Téma

Dota 2 – rozhovor s týmem SGC

Komentáře(30)
  1. Cheddar

    To zas budou mit zavislaci zne :D 6 hodin u FB a dalsich 10 u tohodle :D (vim to, protoze muj bracha je presne takovej), takze pocitam ze dalscih 7/10

  2. haXik|LP

    asi bych to možná i zkusil =D

  3. Scyle

    škoda že tam nebudou hrdinové jako v dotě :'(
    a vypadá to jako League of Legends..

  4. Bizziiik

    Co to meleš? Z Doty 1 budou všichni hrdinové i v Dotě 2. A rozhodně to nevypadá jako LoL.

  5. C-4-r-t

    Vubec tomu nerozumim ale vipada to dobre rozhodne lip nez metin 2 .DD

  6. Kamikaze33

    to k lolku nemá daleko, myslim po grafický stránce, a celkově na mě dota2 neudělala moc velky dojem, pride mi takova mdlá, temná, nekontrastní a nevim co ještě, myslim že zustanu u honka !;)

  7. 7diii^3^^

    heroes of newerth se mi libi vic

  8. kotoul.

    po grafické stránce to má k lolku hodně daleko lolko je spíš anime dota jede stylem TFka

  9. Res!EXE

    vubec nikdo nevi....

  10. Fr4ncek

    Bude to luxusní

  11. ^1Cpt.^3Price

    Graficky je to dobrý a hrdinové jsou úplně stejní z 1 akorát mají jiné názvy podle traileru šli poznat,ale zlatý starý dobrý honko :)

  12. Guest

    Ako to funguje u tohoto, musím sa pripojiť cez hamachi alebo podobne, alebo to ma v sebe ako w3 v sebe servery a len dám find ?

    Nejedna sa mi len o túto dotu2 ale aj o dotu1 a to hon a ešte neviem čo to všetko je. :D

  13. bukvuz

    codko je lepsi :D

  14. Fekr

    už se těším až si to zahraju ...dota je pecka tak uvidíme co dota 2 ..

  15. Guest

    Sorry nevim jak vypada dota 1 ale tohle mi pripomina totalne lolko stejna mapa v tom traileru na zacatku je snad dokonce i ashe ..krome grafiky a par zmen to je skoro lolko ...

  16. sfinx121

    Rozhovor sice pěkný, ale čekal bych tu spíš recenzi deus ex - opět většina lidí bude mít dohráno než se tu objeví nějaký článek..

  17. macrura

    LoLko je okopirovaná a zjednodušená verze doty 1 tudíž ty řeči že dota2 jen kopíruje jsou z cesty.

  18. Paraple

    Lidi proberte se... okopirovane LoLko to opravdu neni. Ashe? Uz leta pred LoLkem byla v dote 1 Taxxka, frost archerka, takze jak uz napsal nekdo nademnou, jste mimo.

    Jinak, na hru se neskutecne tesim... LoL je prilis zjednoduseny (zejmena absenci port svitku, deny creepu atd.) a HoN uz je pro me pomerne mrtva vec. Vydavaji kazdy tyden jednoho hrdinu bez sebemensiho napadu nebo stavy.

    Moc se tesim na klasicke hrdiny z doty.

  19. Guest

    Joo tak to sorry :D:D:D ja jsem prave myslel ze lolko bylo pred dotou :D:D tak to sorry klucííí :D

  20. UCHOWRD

    VYPADÁ GOOD

  21. JodyHighroller

    Dobra kopirka od League Of Legends, hlavne ta Ashe... palec dolu

  22. macrura

    Očividně se mezi LoL/DotA/HoN vůbec nevyznáš , tak já ti prozradím , že DotA byla DŘÍV než LoL a všichni hrdinové co teď byli na turnaji jsou staří z doty (tudíž ano, byli na světě dřív než LoL a akorát LoL kopíruje-a to ještě špatně protože podle mě je to blbost kde moc skillu nepotřebuješ)

  23. flatron7

    asi zapařim

  24. brhlOs!!

    preju gl vsem dotarum :P ja to asi nikdy hrat nebuDU :D

  25. Dodiiix

    Až na to, že DotA byla dřív dobrý no :DDD

  26. Guest

    tak to je teda hrozny but normalni starou dotu a nebo uz jen HoN Heroes of newerth parim furt mam to zaplacene a je to skvela parba lepsi jak dota a ta grafika a provedeni proste libove tohle asi hrat nebudu

  27. Guest

    Tato hra se mi velmi líbí:)

  28. dantezje:>

    Hezky sem jsi početl ;)

  29. Guest

    Dota 2? Jakto, že ani nevim že něco takovýho je? Byl jsem úplnej blázen do jedničky... To bude mazec hra =)

  30. Guest

    Namakana hra vypada výborně a hratelnost taky.

Copyright © 2018 Allstar Group s.r.o