Téma

INTEL Call of Duty 4 liga – vyhlášení výsledků

Komentáře(126)
  1. Anadel

    Gratulace všem vítězům a díky ostatním za účast. Stálo to a vždy bude stát mnoho nervů, ale i tak to bylo fajné. ;) S láskou Anadel
    PS: Šťastné a veselé

  2. avi_

    a to ve treti lize, kdy se hralo ctvrtfinale a semifinale v jeden hraci den, dal to nebudu rozsirovat ten dotycny admin to vi sam nejlip, nejsmutnejsi na tom je ze neumi priznat chybu... jinak CG ostatnim

  3. HonZuna

    V přístí sezoně prosím o 5vs5. Ikdyby mělo být méně týmu. Zase bude méně lig a takže se naročnost na ceny vyrovna.

  4. Eistee

    Co se dalo čekat od první ligy žee ? :D
    Power Gaming (paradox,king,luboshmir)
    eSuba AMD (Mazarini,hectic,misak)
    whiners (luckeR,skywalker,finte,trunk)

    No kdopak to mohl asi vyžrat :) Nemá cenu snažit se dostat do první ligy :D Ale gratuluji všem :)

  5. Rastaak_

    a samozdrejme si zapomel Marthy louwe a Duck

    Jinak dekujem za ligu a na dalsi zdar

  6. Guest

    jsi stejne kkt liga by byla bez tebe mnohem zajimavější

  7. pwr_king

    Napiš pak info kdy se dostavit na centralu pro ceny a fotečky,

  8. Anadel

    admini dělají pro vás co je v jejich silách. Každé rozhodnutí má svoje pro a proti

  9. MAXX´´´

    Gratulace vítězům a čest poraženým.

  10. sicak.

    povedal by som nieco k tejto lige ale radsej nie, admini ?! staci byt kamarat a mam vyhrate lol gratalujem len tym co vyhrali 1ligu ostatnym ne intel liga ? nee diki uz radsej nie len kopec nervov admin ma odtrepe a vymysli si blbost a pravdla tu ani nemusia byt stejne sa nedodrzuju

  11. PN8

    tak já bych chtěl pogratulovat všem vítězům a poděkovat adminům a Intelu, že tento turnaj vůbec byl ...na příští ligu se těším, a co se týče počtu hráčů, je mi to celkem jedno, protože na 3v3 jsem zvyklej, ale 5v5 by bylo rozhodně zajímavější...uvidíme, jak se o tom rozhodne a ještě jednou gratuluji vítězům

  12. eSuba.MISAK

    Díky za gratulace.

    Nemá cenu se registrovat ? ve 3vs3 je šance největší nás porazit nebo power. Třeby se na zápas proti louwemu a spol připravili protoze nas minule potrapili. To finalko bylo smolne mělo to byt naše.

    Těším se na příští sezonu i na změny a snad i jako velkej pomocník Admini si to zaslouži!!

    Prodam PROCESOR i5 :-*

  13. Warlukyn

    Gratulace všem o to nic, ale takový kecy, jako že bychom měli bejt nasazený až v pozdější fázi co to je ty voe ste možná na český scéně jedny z nejlepších, ale zase tu neohrňujte nos nad ostatní. Každej má mít právo začínat stejně a nevidim důvod takovejch výhod natož pro někoho kdo tvrdí, že GP je low a chodí na něj jen když potřebuje procák.

  14. avi_

    kdyz admin presune zapas na druhy den, pote mu napise nas souper ze to musi odehrat dnes, jenomze od nas sme sli do prace, tak admin to zmeni zpet na ten den(dejme tomu 20.11), kdy sme tu uz nebyli, pote odehrajeme semifinale s nahradnikama a kdyz dojdu rano dom z pravu vidim jak admin zadal nejzašší termin (22.11 20:00 abysme to odehrali) tak jako trosku fraska ale jinak dik aspon za trika BMW !!!

  15. ANei

    Zase zase ako po starom...v 1. Lige natrepaný najlepsi hráči ČR... ale inak gratulujem k vitazstvam vsetkych

  16. Petka396

    Všem moc gratuluju :) a šťastné a veslé

  17. Guest

    článek pekný

    to musely bejt pekne težky souboje

  18. pwr_king

    Jen jsem chtěl naznačit že evropských ligách a i v jiných sportech se top týmy nasazujou až ke konci. Nevím proč se všichni diví že nejlepší hráči ČR jsou na prvních místěch když za to berou teoreticky peníze, myslim si že PWR a Esuba není žádné překvapení. Jo a jinak děkujem za gratulace a přeju všem krásného a bohaté ježíška.

  19. venda88

    NICE článek

  20. Hyňas

    gratulu všem ! :)

  21. Eistee

    Tak někteří už teď máte poměrně bohatého ježíška :D

  22. __sXe__

    Prečo sa niekto sťažuje že vyhrá prvú ligu ten najlepší? Však o tom to je, keď sa Vám nepáči, chodte do druhej alebo tretej ligy. Aspon u Intel ligy je vidieť, že nejde o diskriminaci hráčov a clanov, či lepších, alebo slabších, pretože každý si može zahrať.
    Radšej by som vedel, prečo bolo zase tolko zápasov kontumovaných, to už nie je skoro nikto schopný sa dostaviť v trojici? Inak gratulujem víťazom

  23. MmnHET

    kdyz se podivate na srovnani predchozich intel lig jaka tam byla ucast tak prece nemuzou srovnavat 5v5 a 3v3 kdyz si to spocitas tak ta ucast je stejna ne jestli v CoD2 o neco vetsi kdyz vezmem uplne vsechno aktyvni neaktivni clany atd..

  24. MmnHET

    ta ucast se nejak divne pocita meli by to spis brat 289x3 spis takto a ne za tam bude 1500 lidi

  25. Guest

    ty ceny stojí za to hraní xD, a ještě když to člověka baví :-D

  26. Lena*

    jsem rada ze gamepark dela pro hrace ligy ale pro tu dalsi by meli radsi zvolit zkusenejsi adminy, kteri vi co delat a dokazou (spravedlive) rozhodovat...nemluvim jen za sebe....kazdy druhy zapas v lize sou jen konflikty a kolikrat admin uznal i neco co logicky nedava smysl...proste nadrzovani jinym tymum...myslim si ze by se meli zmenit pravidla ligy a pristup nekterych adminu....pokud si vezmou ponauceni z teto ligy a na dalsi lize bude vse probihat tak jak ma tak se i my radi zucastnime, doufam ze si to vezmete k srdci :) dekuji

  27. Lamobijecdrago

    tez gratulace vsem co se zucasnili

  28. Lukinsons-cz

    Opravujete v nich překlepy a pravopisné chyby nebo to necháváte tak, jak vám to hráči zašlou? :)

  29. Honzik9

    Prvni 3 ceny pro eSubu. Me by jenom zajimalo, kdyz jsou takovy elity jak rikaji, proc nehrajou jenom za jeden tym.

  30. Guest

    třetí liga, Nemame_nazev_klanu

  31. miijo

    taky bych to bral

  32. eSuba.Mazarini

    Dekuji GP za skvelou Ligu (:

    A taky vsem souperum ktery byli vzdy ochotny prelozit zapas kdyz jsme potrebovali. Diky (:

  33. Niska

    doufam ze nenarazis na zapas KDTV vs Lowci lam protoze to bys me velice zklamala jinak dekujeme za gratulace a pekneho jeziska

  34. F!F!nka

    Gratulace všem vítězů a samozřejmě adminům, jelikož bez nich by se intel neuskutečnila

  35. matt.OnQvill

    Těm nejlepším!

  36. phan_Luboshmir

    Liga se povedla, naštěstí admini maj rozum a dokážou rozhodovat v konfliktech spravedlivě :) gratz všem, užijte si procáky a příští ligu zas !

  37. Đem@n

    takže bych toto ani nehrál,jak je známo má rád pochybné lidi a vše kolem toho

  38. Waki:<

    eSuba neměla daleko k vítězství :))

  39. pwr_king

    Dovolili jsme jim aby ucejtili vuni vitezstvi ale v pravou chvili jsme zavřeli hrnec.

  40. razer>3

    Ví někdo kdy a kde bude predani cen ? ://

  41. .RastA

    a já nevmi proč!!:( Mam asi nějakej zakletej počítač

  42. R@d3k_

    Někdy v lednu v Praze v Intelu.

  43. Guest

    eSuba už de do kytek :/

  44. X-Face

    Je moc pěkný, že to říkáš, ale když dotáhli druhé kolo na remízu proti PG tak asi do kytek moc nejdou....druhý místo je pěkný docela by mě zajímalo kde hraješ

  45. Niska

    nehraje nikde jen fejkuje nick dobryho cod1 hrace

  46. BT_kroupy7

    gratuluji výhercům a poraženým dávám čest

  47. Guest

    vy ste trubky dyt ten power gaming je esuba takže první dvě místa obsadila esuba lol trubky

  48. Soul3R

    Podle mě v tomto turnaji byly určitě skvělé ceny, dobré teamy a mělo cenu to zkusit určitě všichni hráči co se přihlásili se něco přiučili....

  49. Guest

    gratuluji vsem vyhercum

  50. looloo

    Výborný článek

  51. Guest

    dovcela fajn..povedený

  52. sten33

    gratulace ..

  53. pwr_king

    1.místo Power Gaming britská organizace
    2.místo eSuba AMD

    Jedinej rozdil mezi těmito celky je to že jedna organizace je britská a druhá czech.

  54. Guest

    Zdravím, koukám se na výsledky a nestačím se divit. Já jsem dostal soupeře, kde jsme vyhráli snad všechny na kontumaci. Posléze jsem zjistil, že týmy byly z intel vyhozeny z nějakého důvodu. Takže až na jednu prohru jsme měli vyhráno. A nedostali jsme se do playoff? Cítím v tomhle fakt velkou křivdu..

    GP, tohle jste zpackali..

  55. razer>3

    Uz se z toho probud, spackal jsi to ty se svym tymem, to ze se neumis dostavit na zapas je jenom tvuj problem tak to nesvadej na gp Gj gp, koupi nekdo i5 ?!

  56. Guest

    Pěknej dárek takhle před Vánocema co? .)

  57. Guest

    Gratulace vitezum ale čest i nám poraženým.

  58. epso-

    Ale joo, fandil sem PwR

  59. Texture;

    Zkusim to příště s mojim klanem

  60. etker

    na ligu v COD2, musim mat origo cal of duty?

  61. I<3mySWAG

    hezký klucí gratulu ale už to stačí ne sakra mohli by vyhrávat i lamy

  62. Guest

    Všem moc gratuluju :)

  63. Guest

    Umíš číst? My jsme vlastně tu naší "skupinu" vyhráli...krom jedné prohry samá výhra. Ale do playoff nás nikdo nepustil. Vyjadřuj se až si to přečteš pořádně..

  64. Guest

    doufám že ty borce nikdy nepotkám ve hře... nechci jen umírat )

  65. gibon7608

    Gratuluji všem že si našly čas a šly do toho.

  66. Guest

    gratuluji výhercům ;)

  67. Guest

    gratuluju vsem co vyhráli musí to být oslava todle vyhrat pěkny článek jinak

  68. Niska

    muzes mi pls prozradit jak ste mohli s 1 kontumacni vyhrou vyhrat skupinu? kdyz tam byly teamy co meli 2 vyhry ?

  69. Guest

    Jeh, v té skupině máme krom 1 PROHRY, VŠECHNY ZÁPASY VYHRANÉ!

  70. Guest

    gratuluju vyhercum fakt good...video nice

  71. Guest

    Dobrýý no...

  72. kecall

    gratuluju

  73. revolut1on

    Proč já tam vidím ty prohry 2 ? https://www.gamepark.cz/matches.asp?id=92930&ide=386443

  74. Guest

    cs to musely byt mega boje!!!

  75. Dj.Net

    že bych přešel do ligy a měl to jako sport???

  76. Guest

    Tak tady kvůli tomu si snad koupím novej pc :)))

  77. --_E.Graf_--

    Gratuluju vsem zucastnenym

  78. potkandmx

    sou to super borci a moc jim gratuluji

  79. Guest

    gratulace vsem vitezum a cest porazenim

  80. Guest

    chci tuhle hru :-D:-D:-D:-D:-D

  81. VyhulenejDrak

    povedla se a je super

  82. Guest

    ten co to vyhral musi byt profik

  83. Seraphiner

    Všem gratuluju. Je to kunšt.

  84. ^^22Best^^11RO^^22Flashr^^11Y

    škdoa že neni na prvním miste eSuba

  85. helicek23

    gratulations :D

  86. Guest

    vitezum gratuluju

  87. Starkan22

    gratulace

  88. szneSs_

    Stejně jde eSuba do vrtule Power Gaming je asi nejlepší...

  89. S3NGL

    no bobry je to libi se mi to

  90. Golfik26

    třeba se tam taky někdy ukážu :-D

  91. noopeR

    klucí z eSuby pohořeli

  92. CZECHYBOI

    .. 2ky !

  93. Guest

    Velká gratulace ... Jde vidět kde je síla Respekt

  94. Guest

    To jádro chcu taky xD

  95. Oz.z.ak

    Chtělo by to ligu v UO :D

  96. Guest

    chtel bych taky nekdy si zahrat ligu,mam origo a všecko hraju dobře je mi 26 a kdo by me chtel skusit,at napiše

  97. Guest

    fandim eSUBĚ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  98. LordGucek

    Dobře jste dělali dobře děláte :)

  99. @AntrophiA

    Hustá liga toto :D

  100. Guest

    nej hra co znam

  101. suprt

    huste noo,nejaky ten Intel Core i7-950 by se mi i docela sikl

  102. Guest

    ale teste se na dalsi ligu to bude narez mylim ze me mozna zahlidnete v 2.lize pokusim se s kamosema neco vyhrat a jinak me trochu prekvapila eSuba ale kdyz proti vam hraje paradox neni to prochazka ruzovim sadem

  103. sicak.

    by mohlo GP zvázit pouzivanie originalnych klucov na COD 4 a tak aj zamedzit cheaterov (sice budu ale menej) a nie toto precheatovane GP, takze intel ligu vyhraju zase cheats pozname to, aj na ludi ktorych som poznal a vysvytlo WH no commet !

  104. KiKiNkA_*

    fakt husta hra

  105. Guest

    Chtěl bych si zahrát taky :-(

  106. Reprezident

    congratulatoin vítezum .. jste borci

  107. Ganja_ClicHe

    letos budem 1. my :DD

  108. |>ConnoR<|

    odměny by se mi hodili ;-)

  109. <RH>Safyr

    gratuluju vítězům

  110. RasT'a

    Někdy by se na to mohli chlapci z eSuby a PWR Gaming vykašlat a nechat prostor slabším :D

  111. BoBoLaS

    DAlší sezonu se určite zučastním call off duty2 turnaj....

  112. Guest

    velmi zajimave is the best :D:D

  113. Guest

    tak to se dalo čekat

  114. sugyy

    cg boys..

  115. Markusooo

    mne dojali :D

  116. broutrokresta

    Všem vítězům

  117. FJD_Renglon

    Ocenil bych i nějaké sestřihané video z turnajů nebo alespoň tedy z finálního kola.

  118. The_DaX

    nejlepsi turnaj tu na gp

  119. Kazma_Kazmitch

    ty ceny stojí za to hraní xD, a ještě když to člověka baví

  120. Matrix1992

    miluju tu hru

  121. Matrix1992

    nej je přes multiplayer

  122. Guest

    aj hraval mal som lvl 40 .. .:)

Copyright © 2018 Allstar Group s.r.o