Téma

Half-Life 2 modifikace

Komentáře(26)
  1. Hispania

    Ten poslední vypadá dobře .....

  2. Guest

    vypada dost dobre

  3. Guest

    dost mi tu chybi treba Insects Infestation... nebo je snad konflikt mravencu a termitu malo originalni? :)

  4. _^7sh^9[^74^9]^7ke^9*

    BMS bude pecka...HL1 to byla parba nad parby:o)...jestli se jim to podari zrealizovat do podoby, do ktere slibuji, tak se mame opravdu na co tesit!!!...

  5. Guest

    peknej clanek

  6. Organic.

    je tam chyba sice to tak puvodne bylo ale na drtivy vetsine soucasnych serveru (mam pocit ze uplne na vsech) se stanete hiddnem pokud mu zpusobite nejvetsi DMG tazke mu muzete ubrat 51 % hp a pak se klidne klouzat a neriskovat ze vas zabije a nechat to na ostatnich :-)

  7. Guest

    ten prvni a posledni vipadaji pekne

  8. Guest

    Peknej článek.. dokonce me donutil si HL2 koupit

  9. Guest

    Škoda, že jsi opoměl nejlepší Českou modifikaci RAVENHOLM.

    Anotace autorů:
    Každý již určitě za sebou má dohrátí Half-life 2. Chtě, nechtě si každý musel projít kapitolou Ravenholm. Zprvu možná obávaná kapitola. Později se však mnoha lidem zalíbila. My jsme jedněmi z nich. S naším modem se znovu vrátíte do ulic Ravenholmu. Budete moci prozkoumávat hlavně neznámá místa. Při svém putování, kdy vám půjde o život, určitě natrefíte i na staré známé části. Přežijete tuto cestu plnou nástrah a záhad?

    odkaz:
    http://ravenholm.wz.cz/czech.html

  10. Guest

    Tak nevim jestli tady nekdo neumi abecedu :)

  11. Guest

    Co já vim tak abeceda se učí někdy v eh..............1. třídě?!

  12. Jizza

    coz takle muj milovany opposing force, ten se nehodla predelavat?

  13. Malinka

    Black Messa je navic, protoze je to mod, ktery jeste nevysel. Tento clanek mel byt zameren na hotove mody, ale BMS jsem si nemohl odpustit.

  14. TiGR

    snad BMS fakt už někdy vyjde..

  15. Guest

    Nevite nekdo jaky ma byt rozdil mezi Black Mesa a HL1 Source ktery vysel uz s HL2??? To predelej nejak jinak bo co? Prijde mi to stejny...

  16. mOOnGLaDe

    ?? lol misto aby si to precet a napsal kritiku nebo pochvalil tak radci hledas chyby

  17. Guest

    Znovu vyrobeny mapy, novy lepsi modely zbrani, nepratel atd... HL:S mam taky a kdyz sem to pustil tak sem mel pocit ze jen vzali stary mapy a vyrenderovaly je v novym Hammeru. sou tam i stary modely zbrani a vojaku.. takze to vypada uplne stejne akorat je lepsi osvetleni, efekty vody, vybuchy atd..

  18. Guest

    Toz jsem dohral ten mod
    Eclipse skoda ze je to tak strasne kratky jako za pul hodky dohrany.... a jinak je to furt dokola:D takze moc dlouho to nevydrzi ale ta grafika je suprova.
    Minerva: Metastasis to jsem hral jen chvilku proste hl2 az na to ze se mi zda ze vojaci hazou furt najdy coz je pekny:)
    Garry-paradni mod na vyblbnuti ale chce to trochu vic casu se s nim naucit zachazet:) jinak co jsem videl na servrech co borci vytvareji to je sila:D
    No valim zkusit jestle ty dalsi

  19. fall_from_grave

    jsem asi natvrdlej, ale tahle verze, na kterou je odkaz v článku je ještě zdarma, nebo jak to je? Díky za odpověď

  20. Malinka

    .... je podle me jeste zdarma. Ta placena bude pres steam, ale zarucit ti to nemuzu.

  21. fall_from_grave

    dík

  22. Just_jo

    Pokud vím tak mód Eclipse dělali studenti z jedné americké university jako úkol. Měli to kompletně předělat. I po grafické a modelové stránce. Tak mi tu neříkejte, že "autor" , což znamená jeden!

  23. ..Nitram..

    co se tyce garrys modu nevim, jestli se mam u tohohle videa smat nebo brecet :D :D http://youtube.com/watch?v=4SF3_3yj_og

  24. ELjano

    Bude to super mod , a dela na to i jeden SLOVAK :-O

  25. Guest

    já jsem našel opravdu zajímavou modifykaci jmenuje se combine destiny a je to celkem dlouhý singl mod ve kterém si fanouškové jednotek combine zahrají rovnou za jednoho z jejich vojáků mod je přeplněný přestřelkami z rebely a bojem proti zombýkům a headcrabům a ukáže se že takoví combine voják to ve své kariéře nemá vůbec lehké a at to hned po prvním loadingu vipadá jako že vaše jediné partáky už zabyli opak je pravdou téměř celou hrou vás budou provázet vaši kolegové a až na pár drobných chyb jako třeba že vaši spolubojovníci neuhýhají z cesty coz může znamenat že je budete muset z lítostí zabýt nebo znovu nahrát poslední loading radím : ukládejte si hru na kazdém kroku protože tendle mod postrádá autosave a časová vzdálenost od jednoho loadingu k druhému je celkem dlouhá ale jinak si hráči mohou viskoušet celou řadu věcí které za gordona neměli nebo neuměli například budete používat všudypřítomné počítače k otevření dveří nebo budete moci procházet (né ale vždy ) tím divným modrým želé které vam v half life 2 vždycky překáželo v cestě a nebo navás nebudou útočit kulomety na zdech nebo ty robůtci co mají přidělanou na svém telíčku točísí se žiletku a budete místo páčidla vlastnit pověstný elektrycký obušek atd....atd.... právě už vichází druhí díl a také další podobné modifykace ve kterych budete hrát i v ulicích city 17 za combine policistu sou na cestě!!!

  26. Guest

    zde je odkaz http://halflife2.filefront.com/file/HalfLife_2_Combine_Destiny_Mod;51699 stačí když kliknetena to spodní dowload now opakuji na to spodní neklikejte na tu americkou vlajku kliknete na tu pod ni protoze to FileFront.com nefunguje nejde to pres to stahnout zakze to spodni a cekejte dokud se vam neobjevi to jestli zo cete ulozit nebo spustit pak by to melo fakat ez problemu ae ke spusteni potrebujete mit steam protoze spousteci ikonu jinde nenajdete snad je to dost podrobny navod..........

Copyright © 2018 Allstar Group s.r.o