Téma

Co nás čeká v listopadu na herní scéně?

Komentáře(13)
  1. pantrick

    nebo PES 2015 :) každopádně pro mě je to měsíc co mi zrujnuje šrajtofli. 3 kousky co bych rád pořídil na PS4: GTA V, AS Unity a FC4 :)

  2. nevimjmeno2

    Ten nový COD vypadá strašně přeplácaně. Každým dílem je to horší. Football Manager možná bude dobrý, ale za tu cenu stačí zůstat u staršího dílu...moc změn tam stejně nikdy není a soupisky se dají sehnat aktuální do starých verzí.

  3. Piplovic.

    GTA V už dávno vyšla,co se týče konzole xbox360 aneb PS3.

    To že to má vyjít na PC , není novinkou.

  4. pantrick

    Řeč je o konzolích nové generace především ;) jelikož nabídnou rozhodně lepší zážitek ze hry co se týká grafické stránky :) chápu, že už to taková "novinka" není, ale zmínka se tu mohla objevit :)

  5. Gleee!!

    Cod assasins farcry :3 jen ten assasins je naročnej jak prase doporučená je grafika gtx 780 !

  6. Gleee!!

    http://www.re-play.cz/novinky/assassins-creed-unity-odhaleny-hw-naroky-na-pc

  7. DacMonald

    Šrajtofle budou plakat:)

  8. Péca

    Skvělá hra. Nevím co měli lidi proti Ghosts pro mě to bylo nejlepší MP s nejhoršíma hráčema, ale AW vypadá na hru kde by mohli být odstraněni campeři a další noobové s brokovnicema a věcma jako je claymore apod.
    MP jsem se bál skeletonu, ale ne příjemně mě to překvapilo jak jsem se do toho pustil.
    SP nenudí a nabízí originální misi za druhou.

  9. ^4Cpt.^7White^1Bread

    Ma strasne prehnane HW naroky... na to ze grafika neni nic extra!

  10. Péca

    Tomu sice nerozumím, Ghosts se mi trochu sekaj možná, že bych měl snížit nároky, ale AW rozjedu na Extra jako nic. ( Mám GeForce GTX 660 )

  11. "kENCEY

    good hra

  12. gbizarre

    na far cry 4 se všichni těšej.. bomba

  13. Stoncek

    Parada uz se tesim na nove vydani Call of Duty. Zase budu prepalovat ovladac xboxu o sto sest. Mozna mam od teho Cod velke ocekavani ale doufam ze to vyvojari neodbyli. Strasne uz se tesim. Samozrejme se tesim i na ostatni novinky ale jelikoz me nejvic natchlo Cod uz v 1. dilech tak se tesim na dalsi.

Copyright © 2018 Allstar Group s.r.o