Téma

Co nás čeká tento měsíc na herní scéně?

Komentáře(64)
  1. Guest

    téměř vše v tom seznamu vyšlo

  2. BugMAN

    Řekl bych článek trochu se spožděním. Asi osobně bych tento článek vydal někdy na začátku měsíce....

  3. Guest

    To si tady dělají na těch stránkách snad už legraci ze všech nebo co?!

    Takovéhle krásné Co nás čeká tento měsíc máte pouštět do éteru začátkem měsíce vy bando pitomců, ne na konci měsíce....nevím jestli jste nechodili do školy nebo jste se ještě nanučili nic o věci zvané kalendář, ale tohleto je fakt ubohý, ten server půjde za chvíli hodně mimo jestliže budete jen svou neauktuálnost podporovat takovýma kravinama a botama tohoto typu...ano ještě to chce velkého Duka na obrázek, možná aby vyvolal pocit, že vyjde snad Duke, který sice měl vyjít, ale už dááááááááááááááááááááááááááááávno ho posunuli o další dva měsíce :)

  4. Guest

    Souto Dobre hry.Ale mate asi zposdeni kouknetese na kalendar

  5. Guest

    Tady někdo zřejmě zaspal..xD

  6. TrojisCZ

    Jak řekl Trick: "Skoro vše ze seznamu již vyšlo"!

  7. ZoomiceQ

    Pěkný článek 5/5 nice

  8. Drag01

    Zvlástní je že každej kdo na tenhle článek nadává mu dal 5 hvězdiček. To je úroveň.

  9. Guest

    tak to jsem vyjímka. kdyby to vyšlo na začátku měsíce tak dávám 5 takhle nehodnotím

  10. David197

    Pěkné,pěkné,pěkné ...takhle sepsat hodně her se povede málo komu,máš to moc pěkné,ostatní si vemte příklad

  11. Guest

    Až na to lego, jsem o všem věděl ...

  12. Dom1251

    a je to fakt paradni hra :)
    hned prvni mise me nadchla:)

  13. Guest

    tyhle hry predstavuj uz v jednym poradu ct2 gamepage

  14. Nikola-Myskova

    Docela se těším na Zaklínače 2. Zaklínač 1 byl prý dost dobrý :-)

  15. Guest

    si kapku zaspal. vyšel v úterý jinak co jsem tak četl ze zadu na obalu tak má 4různý začátky a 16 různejch konců. to znamená hromadu hodin u něj strávených budu to nechávat na večery přece jen je venku pěkně

  16. BlackHat71

    LA Noire nalozena hra fakt ze jo uz ji hraju 2 dny uz sem na 2discu a uplne parada

  17. pnpPrase

    Hra to není špatná, ale nasrali mě že se to dá projít během chvile. To jak na tom dlouho dělali a jak je to krátký by se měly jít zahrabat a utrácet za to prachy ... ani náhodou

  18. ZOWIIE

    s tím že už skoro vyšlo, ale hrozně moc se těším až si zahraji DiRT3 ... hrál jsem předešlé díly a natolik mě chytli že jsem je musel neustála dokola dohrávat ;).... a zaklínač ? vyděl jsem videa a nvm nvm jest-li do něho půjdu...chci kladný když tak zprávy lidi...jak a o čem je ta hra ... pls

  19. Guest

    Jak už tu spousta lidí psala - většina her už vyšla, takže článek "Na co se můžeme těšit" je vcelku k ničemu. Kdyby to napsali tak o 2-3 týdny dříve, tak by to bylo fajn.

  20. [C]oup

    To vypadá sakra dobře :)

  21. Guest

    Až na to že já hodnotím obsah článku,a né kdy, kde,co..;)

  22. Cheddar

    Ale prijde mi docela spatny psat 21. Kvetna o tom, co vyslo 13. jeste kdyz uz na pulku tech her tu dokonce byla recenze a jak rekli ostatni, pulka her uz taky vysla. Takze nadpis co nas ceka tento mesic je fakt nemistnej

  23. Arm0r!_Deep_Depression

    Největší potenciál vidím v L.A Noire, vypadá slibně...Co se týče zaklínače, nebavil mě ani první díl, který sem jen zkusil a po 10 minutách jsem vypínal, protože to byla nuda ... A u zaklínače 2 nevím, nemyslím, že by to bylo o dost lepší.

  24. >TwEeTy<.

    Já se těším na Dirty 3 a Zaklínače )

  25. H3jk4L

    obzvlážšte se těším na Dirt3 a na L.A. NOIRE...

  26. Lukinsons-cz

    trochu pozdě :-/

  27. krtek500

    at zije rok 2011§:-D
    sem zvedavej na hry 2012:-D

  28. Guest

    Nejvíc se těšim na Dirt 3, MX vs. ATV a Brink. Tyhle 3 hry fakt potřebuju =). Tentokrát super výběr ;)

  29. Dom1251

    skoda ze uz to letos vyjit nema...

  30. krtek500

    POJDTE KE ME:-d

  31. kralik2012

    Článek byl napsán už 3. května a dále už byl jen menší problém s vydáním. Vyšší důvody neznám, ale chtěl bych se všem omluvit, že to vyšlo s takovým odstupem.

  32. Marvin_____

    Ahojte, to video, co tu je k Witcher 2, je konzolová verze nebo PC verze? Dík
    Jinak ty hry jsou všechny pecka :)

  33. Lukinsons-cz

    Myslím, že ty se omlouvat nemusíš :-) mě bylo hned jasný, že to bylo určitě napsaný už dávno v minulosti, hold sis asi ještě nezískal důvěru xjohna/Bojlera nebo, kdo vydává ty články :-))

  34. =GTD=Ouroboros

    Uz se tesim na Gymkhanu!!

  35. Guest

    taky jsem počítal s tím, že to je chyba jinde než u autora. škoda jen že si tvojí práce neváží takhle ji celkem znehodnocují. ty si dáš práci s tím ať je článek na začátku měsíce a on vyjde až na konci.

  36. .Kron.

    asi vede, ale Lego budu muset zkusit pro odreagování :)

  37. Dom1251

    hned na uvod laka Triss do stanu... to mu nevyjde...
    o kousek dal tam je Triss naha

    o kousek dal ve hre vam lide nabizi sluzby nevestince...

    o kousek dal se s Triss propadnete k takovemu bazenu a mate moznost se s ni vyspat

    o moc dal sem se zatim nedostal :D

  38. nonamer,

    Zapomelo se take na Serius Sam III :)

  39. Lapipis

    pekny clanek :)

  40. fesh_

    CMR DIRT3 se mi docela líbí .. myslím si že to bude dobře udělaná hra :) ..

  41. PankovJackie

    Zaklínač 2 bohužel bude jen na PC takže je to asi jasné, aspoň si PCčkáři nebudou stěžovat že to konzole kazí, asi neviděli např, GoW nebo Infamous

  42. XENTES

    dirt 3 vypadá hodně hobře

  43. Guest

    pre mna určite LA Noire a Dirt 3

  44. KiKca23_?!

    U mě vítězí zaklínač..

  45. Guest

    tak tento měsíc nic pro mě jak se na to dívám. :-(

  46. Guest

    každá gameska má v sobě něco, ten zaklínač nevypadá špatně. to je pravda.

  47. Guest

    Brink Container City a LA Noire https://www.gamepark.cz/img/smile/bigsmile.gif

  48. RegS*<3

    Luxusni hra muzu jen doporucit... :-)

  49. Guest

    na ten se hodně těším až si ho zahraju jen mě sere že to nebude na full detaily

  50. Guest

    zaklinac nej)

  51. cpt.vetry

    peckové hry

  52. jkub

    hezkej clanek, pekny videa, u me urcite vitezi BŘINK (BRINK) a zaklínač. BRINK už mi letí balíkem z Anglie :) (za 500kč na aukru, no nekup to :D )

  53. N@rcot!k

    TU HRU CHCII:!!!....jestli budete vedet odkaz piste dekuju

  54. Guest

    Dirty budou hodně zajímavý, ale mnohem víc se těším na zaklínače to bude pecka.

  55. Srandy.Kopec

    Zaklinac je dobra hra !

  56. Muscl3

    tie co vysli uz mam

  57. Katka_?!

    Nevim příde mi to jako hra pro 10 lete děti takže nezkusim :D

  58. Guest

    Dirt 3 muže být zajímavý

  59. Guest

    těsim se hlavne na ten La Noir :) jinak dobrý článek

  60. Rauerinho

    tak doufám, že budou lepší jak dirt 2

  61. bartje

    už se nemužu dočkat!

  62. nEhyg!eniX

    Zaklinac zatim hraji 1 moc dobra hra dirty taky brutal

  63. Guest

    Hrál jsem Fable 1 a Fable 2 na Ps3 ale Fable 3 vypadá uplně bezvadně

  64. Syrovydortik

    lego je best ! :)

Copyright © 2018 Allstar Group s.r.o