénu okamžitě zase dotyková obrazovka selhala a spousta věcí pod ní které jsou moc nekryté ale ericson ten můj zase ve vodě nic akorát chtěl osušit jinak nic vážnýho a ještě 3 roky po tom fungoval...no myhlo by se tu mluvit pořád o výhodách a nevýhodách prostě mobil jako mobil má sloužit k hovorům a to umí každý mobil ať je to alcatel nebo iphone.

  31. massdnm

    ta nokia vypadá hodně zajímavě :)) sám vlastním nokiu 5230 :)) tohle bych klidně vyzkoušel :))

  32. Guest

    Klasickej mobil vydrží dost oproti dotykovým,spadne a je vpoho dotykač spadne a je v haji

  33. getso

    a v jaře přichází .... :D o tom někdo napište

  34. Guest

    melou nesmysly

  35. Guest

    Velice díky za článek opět se dovídám něco nového =)

  36. nEhyg!eniX

    Velice zajimavej clanek GJ

  37. JaSuTuInkognito

    Konečně pochopili, že symbian stojí za houby :o))

Copyright © 2018 Allstar Group s.r.o