Téma

Co nás čeká v roce 2015 – Akční 2/2

Komentáře(5)
  1. __sXe__

    Metal Gear Solid V - vypadá to nádherne. Podľa screenov a videá si myslím, že graficky to zvládli na 1+. Ale všetko sa ukáže až keď si túto hru budeme môcť zahrať a to už čoskoro.

    Star Wars: Battlefront 3 - teším sa na túto hru, žeby to bolo znovuzrodenie ? Možné je však aj to, že bude hra prepadák, ako sme si už u niekoľkých hrách podobného typu zvykli.

    Tom Clancy's Rainbow Six: Siege - len nedávno som rozmýšľal nad touto hrou, keďže som o nej dlho nepočul a doteraz som netušil, či bude nový diel tejto taktickej swatovky, ale ako vidím, tak bude. Možno bude stáť za to.

    Assassin's Creed: Victory - Hra dostane ako nové prostredie tak aj nové herné mechaniky, kde pribudnú napríklad boje na pohybujúcich sa vozidlách a hlavne hák, ktorý náležite využijete pri vyťahovaní sa na nedostupné miesta, priťahovaní nepriateľov, prehupovaní sa, alebo na vytvorenie rozhľadu na neprehľadných miestach, ako napríklad v plnej železničnej stanici. Jedným slovom - pecka

  2. ^^00Int^^11E^^00ns^^11E

    Jestli je tu ještě někdo kdo zoufá nad novým Tomb Raiderem,ať nezoufá.Až tvůrci uvidí,jak málo se bude prodávat na ty xshit,bude i PC a PS verze.Stačí počkat

  3. s*w*i*n*e.

    na mirrors edge, nedoceněná hra a tedka před vánocema ji dávali zadarmo na PS store tak sem ju hned stáhl :)
    bak bych zahrál asi ty tom clancys oba

  4. Cr4Ck$s

    těšíng! hlavně nejvíc na Assassin's Creed: Victory :3

  5. Kyanitka

    A kde je Zaklínač 3?

Copyright © 2018 Allstar Group s.r.o