Téma

Co nás čeká v červnu na herní scéně?

Komentáře(13)
  1. Flerius

    mrzí mě že Las of Us je jen na ps3 ... vypadá tak skvěle ... ale ten Dark nevypadá vůbec špatně ... tak uvidíme copak se z toho vyklube ;-)

  2. David197

    to shrnu v červnu nás nečeká absolutně nic. Výhoda je mít konzoli,ale pc hrači mají bohužel smůlu

  3. :.Angel.:

    Moc se těším na Company of Heroes 2 :) snad nezklame :)

  4. Zm!jedovata.

    asi nej. za tento měsíc(

  5. monsignore

    Byl jsem vybrán pro testování v uzavřené betě, pak jsem hrál i otevřenou betu a musím říct, že žádný zázrak...Company of heroes 1 stále vede. Co se týče novinek, jako je mrznutí vojáků a možnost průstřelu ledu a podobně...určitě tuto možnost vídám, ale co se týče grafiky a realističnosti, tak fakt hrůza. Kdyby ty novinky dali do COH 1 a nechali grafiku z COH 1 a její realističnost, tak by udělali mnohem líp. Pro mě je to zklamání, ale je to zatím ještě ve vývoji, takže uvidíme. Jenže COH 2 už nedělá firma THQ, která dělala první díl, takže stejně neočekávám nějaké extra změny. Prostě zklamání.

  6. dahakere

    Koukám že až na CoH 2, což beru jako jistotu, a pokud se povede Remember Me nás nic veselého nečeká ...PS. Srovnávat Marvel Heroes s prvním a druhým Diablem ? Aha tohle nemá ani na to třetí. Nudná záležitost, kde si autoři mysleli, že si každej sedne na prdel z toho že hraje za známého "super hrdinu".

  7. DcE-DarkReader

    Na steamu teď má každý hráč šanci si zahrát demo, které zatím uvolěno na 9 dní, takže kdo si to chce zahrát tak ať nezmešká.
    Jinak od hry jsem asi čekal moc, ale stejně to asi bude opravdu dobrá hra.

  8. w8minute

    CoH neni demo ale jen beta s multiplayerem :-(

  9. ^^00Int^^11E^^00ns^^11E

    Tak sem zvědavej na ty nový CoH ..

  10. DizzxX

    promě sklamani CoH 1 hraju už delši dobu a CoH 2 promě samotneho Apsolutni propadak možna že Patche by to mohli upravit ale stejnak ta Sega my vtom nesedí

  11. TokyssGG

    Na tuhle hru se hodně těším vypadá velmi zajímavě a propracovaně jak dějově tak efekty doufám tedy že bude stát za to ! :)

  12. TokyssGG

    Ještě se zeptám kdy přesně má vyjít ?

  13. Hukomek

    To je skoda

Copyright © 2018 Allstar Group s.r.o