Téma

Co nás čeká v roce 2013 – akční hry

Komentáře(39)
  1. __sXe__

    sa teším na nové METRO pretože ak to bude minimálne také, ako prvé, tak si to kúpim

  2. sustaa

    taky se nejvíc těšim na nový metro ! jednicka byla bomba

  3. dimitrimadar

    Jednoznačne vede u mě Metro a na co se taktez tesim je Rainbow six a Aliens

  4. >TwEeTy<.

    Na metro se těším opravdu moc a taky na bf a cod ! :_)

  5. ^^22SZienG

    Aliens,a Metro..

  6. iris.Y2K

    Army of Two: The Devil's Cartel

  7. theJoker_

    tak to se máme na co těšit

  8. Tr!n!tr0n

    Metro,Alien u mě vedou...
    Pokud by měl někdo zájem a chtěl me udělat radost že dá odběr na https://www.youtube.com/user/MaximFLS?feature=mhee

  9. Chachca_SKS

    To já se zase těším na ruská vajca, to je gameska!!!

  10. BadBoy/CZ

    Vypadá to na dobrou nadílku,ale Metro mě nikdy nebavilo.Kromě grafiky o ničem hra.

  11. superchips

    Konečne dajake dobre spravy.

  12. nicki65

    Parada !

  13. Dave_Lombardo

    ??? Česká hra...a nic...

  14. Cheddar

    proc porad lidi pisou night, kdyz v nazvu samotneho videa je light?

  15. Hugo_zly_muz

    Co s ním pořád každej tak má? Nechápu. Aktivoval sem si ho přes Facebook na Steam zadarmo a chvíli sem hrál a tak nudnou a divnou hru sem ještě neviděl. Nechápu co na tom všichni mají.

  16. Broken_One

    Neměl by příští rok vyjít i Tomb Raider? Pro mě je rozhodně o mnoho očekávanější, než kupa stříleček nahoře.

  17. Broken_One

    Pardon, nějak jsem si nevšiml v nadpisu slova akční hry . Tak v tom případě je to v pořádku.

  18. ^4V^1!^3$^1T^1@

    To bude masakr už se těším až to budu mít doma....

  19. romanpipe1974

    svět se zbláznil nebo co? samý střílení magořina!!!!

  20. -*DeFron*-

    Stačí si přečíst název článku -
    Co nás čeká v roce 2013 - akční hry
    Takhle to vypadá že magor si ty

  21. kosaron

    Chci vidět, jestli ta hra bude odpovídat knížce... Jednička odpovídala a byla to vynikající hra.

  22. Blue_Shark

    Je jedna z nejlepších FPS poslední doby hned vedle Bioshocku a Crysis (původního). Skvělá atmosféra, nějaká výzva dohrát to na Ranger Hardcore, výborně vymodelované prostředí s důrazem na detail. Už jste úplně zmagořený ze sraček jako CoD, MoH nebo Bf3 (a to sem hrá všechny Bf před ním). Metro sem dohrál aspoň 5x, kdežto kdo se vrátí k CoD nebo MoH aby kampaň dohrál znova?

  23. KayabaAkihiko

    Upřímě, i když už od toho moc neočekávám, nejvíc se těšim na Call of Duty a Medal of Honor.. Na Battlefield samozřejmě taky ale na Cod a MoH nejvíc, snad mě to ještě dokáže přijemé překvapit:)

  24. Blue_Shark

    A samozřejmě, nesmíme zapomenout ani na "svatou trojici", která dostává pokračování každým rokem. - Trochu blbost když MoH a Bf se ob-rok střídá. Medal byl 2010 a 2012, Bf 2011 a 2013. Takže to pokračování každým rokem mi nějak uniká. Nejsem si moc jistej jestli by byli v EA dost blbý na to aby stejný rok nasadili Bf4 a dalšího Medala. Kór poté co byl Warfither takový fail.

  25. Dom1251

    na tyhle tri se tesim nejvic... Crysis 3 - predobjednano, BF jeste nevim jestli koupim, spis jen stahnu a zahraju singl, staci ze mam limitovanou edici BF3 a k tomu dokoupeny DLCcka a BF BC2 digital deluxe edici... no na metro se tesim hodne, puvodni metro 2033 mam koupeny jak v knizni podobe, tak i na steamu

  26. Jack_Bauer_24

    máš pravda jen co rok je cod a bf a moh jen co 2 roky a to hlavně proto že to pada pod EA

  27. rodak_z_blizke_vesnice

    a kde je sakra GTA????

  28. johny963

    jsou pro mě jednoznačná volba. Oboje koupím a už se moc těším.

  29. Cheddar

    Maj s tim to, ze pro vetsinu hracu je to ta nejatmosferictejsi hra co kdy hrali, nebo aspon jedna z nich. je to uzasna hra stinu a jestli si cetl knizku, krasne ti to pomohlo doplnit nejake mezery v deji, nebo spis sis tu hodne veci, o kterych v knize Artiom slysel jen vypravet sam prozil

  30. ***P-R-C-E-K***

    Už se těším!Hlavně na Crysis 3.....no akorát ty hw nároky. A ještě by mohli ohlásit Mafii 3 a bylo by to dokonalý.

  31. Wortage

    chvalim za prehlednost

  32. ^6Kitty

    To bude dobre na byty rok :-D

  33. T!b3c

    Co nový díl Splinter Cellu?

  34. Martysas

    Ja se tesim na Crysis 3 bude to mazec :D :D

  35. <N!GhTm@R3>

    teším sa akurát séria lost planet nie je podľa môjho gusta ale ináč to bude parádny rok a to ste ešte zabudli na gears of war judgement ktorý je pre mňa číslo 1 medzi akčnými hrami
    + akčné adventúry na ps3 a grid 2 a rok je dokonalý yeah...

  36. XIDERMAN

    Toto bych si zahral :D

  37. XIDERMAN

    konecne neco poradneho

  38. ^4Tho^7m&s-^1o

    Ty hry vypadají tak krutě dobře :D Jen mít výkonej PC aby to utáhl :// :(

  39. Olerixta

    uz abych vyjel do bohemie koupit pocitac tesim se na nove hry

Copyright © 2018 Allstar Group s.r.o