Téma

Co nás čeká tento měsíc na herní scéně? – I. část

Komentáře(41)
  1. Guest

    uz se tesim na pes 2012

  2. Guest

    taky nevipadaj spatne

  3. _Nuada_

    už se těšim doufám že to bude skvělí restart serie.

  4. Bizziiik

    PES, ale tohle je opravdu už hnusný. ty pohyby těch hráčů jsou opravdu hnus.

  5. Katka_?!

    luxsus hlavně PES

  6. mTy][IluZioN

    Co mas ty blbce co davat svuj osobni nazor do clanku ... pro me bylo prave IV nejllepsi.

  7. Necros

    ..hezkej styl psaní. :D

    Jinak se Bioware asi snaží spáchat sebevraždu s dalším DLC. :)

    Po betě BF3 mam značně méně optimistickou náladu, tim nemyslim bugy ve hře (to je normální, i když to, že je tam furt 0% HP bug moc ne..), ale celková gameplay je trochu.. no nevim.

    Sem zvědavej co další díl CoD, možná bude mít větší šanci na úspěch, než se zdá..

  8. <Souky.M@ra>

    Už stahuju :)

  9. Gandalf.

    Též se těším na stronghold 3. Dvojka mě nějak minula ale crusader byla pecka.

  10. disco.stu

    Taky nějak nechápu názor, že se HOMAM IV nepovedl. Pro mě je to jeden z nejlepších dílů ^^

  11. Methat

    králiku, zabudol si na Skyrim - 11.11.2011!!! Dúfam, že bude v druhej časti :P

  12. Guest

    Milý autore, o Dark Souls píšeš pěkné žvásty. Kdyby jsi sledoval jiné stránky, které se věnují hrám, hlavně ty zahraniční tak by jsi věděl jaké má hra hodnocení a jak se hraje.

  13. ANei

    Na túto pecku som čakal 2 roky a predoobjednanú ju už mám polroka yeeeea

  14. Guest

    To zijes na ktery planete?

  15. _-mischelin-_

    Tehle měsíc jednoznačně se těšim na 2K12ky, PESko a rozhodně i na BF3

  16. David197

    Moc pěkné,já osobně se těším na Rage,pro mě je Bethesda nejlepší studio na rpg viz fallout

  17. Cheddar

    Na ty se tesim strasne moc, to bude paradni mesic, jeste Arkham City a jsem spokojenej

  18. Preu_je_kokot

    rage red dead redemntion a dead rising 5/5

  19. Smrditikoulevis

    PES na tu hru se tešim nejvic

  20. dawe250

    už se těším

  21. sejky32

    chtel bych podekovat studiu 2K Sports ze se postavilo EA sports a tesim se na jejich hry:D

  22. Guest

    Měl byste si trochu rozšířit obzory. Napsat na herním serveru GranD Turismo a Forza MotorsportS ....

  23. ^4R^9ae^4k

    Nevím v jakém žiješ světě, ale u článku ,,Co nás čeká TENTO měsíc na herní scéně" by byla asi blbost zmiňovat hru, co vyjde až další měsíc ;) Občas vylez ze svého doupěte a koukni na kalendář, co že je to vlastně za měsíc :)

  24. hophjop

    Bomba se nemužu dočkat :)

  25. Guest

    za pěkný a rozsáhlý článek! :)

  26. Guest

    rage, rdr goty, pesko, forza
    a ďalší mesiac ani nehovorím čo to bude :)

  27. haXik|LP

    Úplně se těšim na Rage a Dead Rising 2 =D, naopak by mohli zrušit vydání PES a udělat nějakou užitečnější hru než se honit dokola za míčem jak pes za ocasem ;(

  28. kuRe*

    ..jestli rage naplni alespon z poloviny, co se od nej ceka, tak je to hra, na kterou se bude hodne dlouho vzpominat ....nejak nechapu datum vydani PES, to uz je tak tyden mozna i dva normalne k stahnuti

  29. Guest

    Vypadá to dobře

  30. Guest

    Těším se )))

  31. AMOREKJ

    Těším se.. :P

  32. Guest

    Jedno lepší jak druhý, ale ze všeho nejvíc se těším na FORZU a "híry" VI =)

  33. K[a]štan

    To bude dobry :]

  34. .RastA

    už ho mam a je to dobrý:D

  35. gumid

    Hohoho na to se těším jak malej kluk !

  36. Guest

    uz se tesim

  37. SilverKiller

    Fakt pecky hry .. musim uznat :-D

  38. natalk@

    Opravdu skvělý článek!

  39. FJD_Renglon

    GT a Forzu 4 bych si velmi rád zahrál, ale kvůli tomu si kupovat PS a Xbox 360 rozhodně nebudu nejsem magor. Měli by se vzpamatovat a hodit to na platformu PC. Ne každý si může dovolit kupovat kde jakou herní konzoli a ještě ji muset později koupit novou generaci abych si mohl zahrát nový díl hry. Blázni

  40. loupak33

    vse je stylove

  41. Syrovydortik

    Tohle me nejak nezaujalo :(

Copyright © 2018 Allstar Group s.r.o