Téma

Co nás čeká tento měsíc na herní scéně?

Komentáře(55)
  1. Guest

    Tento Mesi Nas Cekaj Pekni Kravini

  2. ^^22/Psycho^^11Krabak/

    no jo to bude peckaa :D

  3. BMX_RIDER

    Deus ex a red orchestra...ale jestli to bude ptakovina jako jednicka tak to se fakt uz podelam :-D

  4. MeeSha.

    No už aby ti začala škola čoveče :-D

  5. Guest

    Raci Drž hubu tvy Komenti sou úplné o ničem a v CoD 4 nestrefíš ani barák ty Držtičko hnusná....

  6. Cheddar

    Pro me jediny dobry hry z tech co maj vyjit

  7. Guest

    asi jediny z tohohle vyberu co bych si zahral,mozna AoE online este no

  8. MililiVantili

    už zítra na STEAMU. super

  9. Snow,

    celkem se mi zamlouvají všechny hry až na to ovoce .D tak se nechám překvapit...

  10. mrtwak

    Pro mě je Deus Ex favorit, těšííím těšííím. From Dust vypadá jako zajímavý projekt, Age of Empires opět trošku nakopne zájem o RTS a Red Orchestra 2 chci vyzkoušet, to je krapet jiná akce než CoD nebo BF :-)

  11. Guest

    Velice silne doporucuji Limbo, z zadne jine hry jsem nemel vetsi zazitek, pro me to je urcite nejlepsi "arcade" hra

  12. NamoR3k

    Tvuj clanek me zaujal ale tento mesic budou opravdu kraviny.

  13. faith_

    nic moc gamesky =)) prijdou lepsi =))

  14. Lady_of_the_Shit

    nechces jit driv do te skoly ? :)

  15. ^1Your^3self

    člověk už se nemůže dočkat :)

  16. ^6Fox^7iii^6k

    Tuto hru sice neznám ale podle videa a obrázků to vypadá slibně pouvažuji o koupení.:D

  17. Graziel

    Však už se ti to blíží, to zas bude doma nářez na prdelku .)

  18. Heretic133

    Jak sem už napsal-nic moc...Deus Ex vypadá docela nice, ale nikdy sem se k tej sérii nedostal takže neznam

  19. °°°FoX°°°

    Ahoj hru "Ninja fruit" doporučuji mám jí na dotykový mobil a je to docela zabavne a myslím si že "kynect" bude na tuto hru muze bejt dost dobra zabava tak fakt doporučuji :D

  20. Guest

    Nechápu, že takový retard jako ty je vůbec na netu.

  21. Dajdaleus

    Co nás čeka ? neboli spíše co čeká tebe ne ?
    Takých kousků co jsi vynechal a neobtěžoval jsi je dopsat alespoň do konečného listu .

    26.srpna
    Tropico 4 "celkem očekávaná hra :) ale nejspíš o ní nevíš ? :D "

    The Cursed Crusade : na tuten titul čekám už hodně dlouho "taky je očekavaný" :) "ale nic co ? "

    a určitě by se našlo více titulu kdybych se v tom pořádně prošťoural ,, GP jde z kvalitou článku rapidně dolů .

  22. Guest

    na to že je leto dosť dobrý mesiac

  23. kralik2012

    Víš, rád bych ti řekl, že si zdroje během psaní pročítám každý den, nicménně musíš počítat s tím, že vzhledem k tomu, že článek je připravován klidně s týdenním předstihem, mnohdy data, jako bylo Tropico 4, nejsou vůbec upřesněny a druhý z titulů, pravděpodobně tento měsíc ještě mine a bude odsunut. Objevilo se toho více, třeba i White Knight Chronicles II, ale rozhodně ve chvílích, kdy byly tituly sestavovány jsem o něčem takovém nepřemýšlel.

  24. Jerrow

    To nás teda nic moc nečeká, snad jen ta Red Orchestra vypadá nadějně.
    Deus Ex jsem zkusil preview verzi a po 30 minutách šla pryč, připadal jsem si jako v roce 2006 a ne 2011, to i Duke je mnohem lepší. Ale je to jen muj názor a nikomu jeho názory neberu... Už aby byl podzim :-)

  25. maxXx.cz

    Na AOE online, ale to ho sakra nemohly vydat před prázdninama? na Diablo III si eště počkáme...

  26. Fr4ncek

    Konečně se vrací na scénu!!!

  27. Aratas

    Tak kromě Deus EX Human Revolution nic moc. Nejnabitější na hry bude vážně letos podzim ;).
    to Jerrow - Nic proti, ale srovnávat DEHR a DNF chce dost odvahu. Máš HRU x hru. To jen menší reakce na Tebe. Hezký den ;).

  28. mrtwak

    Novinky na GP jsou občas trochu fail, ale Králíkovi články tu čtu snad nejradši, protože mají vždy nějakou přidanou hodnotu. Tyhle souhrny mi vždycky dodají skvělé tipy, co pařit. Klidně nás seznam na blogu se svými favority, já si rád počtu.

  29. Guest

    =D =D =D

  30. ChuckBartowsky

    se jenom na From Dust

  31. Guest

    nejevíc se těším na Deus Ex :D

  32. Dangate

    To sem chodí porád jenom fanoušci CoD nebo co??? Red orchestra asi nikomu nic neříká tam se totíž musí mířít že??

  33. intel123

    jdi se radši učit ČJ a nehraj hry na pc :D:D:D

  34. Bojodun

    fernetická akce by byla určitě zajímavá, ale red orchestra bude spíš frenetická, nicméně ferneta si u ní dát můžeš:-P

  35. ^^22SZienG

    ne Morgotaku ty jsi mi to ufernetil z pusyy..Stejně to Zajíček skomklolil scHválně..Ja radčí drsona,a co ostatní??

  36. GTAmi$$ion$

    Red Orchestra 2 muze bej dobra gamest :)

  37. ZERO_SK

    Red Orchestra a Age of Empires .. jednoznacne pre mna najsympatickejsie, na ktore sa tesim :)

  38. ^^22ZeleneKlice

    S napětím očekávám Red Orchestru. Mám originálku RO: Ostfront 41-45 a je to jedna z nejlepších a zdaleka nejrealističtější hra kterou jsem kdy hrál. Doufám, že nová RO bude pokračovat ve stejných stopách.

  39. enj

    Tak co jsem tak viděl videa nové Red Orchestry 2, tak už vím, že se vývojáří dali cestou udělat hru co nejširšímu publiku. Jednička byla dost hardcore a na dvojce je vidět, že se bude snažit přilákat více hráču a tím
    pádem více peněz. Jeden z postřehů... na videu je jasně vidět, že když hráč míří přes mířidla, tak se mu zazoomuje obraz. Což je nereálné, ale ve všech hrách to tak je. Kromě staré Red Orchestry. A tohle mě opravdu zklamalo.
    Doufám, že zůstavají věci jako vystřelení zbraně z ruky, poranění částí těla, které způsobuje horší pohyb, nepřesnou mušku apod. Ale i tak se nové RO vyhnu, škoda :(, těšil jsem se na ni

  40. romanpipe1974

    Tak na to se fakt těšim

  41. Guest

    Na to se těšim fakt hodně..vypadá to suprově

  42. Guest

    jedine na co se tesim je deus ex ;)

  43. Noran1

    hmm tak tyhle hry mě teda vážně neberou.

  44. gbizarre

    Red Orchestra 2 vypadá luxusně!

  45. BenKenobi

    Vychází nakonec tenhle měsíc Trine 2? Na jejich stránce je koncem léta. Nevíš o datu vydání něco víc?

  46. Guest

    tak dost dobre nato co to je

  47. mrtasxD

    to su zase hry kdo to ma porad hrat??

  48. EL!TE!Mar!tko™

    Každý týden výde jedna nová hra.Kdo to má pořád kupovat? Nikdo nemá tak suprové pc že rozjede všechny novinky.Příklad:Výde nový Assasin pak MW3 a nakonec Tomb Rider. No tak lidi to se nedá stihnout...Uberte trošku. Je toho až moc..

  49. pFOUR-

    na to sa teším budú iné bomby

  50. Guest

    fantastický https://www.gamepark.cz/img/smile/p.gif

  51. :Bigi:

    AC:R bych se nebál. Ubi na předchozích dílech ukázal, že umí dobře vzládnout jak hru, tak i optimalizovat nároky na výkon.

  52. Guest

    Žádné dobré tituly !

  53. Twenkyes

    časopise som videl pakny plagat na tuto hru

  54. FJD_Renglon

    Šakalaka bum. Tento měsíc bude mrtví.

  55. Syrovydortik

    NINJA FRUIT !!!! :D

Copyright © 2018 Allstar Group s.r.o