Téma

Hra roku 2017

Komentáře(9)
  1. nevimjmeno2

    Samá komerce. Co třeba Warhammer II?

  2. .Steve.

    Ten jsme zrovna měli na 11. místě, taktéž rozhodne dobra hra

  3. __sXe__

    ja osobne som nehral ani jednu z týchto hier. Neviem prečo, ale nové hry ma už takmer ničím nedokážu prekvapiť alebo potešiť.

    Pre mňa sú najlepšie hry tie, na ktoré si človek pamätá aj po 10 rokoch, pretože ma upútal predovšetkým príbeh a atmosféra.

    Čo si v súčasnosti všímam, tak hry majú síce zaujímavý príbeh, ale veľmi krátky a aby dĺžku hry predĺžili, tak do hry zabudujú rôzne questy, ktoré sú úplne totožné a človeka to hneď prestane baviť.

  4. Davling

    Jestli stojíš o hru s příběhem a atmosférou, tak si určitě zahraj Hellblade. Možná je délkou kratší (myslím že jsem dohrál cca za 8 hodin), ale těch 8 hodin opravdu bude stát za to. Za letošek tohle byla jedinná hra, které jsem neměl naprosto co vytknout. Věř, že tohle bude jedna z těch mála her, na kterou si po 10 letech vzpomeneš.

  5. __sXe__

    Vypadá to zaujímavo, zrejme to skúsim

    Ja keď som naposledy hral niečo s poriadnym príbehom tak Life is Strange a The walking dead. Ešte rozmýšľam nad Dragon age.

  6. Paliage

    Nezmínit se o Mashinkách je čistá hereze :-(

  7. Paliage

    Jak už tu někdo řekl, tohle jsou tituly, které jsou opravdu dosti komerční. Co takhle udělat i seznam méně známých her? :) Přece jen, vyšlo jich tenhle rok opravdu hodně a stálo by za to zmínit se o nich.

  8. !STARci!<Voren>

    Ze zmíněných her jsem sice ani jednu nehrál ale znám je. Třeba PLAYERUNKNOWN'S BATTLEGROUNDS je super hrál ale osobně jsem tento mod hrál už v Arma 3

    Zato PREY mne letos velmi natchlo, za dlouhou dobu single, který jsem si hodně užil

  9. jamar28

    Mashinky jsou rozhodně super projekt, ale ještě není hotový. Hra je stále v předběžném přístupu.

Copyright © 2018 Allstar Group s.r.o