Téma

Co přinesla letošní E3? Díl 2.

Komentáře(21)
  1. Tukohlav

    ach, nádhera...
    Lara taky dobře, ale hrát to nebudu, neměl bych na to nervy :-D

    zbytek je mi volnej....

  2. ShockKking

    to je nádhera a zbytek jek říká ten nademnou ten mě nezajimá :D Neaky medal co není medal a podobné

  3. Cheddar

    Hitman vypadal dobre, dokud jsem nevidel ukazku, kde vidi jako by mel nejakej rentgenovej zrak, potom tu radoby sniperskou misi, kde je 5 lidi na balkone,4,3,2,1 a tomu poslednimu neni divny kam se podeli, takze opet hra pro tlusty americky deti, ktery si myslej ze to je simulator a staryho hitmana znaj jen od slyseni a hlavne me dostala jeptiska, ktera RPG proste vyrahne z pod habitu a nese ho jako by vazil 4kg :D
    Oproti tomu 1313 me zaujalo, dlouho tu nebyla kvalitni SW hra, snad to tenhle projekt vynahradi

  4. Cheddar

    Metro snad ani neni potreba komentovat, adept na hru roku je jasnej

  5. Guest

    Určitě se těšim na tyhle dvě hry :)

  6. pantrick

    taktická střílečka u Company of Heroes?

  7. Scotty

    Prostě nejlepší je starý originál hudba, grafika, hratelnost.. Už je to přecpaný různýma blbostma.

  8. Narcius

    a kolik podle tebe váží rpg ? myslím že ses ted dobře ztrapnil :D:D

  9. strima1

    Já na konzle wii moc nejedu, jsem radši u pc nebo psp

  10. *SG*Greer

    Celkem odolná tahle křepelička. Až moc dostala po prdeli a ješte to vše přežila. Sem aspoň očekával, že si bude muset spravit vykloubené rameno apod. Jenom má natlouklé břicho - žádné vnitřní krvácení, natrhlá slezina apod. jinak by dlouho nepřežila. Takže? V tomhle trošku ujeli.

    Jenom abych nehejtoval, tak to vypadá velice pěkně, na to, že to je prakticky survival hra, umí celkem dobré akrobatické kousky.

  11. *SG*Greer

    Kvůli kidům, kteří by měli orgasm z toho, že někdo napsal chybu :X

  12. fcvp1911

    Už nějak přestává bejt Hitman :/

  13. vladislav203

    MoH a Metro

  14. Carbon96

    Říct, že v TES:S Dawnguard bude nová věc leda příběh je dosti nepřesné.

  15. Cheddar

    protoze RPG ktere vazi 4kg je CZK - RPG-75, ale to ona nema, takze kdyz to vojak musi drzet obema rukama a nyst to na rameni, logicky jeptiska nemohla to RPG vyndat JEDNOU RUKOU a jeste zvednout a uz vubec ho nemohla SCHOVAT POD TEN KABAT

  16. sietler

    hitman je fakt nádhernej když tam střílí ženský do hlavy... :D vylezte občas od PC začnete mít lidský a zdraví názory

  17. Markusooo

    u mne jednicka :P

  18. Ghooust

    Tenhle rok se hodně vyvedl s hrama. Ten Mario je sice trochu moc, ale tak zkusim ho. :D

  19. gSOLD^_

    Tvle, ten Hitman, to vypadá krutě!! :)

  20. chuban

    Nejlepší ! Mega dobrá hra :)

  21. d0mZ

    Nechci byt hnidopich, ale pro uvedeni na pravou miru: Company of Heroes a oba datadisky, stejne jako pripravovany druhy dil, jsou RTSka, tedy real-timove strategie. Strili se v nich a jde o taktiku, ale to z nich nedela taktickou strilecku.

    Howgh.

Copyright © 2018 Allstar Group s.r.o