Téma

Co nás čeká v červnu na herní scéně?

Komentáře(10)
  1. -=MTU=-Toch

    Nejhorší popis pro nabrostobombový MMORPG, který tu s největší pravděpodobností bude dlouho, má co nabídnout teměř všem hráčům. A naprosto jasná volba pro všechny lidi znuďený WoWkem........

  2. nevimjmeno2

    Až na Grid , který stejně nerozjedu samé blbosti....

  3. ^^22SZienG

    tenhle měsíc mi kebule neopustí mísu....

  4. Johny303

    a že by někdy vydali nějaký box i na PC??? Box od EA sports jsem hrál jednou na PS od kámoše a bylo to fakt super, hodně chytlavá hra a propracovaná, realistické stopy po úderech, odlétávající krev a pot a to mluvím o nějakém roku 2004... To ještě nikoho nenapadlo udělat box na PC? Poptávka z mého okolí je po tom velká a smysluplná hra z tohoto prostředí vůbec žádná... :-( Jinak tento měsíc se těším na Sniper Elite 3 a jsem zvědav jaký bude Enemy Front.

  5. fcvp1911

    Tebe dneska zase čekaj hajzlí*y. Ehm fašisti.

  6. ^^11Ferd^^77a

    "tvůrci z Codemasters urazili obrovskou vzdálenost, což se projevilo obzvláště na skvělém druhém dílu."

    Skvělém druhém dílu?? Kdo a co fetoval když to psal/hrál?? Druhý díl nebyl nic jiného než graficky pěkná sračk*. s race driver grid to mělo společné pramálo... Ovládání katastrofický, nebyl pohled zevnitř auta, apod.. Snažil jsem se dát Grid 2 šanci, protože mě první díl bavil a dohrál jsem ho komplet, ale po 3 závodech to letělo z PC, škoda utracených peněz. Recenzent /autor tohohle blábolu se snad přepsal.. To může napsat jen pubescentní jedinec, který nerozumí autům a už vůbec nerozumí závodním hrám, simulátorů. Tahle hra je simulace hovna a ne závodů. Těšilo mě.

  7. ,'jannicka',

    Mocc :)))

  8. Plyšáček_Romeo

    Nic mi pro tenhle měsíc. Maximálně mě zaujal Valiant Hearts...

  9. hobbit1337

    Super článek ,ale hry nic moc..

  10. hobbit1337

    Až tedy na SniperElite :)

Copyright © 2018 Allstar Group s.r.o