Téma

6 retro her, na které nikdy nezapomeneme

Komentáře(5)
  1. jamar28

    Ty jo, na Jazz Jackrabbit jsem dočista zapomněl. A jak jsem se toho přitom nahrál...

  2. Dorreah

    Jazz je největší nostalgie a super platformovka! Občas mám pocit, že až na pár her, je kvalitnější herní zážitek z těch starších kousků, ale to je jenom věc názoru, a také asi roku narození :D starší ročníky mají holt větší srovnání + vzpomínky :)

  3. .Steve.

    Já se zase rád vrátil k Wolfenstein 3D, kterého jsem v titulu Wolfenstein II: The New Colossus hrál na automatu stejně dlouho jako samotnou hru

  4. __sXe__

    poznám síce všetko, ale nie všetko mi "chutilo".

    Jazz Jackrabbit - ako 7-8 ročný chlapec som túto hru zbožňoval a tohto zajka s mrkvičkou som si obľúbil natoľko, že sa mi o tejto postavičke dokonca aj snívalo. Neuveriteľne skvelá hra a nie len pre deti, ale aj pre dospelých.

    Gothic - síce som to hral, ale nejako moc som túto hru nemal rád.

    Diablo 2 a Heroes of Might and Magic III- podobne ako u Gothic - takéto temné hry ma moc nelákali, ale to zrejme pre môj vek v tej dobe.

    Duke Nukem - tie zvuky mi do dnes naháňajú strach a husiu kožu.

    Wolf 3D - oh, vynikajúca hra na ktorej som bol v podstate závislý

  5. Dorreah

    Však ano, ne každému sedlo vše, ale těch her “old but gold” je tolik... že by to vydalo aspoň na dalších deset takových článků :) ale máš pravdu, že ty 3 jsou takové temnější, ale pamatuju si, že jsem se jako malý dost bál u Wolfensteina v katakobách, těch zombii, nebo co to bylo :)
    A přiznávám, Gothic nemusí vzít každého, sám jsem u toho místy řval vzteky, jak mi to nešlo :D

Copyright © 2018 Allstar Group s.r.o