Téma

Call of Duty 4: eSuba přebírá hráče nEophyte

Komentáře(78)
  1. Guest

    tak toto byl podle mě podraz nejvyššího rázu kort před tak významným turnajem no jo už i česká hráčská scena de do ha****!!!!!! a i od esuby to nebylo moc pěkný takhle přebrat hráče před turnajem!!!mohli si dát pokuj a pak až po turnaji je přebrat no jo....už je to skoro jak v západní evropě(až naty smlouvy ty by už měli být normální(v ČR)když už máme tak dobré hráče a klany(a točí se v tom taky docela dost peněz)

  2. Guest

    gl zmrdi :D::D

  3. Guest

    eSuba su KKti !!!! (:D)

  4. Guest

    mě vubec nesere že někdo něco přebira se děte už vysrat stim CoDem

  5. c00!m

    nevím proč to někoho tak žere.To že eusba přebrala hráče neznamená,že to jsou kkti omg.Je to prostě business.A to že někdo nekomu nabidne nabídku a je přijatelná,tak proč by ji nepřijal:).Je to mezi těmito klany boj jak na herní scéně,tak v pozadní těchto klanů.Kdyby hráči nEophyte nechtěli přestoupit,tak by to neudělali:).......

  6. Conanek!

    zaplat panbuh, ze se clovek vyhejba takovehle urovni hrani....je videt, ze klan tam neni nic jinyho nez zdroj podpory a nejaka silnejsi vazba tam neni.

  7. HonZuna

    Dobre pro vystupovani v evropských soutezích.

    Spatne ze mame v cechach opet dominantní tým a ostatní se můžou jít klouzat ( alespon pro tet )

  8. phan_Luboshmir

    mas pravdu, je nutny postavit tym ne ze skileru, ale z pratel jinak to nema budoucnost, a tak taky bdue pristi tym neph poskladan

  9. XiXiX

    Zdravim, jako bejvalej nEophajtak (CoD1 kdo netusi co jsem zac :)) nebudu Mazariniho radsi ani komentovat. Vyjimecne jsem hral s nim, ale velice casto sly podrazy z jeho strany na nas kdyz byl v bA... tudiz nedivim se a rezal bych za tyhle podrazy usi... btw: Stoji CoD4 za progaming nebo je to zas styl CoD2? PS: Mazarini furt mi dluzis 500kc za ten mezihernak co jsem za vas odehral a vyhral jsem si je...

  10. markyzekk

    panove od esuby to ted trochu prehnali zda se mi.. :x
    neph to poskladaj a esuxa si muze jit hrat pred hernu kulicky ^^

  11. Guest

    eSuba 4ever

  12. (c)Pudlik

    mi to pripomina iR v na zacatku ery cod2 taky na ne nikdo nemel a pak bum a meli po sestave a ted zas neophyte v cod4...

  13. Tempest____

    Lutujem Lubosha normalne. Pekny podraz no. GL Luboshmir a pevne nervy. Budes ich potrebovat.

  14. kertin

    Proč tady nadáváte, že eSuba jsou kkti?....opravdu jako malé děti...eSuba dala nabídku a hráči nEph si všechno sami po....kdyby chtěli hráči nEph zůstat, tak přece zůstanou...

  15. Guest

    Tak proto vzali nEophyte hrace...Kdyby cross a mazarini nesly, eSuba by to projela!!!

  16. Guest

    cod4 hraju 5 hodin zatim sem hral 2 roky css :)) tak proste du a strilim !!!

  17. Guest

    Podle me je to podraz jak CIP to se nedela pred turnajem odejit :) a zklamat cely tym.......

  18. Guest

    BOŽE KOHO TO ZAJÍMÁ JAKÝSI PŘESTUPY!!!!!! DEJTE RADĚJI NĚJAKÉ ZAJÍMAVÉ ČLÁNKY O NADCHÁZEJÍCÍCH NOVÝCH HRÁCH!!

  19. Guest

    nEophyt preji GooD luck at temm eSubakum natrhnete prdel !!!!!!!! Tohle se nedela krast s respektu hrace . Byly posrani proto zacali dawat wasim hracum nabidky !!! nEophyt Ze skladejte team a natrhnete jim prdel !!

  20. Guest

    Chci poradnou recenzi na nejakou hru a ne takovyhle nicnerikajici clanky!

  21. gejmouvr

    pls plague nekonci !

  22. Sraatsch

    Chyba rozhodně není v eSubě, ale v hráčích neophyte, kteří odešli ke konkurenci. Pokud se nějaká chyba vůbec stala. Alespoň můžeme vidět, že se z progamingu stává pomalu klasický sport se všemi plusy i mínusy.
    Jinak pěkný článek, jen více takových.

  23. Guest

    Street a palgue se rozhodli odejit a proto esuba musela zacit hledat hrace.. a kdyz to vezmete logicky tak za kym jinym meli jit? vzdy se zacina u tech nejlepsich a pak se s narokama jde postupne dolu. A kdyz na to kyvli, tak neni co resit, kdyby u nich byla situace v pohode, tak pochybuji ze by k esube sli.

  24. element`

    a koho to zajima ze naje killer145 a vencamaser896 presli do esuby? xD

  25. Guest

    Skoda zrovna moji dva nejoblíbenejsí hráči street a plgue velká skoda :(

  26. Piplovic.

    me to ani nezajima :D

  27. ThEMefistO

    omfg když vás to nezajímá ,tak to nečtěte, to je vaše rozhodnotí ,ale rozhodně to nikoho nezajímá ,tak nechápu ,proč sem píšete debilní komenáře toho typu

  28. Tommi™

    byla to od eSuby tak docela svi***na .. ! nEophyte Aever..

  29. Guest

    Kdo říka že čteme chceme jine članky to radši o pražske kanalizaci než nějaky drby

  30. Kolden

    Jenomze tohle nejsou drby a navic tohle je herni portal, a kdyz se stane takova vec v ceskym progamingu tak se o tom musi napsat.

  31. Guest

    Obvzvlášť, před takovym turnajem a ještě, když ujišťovali, že se tým nerozpadne

  32. gdzk^4!

    je to ten stejný hráč z COD 1 co dostal ban za WH ? :)

  33. yeah_

    Ty lidi kteří tady nadávají, brečej atd, tak jen závidí, že nemají skill a nemůžou hrát za takovéto klany, tak to odsuzují.
    Hráči jednali podle svého smyslu a podle své vůle (aspon myslim).
    Je to jako ve fotbale.Hraješ v týmu 2 roky, potom se začnou rozhovory s hráčema,trenérem vzdalovat až to dojde do takové míry, že hráč se tam necejtí nejlépe a je šťasten když mu dojde na stůl nějaká dobrá smlouva.
    Kdyby vše u nEph bylo dobré tak by určitě neodešli do konkurence.
    Sice bylo nefér, že odešli před CrossFire LAN když se na to hráči těšili a nakonec jim propadli i peníze, ale nic není věčný a takovéto přestupy tu budou více a více :)

  34. Guest

    Vemte tam NESERa a Fandu z RBK .... Sice hrajou na PS3 ale sou DOST dobry ...

  35. Guest

    Nakonec se CZ klany utlucou navzajem pitomci.

  36. e^1X^7trem^1!

    Hledam hrace do sekce CoD 4
    http://www.dark-gaming.xf.cz/

  37. eSuba.Mazarini

    1) penize nepropadnou za vstup neph je dostanou od nas zpatky jako nahradu skody 2) my jsme chteli jit PO lance jenze pro neph by to bylo mco nakladny a tak nam rekli at jdem hned pryc jeslti koncime po lance 3) neodesli jsme kvuli nejaky nabidce od manageru ani jsme s nimi nemluvili, ale protoze to v neph nebylo takovy jak jsme chteli a po lance by to bylo v pr****

  38. Guest

    To je hnus takovyhle podraz. A ti hrači by se měli nad sebou zamyslet. A měly by být vyřazeni. Aby si u tohle nemohl nikdo dovolit. Nějakej trest pro takovýhle hráče by měl být.

  39. DUND1KKK

    Hmm... no jo presne gl zmrdi.. jako neophyte jasna volba nejaka eSuba very sux :))

  40. Guest

    když už na někoho házet špínu tak na hráče který to vzal ne . . . . .a myslím že kdyby tady nebyl někdo moc hrdý mohlo to v klidu proběhnout i s novou sestavou

  41. show_began

    eSuba power

  42. Guest

    Pokial na nejaky team nemas tak ho znic nuz hold ucel svati prostriedky.Podla mna je to ukazka ako sa to roby takze gratujulem eSu.

  43. gdzk^4!

    je to ten stejný hráč z COD 1 co dostal ban za WH ? :) dozvím se to už ? :D

  44. Guest

    http://www.romanoproks.com/xDrive/uploads/0e0be12ce1.jpg ten uplne na pravo:D

    Preju ti aby si vyhral ten turnaj aby si si mohl koupit neco na sobe protoze tohle je strasny:D





  45. Guest

    http://www.romanoproks.com/xDrive/uploads/0e0be12ce1.jpg ten uplne na pravo:D

    Preju ti aby si vyhral ten turnaj aby si si mohl koupit neco na sobe protoze tohle je strasny:D





  46. mass_sanna

    Namyslenost mazariniho nezna mezi, s xixixem a mazarinim jsem mel tu cest hrat jen parkrat jeste u bA, ale musim s tebou xi souhlasit ... uz tehdy se mazos jevil jako prospechar a silene cilevedomy clovek schopny jakehokoliv podrazu jen aby z toho co nejvic vytezil, chapu ze ma pro svuj cin jiste opodstatneni, ale to co s celym byvalym squadem nEph provedli se zkratka nedela ... Myslel jsem ze v nich zustane alespon trocha kolegialismu a doklepou za neph alespon tuhle sezonu, nicmene se tak nestalo, ono se neni cemu divit, kdyz se spoji hned 3 hraci ...

    ... dale je opravdu zajimave sledovat, jak vsichni hned svuj novy tym haji,omlouvaji a zastavaji se ho, jako kdyby v neph nemeli uz tak dobre zazemi, nj ale esuba je esuba co sobci ...

    Delam pro neph uz nejakou chvili redaktora a s tim jak se maza projevoval uz jen v tvurci praci jsem to od nej necekal, kazdopadne v mych ocich je ted naprosta nula (btw, ty hadry jsou vazne desny,za to jak se cenis, by sis mel zaplatit taky aspon plastiku).

    Ps:jsem po fakem,nebudu tu delat nikomu reklamu :))

  47. maxx_

    tak ze ctyrky se poseres
    btw: pod radsi dat lotra u toho se zase pekne zavztekame :)

  48. Guest

    mazarini je fakt ten 40kg kluk bez hrudniku?
    No dopr... :) a tyhle borci nam vyhrozovali smrti? :D
    Jinak se musim smat... este ze zas nesel luboshmir.... to uz by byl lubo asi velka clanwhore :)
    gl hf nEoba :D (loajalita si najdete ve slovniku kluci :) )

  49. Guest

    Kedysi šport slúžil na zdokonalenie tela a zlepšenie kondície, teraz sa športuje pre peniaze a pre prvé miesta. kedysi hry slúžili pre zábavu, teraz sa idú predbiehať opäť o peniaze.

    Srať na celý progamming.

  50. grejt

    Mazerany :D:D:D tak ty si looser delej ze sebou neco tohle je desny budes mit pak velkou pravacku a leva bude ochabla z te masturbace. Znas to Jsou dve cesty Sex drogy a Rock a ta druha je Masturbace Antidepresiva a Country. :))

  51. Guest

    jo no pěkne a teď ja ano?NEOPHYTE JE NEJVĚTŠÍ SUX CLAN PRO LAMPAČE JAKO STE VY SEM NESMIRNĚ RAD ŽE SE ROZPADLY ....uf a je to venku

  52. Guest

    Bože bože.... nvm jestli je důležitější umět dobře CoD 4 a vysrat se takhle na život !!!! :D Omfg..... to snad není možné.... jste docela ubožáci na té fotce. ten první ještě ujde,i ten druhý,ale mazarini->mno lol :D....

  53. Guest

    Nejakej debilek sem hodi 3 roky starou fotku a vy se nad ni muzete udelat.. mazi je ten napravo :http://www.neophyte.cz/edencms/news/1201813107268531.jpg A ty vase keci ohledne toho ze hranim si znicis zivot ty ja taky miluju.. nekdo chlasta nekdo frka a nekdo zase hraje hry v dnesni dobe si proste nevyberes.

  54. Guest

    eSuba je nej clan jakej znam...... je velka skoda, ze prestupuji hraci.......

  55. leedR_

    #semberon
    .. no tak ty si proste uboha nula.. np

    #cod 1 ba
    to by me zajimal co vam udelal ..kdyz tu takhle brecite -0-

  56. eSuba.Mazarini

    po tom co po v lize chtel wreis 5 dem od nas, jsem byl nastvany a po prohre jsem chtel demo od xixixe (:

  57. 21DD1CK

    no tak vidite ze Maziho nakonec vohákli :))

  58. PITTBULL

    1) Vedeni eSuby NEOSLOVILO nikoho - nikdo z vedeni s nikym z nEph, krome TbR nemluvilo.
    2) Ve svete jsou prestupy skoro na dennim poradku jak se muzes docist, takze to prirovnani taky pokulhava trochu.

  59. grejt

    nojo von si konecne vyhral vobleceni:)) tak se mu splnil sen:))

  60. Srpi

    No upřímně si osobně myslim, že to stejne nevydrží...protože takovej cross jestli je to ten cross co pařil jeste i MOHa a pak codcka...tak ten nikda nikde nevydržel dlouho...nebo aspon ten tým kde byl. Ale skiller je...ale to zase neni tak podstatný...protože ten ma v top každý.

  61. driverx

    nechapu jak muzes psat takove hlouposti :) jak jinak se podle tebe dostali hraci nEph do eSuby, kdyz je vedeni ani v nejmensim nekontaktovalo?

    a prestupy jsou samozrejme bezna vec, rika se snad v clanku opak?

  62. PITTBULL

    Musim snad vedet lepe nez ty kdo je kontaktoval ne? My jen napsali TbR, ze je kluci oslovi.

    Srpi - ty jeste paris? Ozvi se nekdy taky ;)

  63. PITTBULL

    Ad prestupy - podle vyjadreni v clanku situace u nas jeste nedosahla zahranicni urovne (myslis tim prestupy, protoze pry nejsou profi smlouvy), ale to je pitomost, protoze to vyzniva, jakoby se v zahranici prestupovalo mene.

  64. Guest

    tet se vam uvolnilo misto u nEophyte tak kdo ma talent opravdu vysoky a chut hrat kontaktujte lubose a ukazte co je ve vas a nebudete mit pak nouzi o prachny a vubec o slavu :D dete do toho

  65. XichT?__inactive

    Nechci tu rozebírat důvody proč hráči přešli a za jakých podmínek atd...... jako ty nademnou, páč do toho prostě není vidět, každý si obhajuje svoují verzi (viz poslední komentáře PITTBULA, mazariniho i autora článku).....
    Pozastavení bych spíš věnoval kamarádskému, lidskému a loajálnímu hledisku celé věci - přijde mi to velice nefér vůči zbytku squadu nEophyte a jeho vedení, už proto, že to přišlo v tak nevhodnou dobu před velkou zahraniční LANkou! Přirovnal bych to snad k očekáváné dovolené a nemilému zjištění několik dní před odjezdem, že krachla cestovní kancelář, se kterou se mělo jet. Třeba se Mazarini s crossem inspirovali na naší politické scéně, kde si zcela demokraticky můžeme zvolit svoje zástupce, kteří rozhodují o našich zájmen (spíše o svých korytech, ale to je věc jiná....), ale po vstupu do funkce můžou bezzostyšně měnit barvy i názory. Ani bych si nedokázal představit, že s lidmi, se kterým jsem dejme tomu denně v kontaktu, bavíme se hrou, máme v ní výsledky, stávají se z nás přátelé najednou oznámím (nebo v horším případě jim to ani neoznámím), "že ten výlet do Holandu absolvuju jen já a vy seďte doma". Tak na mě celá situace působí, asi je totální a okamžitý úspěch pro danou dvojici více neže několik měsíců, výher, tréninků, zábavy, které tomuto odchodu předcházely.... Nebudu jim kázat do svědomí, páč to nemá cenu, stejně nějakého xy nebudou poslouchat, jen je to celkem na pováženou a udělali si tak "jméno", které těžko kdo zapomene (z hlediska přátelství a celkové nálady v teamu; neberu jim skill, pohotové rozhodování a další věci, které z nich dělají špičku v ČR).
    Howgh :-D

  66. PITTBULL

    Mazarini a Cross chteli odejit az PO holandsku - to ze nakonec odesli PRED je vinou ultimata z vedeni nEph.

  67. Fr3za

    Ty sou vychcany :-)) GL nEophyte :D:D

  68. Guest

    veme te me do klanu??

  69. Guest

    Fandim luboshmirovi!!

  70. nrai777

    Nemám rád gamepark ,protože to je squadra blbečků prej esuba lamy 3 nejlpší tým co znám tak si nehrajte na náký hvězdy když neumíte hrat ani piškvorky fakt gp vypatlana demence

  71. Averlin

    ...jak dlouho to vydrží

  72. Guest

    Tak určitě to pro ně všechny byla zajímavá změna.

  73. Guest

    jak se rika zmena je zivot

  74. DaWik_:f

    chleba kvuli tomu levnější nebude..;-)

  75. Guest

    porad to samy

Copyright © 2018 Allstar Group s.r.o