Téma

5 nejočekávanějších her, které nás zklamaly

Komentáře(4)
  1. nevimjmeno2

    Jestli myslíte starý dobrý SPORE, tak to byla super hra. Sice jste musel jít po ose 5 miniher, takže to byla hra na 1-2 večery, ale slušně zabavila. Skoro mám náladu si ji znova zahrát

  2. .Steve.

    Spore mě taky bavil, ale spíše jen kratší dobu. Vývojáři hru vychvalovali jako daleko lepší kousek Reklama zdá se nezná mezí

  3. nevimjmeno2

    Tak ono to bylo určené pro děti a děti z toho byly vycákáné, takže účel to splnilo.

  4. __sXe__

    Spore ale nakoľko som vtedy nemal peniaze ako študent strednej školy, tak som si to chcel stiahnuť ale môj internet bol proti. Stiahol som si to teraz asi pred 3 mesiacmi a čakal som, že čo to bude za hru, keď bol okolo nej taký veľký poprask. A sklamal som sa. Myšlienka dobrá, super, ale po asi 7 hodinách hrania ma to prestalo baviť. Vypol som hru, že však si to zajtra zahrám ale nakoniec som to nezapol a pri čistení disku som to vymazal a už si to znovu nikdy nenainštalujem.

    Mimochodom ME: Andromeda - až také sklamanie nie je. ME 1,2,3 nastavil laťku až príliš vysoko, aby to prekonal ďalší diel. Lepší príbeh a lepšie postavy sa už zrejme vytvoriť nedali a každý bol zvyknutý na Sheparda. Ak by sa Shepard vrátil a ten príbeh sa nejako odvíjal od pôvodného ME, tak už len z toho dôvodu by to malo väčšie hodnotenie. Aj čo sa týka grafiiky, resp. artikulácie postáv - spočiatku sa hovorilo o niečom hroznom, ale nemyslím si, že to je až také zlé.

Copyright © 2018 Allstar Group s.r.o