Téma

Garry’s Mod 13

Komentáře(18)
  1. [BioToXx]

    pro me totalne nejlepsi hra ze vsech... prvne jsem hral sam v ruznych mapach potom klasicke HL2 pak Ep1,Ep2 a fakt luxus... potm jsme to zkusili s kamosema pres lan a to uz bylo uplne nepopsatelny... akorat mam ted problem to spustit... vim ze se musi vytvorit zastupce a dam zadat nejakou cestu ci prikaz ale uz nevim jaky a google taky neporadil...

  2. FiX_

    ...idiot box. Koukněte na YT, nemá chybu

  3. [BioToXx]

    Podle me nejlepsi videa dela banda typku z ameriky... najdete to pod "GARRYS MOD FUN HOUSE" pro me asi nejlepsi 3ti dil

  4. TOM4$

    no je to asi dobrá hra

  5. gtamaniak

    Proč by někoho vůbec napadl takovej komentář?

  6. >>>^4[^3Sh00ty^4]^1<<<

    Nemůžu si vynachválit fakt good ;)

  7. Rio13

    https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=cKDRcHab6mc

  8. .LuCkY!

    G mod je vyborna hra hlavne na "coop"

  9. ^6Kund0^5lizal

    Slušnej úvodní obrázek :D..

  10. kotas32

    nejvíc game

  11. boleslavskej_zmrdecek

    je to super hra

  12. MaxFreedom

    Můžu se zeptat autora článku, na jakém serveru hráli? S kámošem jsme chtěli najít server, kdy by bylo vše povoleno, ale takový snad není, tak jsme chtěli dát přes lan, ale to nám nepodařilo žádným způsobem.

  13. .Steve.

    Hrál jsem na stovkách serverech, zejména pak na těch českých. Garry's mod patří mezi ty méně stabilní a více HW náročné hry a tak je nevyhnutelné, aby servery měly své limity. Nepřispívají k tomu ani neohleduplní hráči, kteří zkoušejí, kolik toho server ještě vydrží. Bez limitů by tak hraní provázelo skutečně mnoho lagů a nakonec by server i často padal. Bez limitů si můžete zahrát single player nebo si vytvořit vlastní server a hrát tam s přáteli. Přiznám se, že hru přes LAN jsem nezkoušel.

  14. turnov23

    to je jako teda lepší verze minecraftu jo?nebo mi něak unika cíl hry

  15. eX___

    prijde mi ze vyvoj her kolikrat nejde vubec kupredu, ale spis dozadu, grafika ala wolfstein

  16. Olerixta

    je to dobra hra prave jsem ju hral nema chybu zabava na x hodin :-)

  17. lukyskill

    tenhle mod je super :D

  18. ~Euphoria.

    Díky svým neomezeným možnostem snad nikdy nepřestane bavit.. +1

Copyright © 2018 Allstar Group s.r.o