Téma

Intel Call Of Duty 2 liga – Naostro!

Komentáře(24)
  1. Guest

    lol takovejch kontumaci :)
    zvlast czklan - vyhrali a jeste meli keci a prohrali :xD

  2. Guest

    A odkaz na demicka je kde?

  3. roger_

    a jaké demíčka bys chtěl? možná se tu něco najde

  4. martologize

    A kde je můj report? :(((

  5. nevadii

    Jak mohl napsat report,když tam nebyl :P nevadi ;)

  6. Guest

    co dodat, ad vyhraje ten nejj... :-)

  7. WORE!

    no,my jsme měli zatím štěstí na velice solidní soupeře a dnes tomu asi nebude jinak....

  8. Guest

    sem slysel ze ses admin ale neveril bych ze zvladnes neco napsat :D:D:D btw vypadas jak Orlando Bloom...:D

  9. Guest

    jojo to vis :D sem talent O:-) to ze vypadam jak orlando bloom z piratu mi uz reklo hafec lidi :D nvm esli bejt rad nebo ne :D

  10. Guest

    Hmmm je to lehky udala sem to do konce!!

  11. AreskA

    rogere mas tam chybu...;) první zápas je neoph x aqua - mas tam neph proti iR!

  12. Guest

    docela slusnej sloh....
    gj

  13. Guest

    Tam neni chyba, ten clanek sem psal ja - ty odkazy na tymy sou podle soucasnyho stavu a v clanku je jeste aqua protoze to byl jejich posledni zapas pro cZ na rok ... hned po tom zapase se stali iR

  14. #jkfr

    ááááááá paní princezna nám zas něco nového přinesla :D

  15. tukan+

    taky bych nerek ze 4 liga nejak upada(zatim asi stesti), my taky zatim hrali 3 zapasy v pohode, bohuzel me mrzi ze jsme ve 4. diky vypadku netu kdy jsme s tymem z druhe ligy prohrali 18-21 kdyz jsme polovinu zapasu hrali ve 4....(myslim v kvalifikaci)

  16. Guest

    zasrana hra kterou hrajou samej decka.....nejste stredem vesmiru

  17. Guest

    asi tak.. nemeli sme problemy se souperem behem tri zapasu co sme odehrali..

  18. KOLO_KOLO_MLYNSKY

    Jafa kri!!!

  19. western.tetref.AMD

    e'go go

  20. Pjetka

    jenom by mě zajímalo kde si přišel že to je nejhranější fps hra současnosti ? to že to tady hraje takovejch lidí ještě nic neznamená...

  21. roger_

    ať se ti to líbí nebo ne, na GP je nejhranější, to bezesporu. A jako další údaj jsem se kouknul na dlouhodobé statistiky xfire. Pokud bys mi to chtěl vyvrátit, najdi mi lepší zdroj a já to přepíšu.

  22. roger_

    pb_guid je jednoznačná identifikace každého hráče generovaná z originálního cd_keye. Jde o osmimístný řetězec, jenž se vypíše v konzoli po zadání příkazu /pb_plist

Copyright © 2018 Allstar Group s.r.o