Téma

Co nás čeká v dubnu na herní scéně?

Komentáře(8)
  1. nevimjmeno2

    Nevím jak ta pětka na PC dopadne. Co se týče příběhu tak na San Andreas nemá a co se týče fyziky, tak na IV nemá...

  2. tobby>.<

    osobně si myslim že GTA V bude na pc bomba co se týče fyziky mnohem lepší jak u GTA IV a mnohem méně chyb,bugů přesto bych i tak alespon vydal beta verzi na testování chyb ve hře nebo v multiplayeru beztak PC je stroj na který nebudou mít konzoláři prostě 4k rozlišení muhehe

  3. [BioToXx]

    Rozhodně se těším na Moster Bag a Carmagedon !!!

    btw. konečně už vyjde to GTa 5 na PC,už mě to nebaví pořád poslouchat jak to odsouvají když už jsem to několikrát dohrál a nahrál XX hodin na MP

  4. ^^11nvm

    Mortal Kombat a GTA 5 :-P už se nemůžu dočkat.

  5. ^^22SZienG

    Pche...seru na šecky...

  6. METYOU

    Hlavně aby už vyšlo GTA V :D !!

  7. Lysec_CZE

    Nejvíce se těším na Assasina. :3

  8. [KoLv]TripleB

    ''Co se týče příběhu tak na San Andreas nemá a co se týče fyziky, tak na IV nemá...'' Jako sorry chlape ale jsi uplne mimo. Koupil jsem si skrz to ps3 a řekl bych ze je to nejlepsi hra vubec. Hral jsem u kamoša 4 i 5 v jeden den a 4 rozhodne nema lepsi fyzyku, spis čtyřka ma uplne tragickou. V 5 je treba super ta arkadovost jezdeni autem, kde proste se supersportem jezdis po horach jak nic, coz nekoho stve, ale normalni lidi to berou pozitivne. A kvalita pribehu je subjektivní pocit, ale nenech se s CJem vysmat, rekl bych ze je to spis nazor z nostalgie. Koneckoncu kdo hraje gta kvuli příbehu ,-)

Copyright © 2018 Allstar Group s.r.o