Téma

Co nás čeká v roce 2014 – RPG

Komentáře(15)
  1. nevimjmeno2

    RPG není můj šálek kávy. Taky jsem nerad, že WOT se značí jako MMORPG. PFUJ.

  2. ^^55Spy^^22ware

    Anoooo je to konečně tady už se moc těším, akorát v blogu nebylo nic o novem World of Warcraft :(

  3. MadMailMan

    nebylo protože to je mmorpg...a těžko říct rpg...je to jen mmo...do rpg to má už daleko od poledních tří datadisků...dark souls 2 aby už bylo jediná pecka která stojí za hraní

  4. Blue_Shark

    Jestli myslíš, že Dark Souls 2 je jediná pecká, která stojí za hraní, nepřehlídnul ty jsi tak náhodou toho Witchera? Witcher 3 bude silný kandidát na GOTY. Něco jako Skyrim, akorát to nebude nuda s 5 dabérama pro 200 NPC a neexistujícím bojovým systémem.

  5. Daralyn

    dívím se že tady chbí zmínka o Elder Scrolls Online

  6. tobeq

    to by mě teda zajímalo, co to podle tebe je, když ne rpg... FPS?...

  7. kralik2012

    V přípravě je i článek zaměřený na MMO, proto se zde nenacházejí hry jako The Elder Scrolls Online či chystaný datadisk WoWka.

  8. Elpy

    :D a takovýto lidé hrají WOT, tak to už se nedivim, že kamoši furt nadávají, co to tam hraje za paka:) Já se raději budu držet těch RPGček a že letošek bude úrodný, jak článek avizuje:)

  9. Inmessionate

    Witcher dufam ze bude dobry :)

  10. nevimjmeno2

    Na tvoje 12 leté kámoše já se.. Až budeš plnoletý a budeš mít na pořádné PC tak napiš smrade :P

  11. _Night

    Copak už nikdy pro mě nebude lepší RPG hra nežli Gothic 2? Nechápu, že mám svého favorita již dekádu... Asi v tom bude hrát dětská fantasie... která vytvořila pro tu hru nezapomenutelný zážitek. Já do cílové skupiny těchto nových her opravdu nepatřím.

  12. orieus

    Tak tím pádem ti doporučuji si zahrát RISEN (ne dvojku ta je nic moc spíš tu jedničku) opravdu skvělej zážitek,příběh, je to od tvůrců gotika tzn žádný vodění za ručičku.

  13. Tefkov

    Tešiim

  14. orphanage

    Taktéž se těším na Dark Souls 2.
    Uvidím jak dopadne ještě Inkvizice a až následně se rozhodnu.

    Zaklínač mě bohužel nechytnul - tudíž 3tí díl již sledovat nebudu.

  15. ^33rd

    Jako vždy nejlepší zaklínač :)

Copyright © 2018 Allstar Group s.r.o