Téma

Intel Call Of Duty 2 liga – začínáme!

Komentáře(33)
  1. f!rSt

    rogii :)

  2. Guest

    Clovek se tesi na recenzi nebo dojmy a vy to zaplacate timhle!!!! kvuli tomu sem vzhuru?? ste to mohli dat do oddeleni calla nebo pak do odstavce pro dnesni den ale vy tim zas zaplacnete misto pro poradnou RECENZI

  3. roger_

    přeji pěkný zbytek noci ;)

  4. Guest

    u posledniho zapasu je pravdepodobne obraceny vysledek, vyhrali m1 gaming ne? :)
    to jsem ale puntickar...

  5. seiCZ

    tetris utoci :)

  6. RKillPoarote

    takze jak jako zaciname? je tu par zapasu, ale kde sou odkazy na pavouky 1,2,3 ligy? nebo co ?

  7. Guest

    muze byt po 15kolech stav 10/3 pro esubu? viz e' - eraisers

  8. Guest

    kua jak se mam prihlasit s tymem do ligy ??

  9. Lukino_

    Tohle byla jen kvalifikační skupina čili není liga 1,2,3 . O tom výsledku 10:3 po 15ti kolech jsem si též všiml. Se stane ;) ..
    Do ligy už se nepřihlásíš

  10. leitooo

    "tudíž 21:2 pro m1 gaming" co se ti na tom nezda?:o

  11. Guest

    cod2 je propadak takze nvm proc intel presel na cod 2 (cod 2 je pro lamy ) !!!!!!

  12. tOpi__#

    Stejne je to shit! cod1 proste best a rulez

  13. mgr.Jitus

    do cod1 se vam taky nidko nesere taky bych mohl rict ze je to hnusna zakempena dlouha nudna hra ....

  14. Guest

    Docela pekna coverage...trosku slabsi sloh ale verim ze priste to bude lepsi.....schvalne kdo postoupi mezi top 32 :p

  15. Guest

    no taaak, zase takový zesměšnění to nemuselo bejt :D...jako fakt lol, přirovnání "a nEph jejich obranou procházeli jako dlažební kostka skleněnou výplní" a "po team killu v týmu obránců ale zvládli získat jen jediný bod který oslavili hurónským a nevěřícným spamem." to mě jako fakt dostalo :D
    dobře sme to prohráli, jak se patří,ještěže ste to neslyšeli na TS, ale pak po pár kolech už sme si z toho jen dělali srandu :-)....sme začínající clan taxe není co divit, přeci jenom neoph :)

  16. Guest

    jsem noví nevim jak nainstalovat hry pomoste mi prosim

  17. Guest

    m1 gaming vyhral 21: 2 nad exact

  18. Fishy

    tento zapas ale skoncil po drtive porazce eXactu 21:2 pro M1 gaming takze bych prosil opravu vysledku

  19. Lukino_

    Vy jste všici chytří :D ...

  20. Guest

    ma to byt totiz eXact vs. m1 gaming 2:21
    26.01.2007 20:00:00
    leito oprav to thx

  21. leitooo

    asi sem divnej nebo vy, ale "tudíž 21:2 pro m1 gaming a konec hry." znamena ze ste vyhrali :o

  22. leitooo

    soz, uz sem to pochopil, neprecetl sem nadpis, kterej sem mimochodem nepsal, nemam prava musite napsat rogerovi :))

  23. Gladiator*cz*

    jo nic moc

  24. roger_

    mohl by mi prosím ještě někdo napsat, jestli náhodou nemám špatně zadaný výsledek u posledního zápasu?
    Ukažte jak ste všímavý a napište to samé, co už napsal někdo nad váma. Podle mě ste si toho všimli až ste to četli v komentu, ale prosím napište to sem ještě jednou abych si byl fakt jistý :X

  25. Lukino_

    Máš to špatně .. M1 vyhráli tak to oprav dík

    :P

  26. Guest

    za opravi m1 gaming zapasu pokud to vubec opravis :D

  27. Guest

    za opravu m1 gaming zapasu pokud to vubec opravis :D

  28. Guest

    Hele ja vas nezesmesnoval ale to by si ten zapas musel videt z myho pohledu kdyz sem koukal na oba tymy :) napsal sem to tak jak sem to videl obecne :)

  29. Guest

    hej nevite nekdo jak se na Intel prihlasime jako clan??

  30. Lukino_

    Registrace jsou již DÁVNO ukončeny

  31. Guest

    kdyz nemam hru COD2 muzu to hrat po internetu?

  32. Guest

    jak se mohu dostat do ligy??

  33. Guest

    smula zě tam mužou hrači jen s originalnima cedkama

Copyright © 2018 Allstar Group s.r.o