Téma

GamePark v roce 2006

Komentáře(173)
  1. Coreo

    doufám že pro všechny

  2. Guest

    byl jsem na Gp jen par mesicu ale byl to dost dobrej rok fakt dik za ten rok a doufam ze se vsem bude darit dibre
    :)))

  3. Guest

    uz ja to za nama

  4. Guest

    at zije GP at chcipne gz!!

  5. volume©

    gj (:

  6. Guest

    Zdary,nechci vám do toho nějka kecat,ale já si myslím,že by GameParku prospěl novej skin,Např.:tmavě zelenej,červenej,nebo černej :D

  7. Guest

    A at je dalsi jeste lepsi.... GJ ALL

  8. Lukino_

    Byl to krásnej rok... : )) Přeji hodně štěstí v tom následujícím ;)
    At se Vám všem splní to co očekáváte at je to láska či nové hry na GP. Přeji hodně štěstí Bojlerovi at se mu stále daří! Chtěl ybch poděkovat celému týmu GP ale i hráčům že tu můžu s Váma být. Největší díky patří Bojlerovi a Wreisovi !!! . Abych nkoho nenařknul Díky Všem a přeji Šťasný a úspěšný rok 2007 jak v PC hrách tak real live

  9. Juress

    Mějte se krásně v novém roce a v duchu si řekněte, že jste o rok starší, tak ty nadávky a urážky a ty další nesmyslné a trapné kazení hry ostatním hoďte za hlavu. HAPPY NEW YEAR 2007 !

  10. Guest

    celemu GP hodne zdaru do dalsich let...KoubinNo#

  11. Slamb

    gl hf GP :)

  12. sneq

    Mějte se krásně, ať se vám splní vše co si přejete, ať jste všichni zdraví a ať se máte rádi :P
    Hepy nů jííííír !!! :-*

  13. Foxnec

    ....tok 2oo7 jeste lepsi nez 2oo6!!! Hodne expů, fragů, a kvalitního hardwaru Vám přeje moje maličkost!

  14. Guest

    Děkuji za dobré složbi GP ale jen ty lagy bi se mohli zlipšit někdy to laguje tak to spravte děkoji SVR!K! :)

  15. Guest

    ať to fyčí s pohraničí hh

  16. saVo_

    všechno nejlepší všem pařanům a taky gp ;)

  17. Guest

    krasnej novej rok..a hodne fraguu GL&HF

  18. ?Vulture.CoD

    tak to jo peknej clanek,a zlatej gp

  19. Guest

    Chci wám wšem popřát šťastný nový rok plný lásky a úspěchů..:o))

  20. Guest

    ... hodně štěstí adminům a vedení GP ... a ještě víc zároveň hrajících lidí :-)

  21. Guest

    pamatuju si presne ten den kdyz sem rano pusti gz a bylo napsano ze probiha udrzba cely gz, planovane spusteni bylo naplanovano v devet rano a uz se stara GZ nikdy nespustila, no jo Gp

  22. #Daymare

    Chtěl bych pogratulovat GP týmu, který se po menším podvodu ohledně telecomu postavil statečně, zdůrazňuji STATEČNĚ na nohy, myslím, že málokdo by se po tom, co se všechno zhroutilo dal do dalšího projektu a myslím, že se jim povedl stejně, ne-li líp než GameZone. Samozřejmě pro ty herní veterány mého typu:) GZ bude pořád ten prvotní a primární název ale GamePark ho dokonale nahradil a jak už bylo dokázáno tak se vše obrátilo k lepšímu a my hráči můžeme pouze pogratulovat a poděkovat za tu práci, kterou si s tím tvůrci daly a za to, že si můžeme na jendom z nejůžasnějších serverů v české republice vůbec zahrát a ještě ke všemu zadarmo a to je už co říct, takže GJ a GL do dalších co možná ještě lepších let;)

  23. #Daymare

    Hele kdo tě učil češtinu?... já jako taky mívám často hrubky ale napsat bi s měkym i je fakt už k popukání:D

  24. ju-ICE.cz

    Tak GL a HF do novýho roku,doufejme,že bude lepčí než ten předešlý :)

  25. Guest

    NICE WORK GP :)

  26. GPro*D@ve

    Jj, GamePark is best!!! Diky vsem!

  27. Guest

    GL a HF do novyho roku ;) ...

    "KEEP IT UP!"


    www.smaug.cz/xmas.JPG

  28. Guest

    Gamepark is the Best

  29. Guest

    Hodně úspěchů v novém roce přeje všem Citron

  30. Guest

    jen mi chybel nakej turnaj v cs 1.6 ??? proc?

  31. grejt

    přeji stasny novy rok a at je GP stejne jeko pred rokem GZ, ktere je ted podle meho ugly and bad

  32. .FrazeR.

    Supr at se dari

  33. Guest

    Chci říct,že GP je vinikající projekt a přeji mu všechno nejlepší!Odvedli jste velký kus práce,ale k čemu by to bylo bez hráčů,jenž si tento server zamilovali a podíleli se svými ohlasy za tímto projektem!Ale neusínal bych na vavřínech,práce je určitě dost,hlavně v COD 2 sekci kde se hráči začínají chovat s dovolením jako prasata a individua spam a restarty svědčí o všem(Když jsem si šel zahrát,tak sem byl svědkem 14 restartů po sobě,nadávek.......)i tak všechno nejlepší a ještě lepší GamePark! by paulie666

  34. Guest

    Daymare to vsechno rekl presne jak to citim ja. Akorat bych k tomu dodal, ze doufam, ze uz to tady zadnej podvratak neposere, neukradne a neznehodnoti (tak jako GZ). A jestli jo - at jim filcky zerou koule do konce veku. Good Joob GP - jste muj server cislo jedna :-)

  35. Guest

    Jsem rad ze mam mozno kde si zahrat. Na ceskem portalu. Doma jako cech. Jako Gamapartak. Adminum mnohokrat diky.

  36. Guest

    To co by si všichni měli cenit že ty chvíle co prohráli na gp, všechny recenze a články, jsou zadarmo !!
    proto asi jménem všech hráčů jedno velký dík ; )

  37. Guest

    Nechybi vam tam nahodou moznost blogovani?! podle me je to dost velka udalost...

  38. Guest

    Veľa úspechov redakcii gameparku v novom roku 2007.Nech funguje tak dobre a este lepsie.Proste GAMEPARK je najlepsi game server v Cesko-slovensku.

  39. Beluga

    Tak predne - jsem rad ze GP je, pac mam kde pokecat, kde si precit nejaky ty novinky a zasmat se demenci lidi... O:-)

    Design stranek bych nemenil - jak nekdo rikal... me se fakt libi a hlavne vypadaji fakt profesionalne, na vysi, oproti vetsine webu (a GZ design me taky moc nenadchnul)...

    Snad jen konecne zruste tu 1.0, at ty warezaci jdou skemrat maminku o originalku a neotravujou tady slusnejm lidem zivot...

    a GL do dalsich let,... a stastnej rok pro vsechny z Vas... i pro ty maly bitchez, co jim tece mliko po brade, ale strilej tady nacky

  40. Guest

    Hoi,no pro me GamePark v roce 2006 byl pouhým serverem,za celý rok jsem nepřečetl jedinou recenzi,jsou prilis zbytecne dlouhe, vzdy radsi zapnu GP,a jdu hrát CS:S

  41. Guest

    :D prej bezi vporadku a co lineage II dava tetoem a ty admini to neumej ani resetnout fakt GP na sracku!!!!!!!:(

  42. Rodier

    HNY 2k7 ;]
    gg & hl &hf

  43. Guest

    doufam ze tento rok bude stejny :-)))

  44. Guest

    doufam ze tento rok bude stejny :-)))

  45. Guest

    doufam ze tento rok bude stejny :-)))

  46. haward

    ten rok jasně ukázal kdo dělal gamezonu gamezonou a kde je game zona dnes ,jste dobrý že jste se postavily na svý nohy a rozběhli GamePark a že dobře to je vidět na tom jak běží a de dopředu ,držím palce a budu tu hrát coduo dál ahooj haward

  47. H@nzis

    Všem adminům,redaktorům,hráčům protě všem co si podílejí natom udržovat GP v provozu přeji šťastný nový rok.

  48. Guest

    joooooooooo to bude good ale este pridat vic her (je tu malo zavodnich)

  49. Guest

    tolik odkazů to ti asi netrvalo 10 minut :D

  50. Guest

    děkujte GZ jinak by tady tolik lidi nebylo po te vyhazovačce

  51. Thrasher

    Hodně štěstí do dalšího roku :)

  52. Guest

    a doufam ze bude znova WGT?

  53. Guest

    No toz je to tu dobre, lepsi nez na GZ, ale to nevim jestli je kompliment :-D

  54. Guest

    GamePark.cz je skvělý!!! A myslím že tu bude hrát za rok 2007 ještě více hráčů.
    Jinak všem přeji krásný rok 2007 :)

  55. Guest

    ..to bylo hrozny dyz este na¨GP nebezelo CSS.....
    musel sem hrat na ******GZ

  56. Guest

    sice sem mel ban na 3 mesice ale pak sem si poradne uzil

  57. Guest

    Jo na GP se hraje super, až na těch pár lam :) posr*** GZ !!!

  58. BariX

    je good, připomíná rozjezd GP ;)

  59. TEAM^1SIXTYNINERS^7kENNY

    Kdyz si vzpomenu jak najednou skoncila stara GZ a jak rychle ste dali dohromady GP tak je to mazec kua to uz je rok?:D GJ and GL

  60. `cApOnE

    eXperience pr0 d(o_O)b

  61. Guest

    Nic proti GP,ale proste na GZ po stránce HW nemáte.

  62. Guest

    čez2win

  63. Krusty

    4 Daru_: Jiste oni maj lepsi HW, ale je jim vcelku na nic jak sam vidis :D

    jinak 4 all: kdyz si vzpomenu jak pri rozjezdu GP byl webik takovy chudy a bylo na nek par her a par odkazu, tak je to docela masakr jak se nam to tady zvetsilo :)

    preji spoustu dalsich plodnych let :D

  64. Guest

    lol,gp bylo ,je a bude lepsi nez GP a letosni rok fakt stal za to a diky vsem lidem z GP teamu !!

  65. Guest

    NECHCI OPAKUJI NECHCI NĚJÁK URÁŽET SKVĚLOU PARTU Z GAMEPARKU....OVŠEM NEVÍM PROČ ALE PROSTĚ GAMEZONE MÁ SVÉ KOUZLO....JE TO PRO MĚ A MYSLÍM SI ŽE I PRO SPOUSTU JINÝCH HRÁČŮ PROSTĚ WEB No.1.....ZKUSTE NAD TÍM POPŘEMÝŠLET....MOŽNÁ ŽE TÍM ZLEPŠÍTE JEŠTĚ KVALITU VAŠEHO WEBU.....(KTERÝ UŽ TAK PATŘÍ SPOLU S GAMEZONE K TĚM NEJ) :)

  66. Guest

    gamepark je nejlepši sevr na hraní her !!!!!!!!!! vernej fanda gamepark a cod2 Pitfall

  67. Guest

    Je totální zdechlina, která se ještě občas zmítá v křečích. Začínal jsem tam s CoDem jedničkou, pak UO a nakonec CoD 2, ale asi před dvěma třema měsícema se jim to nějakým záhadným způsobem sesypalo, tak jsem přešel sem a od tý doby nelituju.
    Je sice fakt, že na starý GZ se při hraní CoD dodržoval jakýsi nepsaný kodex(nestřílet na respech, kicky za sproťárny aj.), ale nebylo to GZ, ale hráčema. Tady je to moc fajn, ale hráči se často chovají jako prasata a i takový pověstný kliďas jako já někdy vypění. Navíc nepochopím exoty, dělající si srandu z nicků jiných lidí. Každýho věc ne? Dokazují často jen svou hloupost a omezenost.
    Adminům chcu poděkovat za bany pro ty největší sprosťáky a s nadějí "jen houšť" se těším do nového roku na GP:)) Máte toho privela, to chápu. A těch hulvátů nějak neubývá...
    Tak se mějte a nešetřete nás:))

  68. apofan

    Hustej rok to byl ale hlavně aby jsme pařily jojo

  69. Ammoni@c

    Vsem preji uspesny a bezstarostny rok 2007...

  70. Guest

    Všem hráčům přeji šťastný nový rok plno úspěchů v těchto hrách ale i v realu!!! 8)

  71. Guest

    Je to tu super jen tak dal;)

  72. Guest

    Jenom tak dál ... Je to úžasný jak se dokázal gamepark rozjet a za to děkuji Bojlere a další :)

  73. Guest

    Chci všem co navčtěvují nebo i vůbec GP poprat vse nej , hodne stesti do roku 2007!!!!!

  74. Guest

    eXperience 4eveeeeeeeeeeeeeeeeeeeer !!!!!

  75. TheSafiCZ

    Hodne se mi tu libi a doufam ze tento rok zase pribude neco noveho. Preju vsem vsechno nejlepsi do novyho roku.

  76. RulezZzOr

    pf2007

  77. Guest

    Vidím, ale vcelku zábavné je to, že Vy máte lidi a oni mají HW :D, ale jinak HW na GP je taky dobrý, leč mohl by být lepší.

  78. Guest

    Hodně štěstí do dalších let, a taky lepší nápady.

  79. Guest

    Tohle je ta nejlepší stránka na celom světě dík těm co jí udělaly.

  80. #Z.Shrek.T?!

    Mnoho úspěchu do dalšího roku a jen tak dale. Dikec

  81. Guest

    kde se hledaji clany?

  82. Guest

    Mno, hodně změn a doufám, že se vše bude rozbíjet maximálně kupředu!!! Navrhoval bych i pár změn,a le ty jsou zbytečný ;)

  83. Guest

    asi před třičtvrtě rokem sem čekal u GameZonu na to než dokážou spustit download klienta fšude f komentářích tam bylo Gamepark je neeeej!!!!!!!tak sem sem vlez a wono fakt!!!!
    GamePark je neeeeeeeeeeeeeeeejjjjjjjjjjjjj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    :-)

  84. sneq

    Chtělo by jich to víc, je to nejlepší počtení a ještě lepší je, když to píše ammoni, který je píše nejvíc :)

  85. Guest

    10 000 banů :D :D :D

  86. Guest

    Ja si myslim ze by tu mohlo byt trovhu vic her napr. fifa nhl flatuot 2 atd

  87. nkz

    Jak na nový rok ,tak po cely rok....;)))

  88. Ketnetka

    Ať vám to jde stále dobře:))

  89. Guest

    ..hodně úspěchů v roce 2007,blahopřeji.

  90. Guest

    je to fakt velkej pokrok pokud to tak pujde dal tak myslim ze tu budete mit narvano este vic nez je ted :)

  91. Guest

    Vela stastia do r. 2007!

  92. SeTom

    bez gameoarku bych nepřežil :-)

  93. Guest

    ale mohli by ste misto toho aprilu jsem dat to wow :-)

  94. Guest

    JJ mate pravdu byl to skvělý rok a na GameParku se mi skvěle hraje a chtěl bych Vám všem do nového roku popřát hodně herních, ale i osobních úspěchů Neo.

  95. Guest

    gamepark je proste goood ale dobrej rok to pro me moc nebyl, snad bude tenhle lepsi

  96. MafesX

    a co se připravuje ... to nedostaneme náký koment ?? :D

  97. Chimere

    PG a GZ amateri...

    GP team diky vam za skvele misto na hrani v roce 2006... sice skoda nazvu GZ, ale GP na to se da zvyknout... dobra prace a hodne zdaru vam a vsem hracum do budoucna...


  98. Guest

    jinac u nejvic komentovanych clanku mate spatne odkazy .) a myslim, ze jeste nekde to nezobrazilo co melo .)

  99. Orbb

    moc se vam rok 2006 povedl , je ń ta dal i v tomto roce. 8-D

  100. Guest

    Vic her!!!!!!!!!!!!!!!!!§§§

  101. Guest

    GAMEPARK VLADNE
    GAMEPARK VEDE
    GAMEPARK JEDE
    GAMEPARK VALI
    GAMEPARK JE BEST:D:D:D:D:D:D
    Proste diky vam vsem co jste umoznily nam hracum hrat na takem hustem projektu
    MIr svami
    :D diky

  102. Guest

    Gratuluji GameParku k skvěle zakončenému roku a k tomu jaké úspěchy zaznamenal. Všichni autoři, webmasteři i admini odvádíte skvělou práci, kterou každý docení dle vašich představ. Články mají pořád vysokou úroveň a je radost si jit něco přečíst. Trošku mi chybí Zekeho vtipné hlásky a spam :-) Přeju hodně úspěchu i nadále a plno spokojených čtenářů a především hráčů. Great work

  103. TiGR

    Gamezone samou nenávistí PG ani nefunguje :D

  104. TiGR

    BUDE SE ČTVRTÝHO SLAVIT?? :p

  105. Guest

    jj, vypneme všechny servry a půjdeme chlastat :P :D ;)

  106. PlayerX

    Zdá se mi že poslední dobou GP trpí hrubým nedodržováním pravidel , když už jsou lidi schopny na COD2 dat nazev mistnost JUMPY A BUGY jinak kick atp... nemluve o nazvu jako hra4 a kdyz tam clovek vleze a nekoho zastreli (nekdy nemusi ani strilet) okamzite ho vykicknou resenim by bylo udelat pro tyhle exoty 2 mestnosti v sekci for fun nebo neco na ten zpusob

  107. PlayerX

    Tim co jsem napsal nechci rict ze se mi GP nelibi GP je naprosto suprovej projek kterej si lidi svoji "inteligenci" (pokud se to tak da nazvat ) ničí.

  108. dominio7

    cau nemohlu by ste nas sponzorovat ve hre call of duty 2 nase stranky www.explored.wgz.cz

  109. Johan

    Sockuješ na špatném místě. :)
    Zkus se kouknout do kontaktů, i když pochybuji, že Vám to výjde.

  110. Guest

    proste hafo web!!!!!!!!!!!!!

  111. HighElf

    davam 5 bodu

    a GP jen jelepší herní swerver vsude ho doporucuji bez GP bych se nudil

  112. Andrew.ek

    ... bez GP je nuda, je nej !!!

  113. Guest

    Siroka nabidka super

  114. PetrOs*

    to se rozjíždělo

  115. Guest

    jo rozjíždělo

  116. ^6-.^4L^5GG^4L^6.-

    ten stary byl lepsi : hry hned na levo po ruce tak musim klikat na GP : onlinehry a az pak cod2

  117. Guest

    mam rad gp

  118. Guest

    dobra prace GP proste gamepark 4ever nejlepsii ;-)

  119. Guest

    v této době už je hodně dobrý portál gamepark

  120. Guest

    chtělo by to na GP prošku víc her,jinak nemám namytek akorát dlouhe BANY jinak v pohodičce..xD..

  121. Guest

    hm dobrý no :D

  122. Guest

    Njn my taky stárneme :)))

  123. kakashek

    ty časy jsou už dávno pryč :)

  124. rulexnone

    že tohle jsem nestihla zažít

  125. korliskobrunos3

    nebudu se ohlizet za mynulosti ziju v pritomnosti!

  126. Guest

    jo ten ma dlouhou cestu před sebou aš umř tak bude existovat a budu hrat v rakvi cod2

  127. [SSSR]Killer

    podle mě je to zajímaví

  128. Guest

    to utyka ryhle ale at gamepark jesde zije nekolik dalsih roku napr do roku 2999

  129. MeL[ou]N

    jn akorát to vykrádání! to je hrůza! už mě okradli asi o 2700 gbodů!

  130. Guest

    ten čas ale letí

  131. Guest

    PARADA KONECNE

  132. Cuneeks

    slušna historie

  133. Guest

    gamepark je uplne v pohode super server GP 4ever

  134. Sangur

    Tak v té době jsem tu býval často pak dlouho ne a teď opět ano :o) a je to velký krok vpřed co jsem tu byl naposled

  135. Guest

    na to co to bylo driv a co je to ted... se to neda srovnat

  136. Guest

    nemohu posoudit jaký byl GamePark dobrý v minulých letech znám ho totiž jen takového a můj konečný verdikt je,že je to ten nejskvělejší herní portál jaký může být děkuji gameparku.

  137. ThomaSs..?

    tak to jo no :DDD

  138. tmR

    se hodne zmenil za tu dobu co ho znam jen tak dal

  139. Guest

    gamepark udelal velky pokrok

  140. Guest

    ten cas uz davno za nama ale ted je to o dost a dost lepsi...napr loterie tam sem skoro porad kdyz mam bodiky xD

  141. Guest

    Stejně tot poběží jenom do 21.prosince 2012 to bude konec světa :'( (: země překročí střed galaxie a nejspíš se změní póli jo a možná taky bude obří erupce na slunci takže si nevyberem :x

  142. ^4Hit^5Boy

    by som ho ani nespoznal :D

  143. Guest

    proc tu je neco 3 roky stare?

  144. LuckerBoy

    jj ani ja by som ho nespoznal ale tak GP ide sikmo nahor... to je dobre ... len tak dalej :-)

  145. ADNATS

    ani nevim co bich tomu rek

  146. Guest

    GP je v pohode

  147. 69Sadist69

    na GP som zacal chodit v roku 2008 ...za dva roky ludia dokazali dostat GP na velmi vysoku uroven...faakt poklona ludia..lepsie herny portal nepoznam a ani nechcem poznat....the best GAMEPARK:-)

  148. Guest

    tak potom gratulujem

  149. Guest

    nej stránka na světě

  150. Vlcii

    jo ujde to

  151. Guest

    nj gamepark na ceske scene jasne vladne...a ma proc..paradni system a napady....GL :)

  152. Guest

    nj gamepark na ceske scene jasne vladne...a ma proc..paradni system a napady....GL

  153. Guest

    Gameprak je proooste nej xD nvm co bych bez nej delal :D

  154. ^1WERT

    game park sem tu kazdou chvily kazdej si tu najde to svoje od HW az po flash hry

  155. Osvícenec

    že tu gamepark je

  156. prOfit

    ale necení jakej je ... je prostě sqvělej ale nejaci frajirci s kteryma hraju na origu na nej nadavaj .. ale zde začinal každej ..GP <3 4ewer

  157. Guest

    dobry rozdil

  158. LOBRR

    mas uplnu pravdu!!!

  159. Guest

    je super kde bych jinde poznal tolik super lidi ?

  160. BT_kroupy7

    gamepark je super ale bez tech lagu by byl o hodne lepsi jinak gamepark je nej pro me v CR jinak spis hraju Combat Arms.

  161. Guest

    V tom roce to bylo hezčí než teď :)))) jinak pěknej článek

  162. BlackOne

    je skvely

  163. ^1S^2Y^1K^2I

    ale to sekani ve hrach lagovani by chtelo vylepsit

  164. Guest

    GP je nejlepší herní server ;-)

  165. Sasek'2k12

    pokrok.. :D good job.

Copyright © 2018 Allstar Group s.r.o