Téma

5 nejlepších Java her historie

Komentáře(79)
  1. Guest

    prostě best no:D

  2. Marsh1

    Baldurs gate na javě? páni :D

  3. Guest

    jednu z těchto her jsem nikdy nehrál to je ostudááá ale baldurs gate jsem měl aspon na ps2 :-) jinak určo good pařby

  4. Guest

    a ni jednu neznam!!!

  5. Prej/mam/ban

    TOWNSMAN2 nej hra co sem hrala

  6. Guest

    Je to njlepsší díl ,ale další jsou taky dobrý. Pak stima indiánama.:D

  7. VokyYy_

    nejvetsi legenda ze vsech java her myslim si pro vetsinu hracu uz od prvniho dilu to byla moje oblibena a stale jim je :-P

  8. Nol!m!t

    tudle hru jentak nic nesesadi z trunu

  9. youth

    fc2 si asi sezenu vypada to paradne

  10. youth

    ale kazdopadne si ho nebudu objednavat :D zlatej warez

  11. Mr.SyrA

    townsmena jsem hrál všechny díly a u port royale 2-jky sem seděl vždy aspon 2hodiny,nikdy až4h.:)

  12. ^^55k^5o^5r^5m^5e^5n

    lol pekna kravina

  13. (RcOn)

    vubec nehraju takový kraviny davam přednost PC

  14. dan556

    hmmm jako normalni hra je to exelentni......na mobilu nwm mno...

  15. Guest

    řek bych snad jen to že horši hry nemohli vybrat, takový kraviny o ničem

  16. Guest

    lepsi je treba mini counter strike, v rally , master pro a tak :)

  17. Guest

    a co treba sumer games 2 , 3 ? :D

  18. nodecek..

    port royale 2

  19. hollistER-

    Mno nejlepsi je stejne graviti defied

  20. Guest

    port royale2 a townsmen2 gold nejlepsi parby !!!!

  21. RazEER

    far cry 2 asi taky good ale zbytek ? to je na prd teda až na baldurs gate to je taky good parba !

  22. Guest

    Tohle jsou uplne beckove tituly..snad krome Townsmen2,ale to je tak trochu historicky kousek,ze?Cely tenhle clanek je jen hloupa reklama na hloupe hry.Dobre hry jsou napriklad Wolfenstein RPG,Sola Rola,Zombie Infection,Saint Stone,Snowboard Hero,Worms 2007,Pro Evollution soccer atd..
    Ale zasmal jsem se.

  23. Guest

    Nic moc .....

  24. BonneliisBack

    neznam

  25. ^1B^4a^1K^4e^1S

    tawnsmana 2 jsem hrál a je to dobrá. Skusil bych i Port Royale 2 to taky vypadá slušně. Ale podlě mně se farcry2 moc do historie java nezapíše. Je to dobrá hra,ale podle mně jsou i lepší.

  26. 00.Dammit

    A ja tady chcu "SOLA ROLA" ale tak u takoveho zebricku je dycky misto na spekulace..

  27. xjohn

    Samozřejmě, že by si tady zasloužilo své místečko i plno jiných titulů.... já bych například byl pro Doom RPG... ale berte to prostě jako názor jednoho z našich redaktorů. Samozřejmě se tím nemůže trefit do chuti všem, ovšem jde ve všech případech a výborné pecky, které stojí za pozornost....

  28. Delux^6'^7X^6'^7xe

    tyhle hry nejsou nic moc znám mnohem lepší.............summer games 3,medal of honor:airbone

  29. Guest

    Sám jsem z nich nehrál ani jednu, tak to budu muset rychle napravit :) zatím mi nejlepší Java hra přišla Splinter Cell

  30. ^3HRANOLKA

    samozřejmě záleží na pohledu každého jedince, ale je mi vážně záhadou, proč tu Summery nejsou, protože to je podle mě jedna z nejhranějších Javek vůbec :-). Ať už se jedná o 2ky, nebo novější 3ky

  31. AyCaramba!

    townsman 2 gold fakt super hra :-)

  32. malej.

    nic moc hry

  33. Tomas!

    nic moc hry ale musime brat potaz ze ted je spousty a spousty java her ktere by byly mozna lepsi ale mi o nich neuslysime

  34. Guest

    ani s jednou

  35. Guest

    to vypadá asi nejlépe,.

  36. Guest

    to tu neni?

  37. PipMan

    skutečně ne, opravdu dobrá hra je ve vašem výběru jen PR2. baldur´s gate? To snad ne.... je plno lepších rpgcek, zkuste si třeba už ty Blades a magic, graficky i hratelně 100x lepší.

  38. B^3@^7nG

    ale de to xD

  39. Dodiiix

    fakt ne.....ja bych tam dal např. Orcs and Elves2...rozhodne ne FarCry2 a Port royale tyto hry mi prijdou ubohe.....a Air traffic control me taky zrovna neoslnil zkratka muj nazor je ze jsou i mnohem kvalitnejsi hry nez to,co je zde :-)

  40. Lukinsons-cz

    každej má jinej vkus

    Já jsem taky nehrál ani jednu z těchhle her, a neřikám tady autorovi, že se nevyzná a je to trubec. Je to pěkně napsaný :-)

  41. PipMan

    když jdeš s tímto ven, tak s tím musíš počítat. Komedie století taky byla kritizována a od čeho tu jsou komenty....

  42. gfrogtr

    vypada dobře doufam ze bude upne stejna jako na pc

  43. Guest

    jo ujdou hry no:-D

  44. Goff.y

    Znam lepsi

  45. Guest

    pekny vyber java hier

  46. Guest

    Tak Far Cry

  47. dr.w3cko

    to je pekna silenost. ty stretegie je luxus skoda ze je nemaj ke stazeni

  48. Guest

    ta je nejlepsi....

  49. .RastA

    tak ani jedna se mi moc nelíbí

  50. Guest

    Nojo ... vetsinu z tech her znam ale chibi mi tu Summer games 3, je to podle me nejlepsi hra :-)))))))))))))

  51. Guest

    Já osobně teda žádné hry na mobilu nehraju.
    A) nejde mi je stáhnout
    B) dám přednost PC
    C) žádná co jsem viděl se mi nelíbila
    D) nikdy se nenudím tak, abych musel sáhnout po takovéto hře, nebo si najdu lepší činnost

  52. Sestyy

    To vypada nejlepe nekde ji musim stahnout !!

  53. Guest

    Já bych tam dal i Quantum of Solace ,protože ,když tam může být far cry 2 tak quantum of solaceš je ještě lěpší

  54. Beluga

    Rád bych podotknul, že tohle je 5 nejlepších her podle MÉHO výběru.
    Za každým ze zmíněných titulů 100% stojím.
    Ano, samozřejmě je možné, že některým z vás, tyto hry tak úplně nesednou, ale to z nich nedělá špatné hry. Stejně jako já jsem nikdy nepřišel příliš na chuť Diablovkám, či simulátorům Lovce motýlů.

    Vybral jsem tituly, které mi nabídly ryzí zábavu. Ať už jde o poměrně propracované zavzpomínání v Baldur's Gate, či "pitomé" obchodování v Port Royale, anebo piplání se v Townsmanovi.

    Všechny tyto hry mě naprosto uchvátily (samozřejmě v mezích, jak to JAVA tytuly dokážou). U Port Royale jsem strávil několik týdnů o prázdinových cestách, sezení na záchodě (ano i ryby sedí na záchodě :)), či třeba zabavení se při dlouhém letním večeru.
    Co víc má mluvit o kvalitě hry, než to, že se k ní hráči "donekonečna" vracejí? Hau, domluvil jsem.

  55. czechi`

    Podporuje ta hra mobil LG?

  56. Guest

    ten me vzdy bavil a neptrestane :-D

  57. keyser.soze

    Mě přijdou nejlepší java hry sporty od playmana: summer games, winter games, beach voleyball a world soccer

  58. Guest

    na PC bylo uplne super ! to muzu jenom doporucit , ale s mobilni verzi sem zatim nemel zkusenost ! :-)

  59. Guest

    teď už jen mobil na kterym ty hry vyzkoušet :-)

  60. Guest

    naporsto s nim souhlasim tyto hry me an mobil zaujali nejvíce a to s nima mam skusenost jen mi tam ten farcry moc nesedi spis bych tam dal The settlers ale je to autoruv vyber ja mu do toho kecant nemuzu

  61. Guest

    sou podle me jenom na to kdys se ti nechce spat a lezis v posteli a nebo kdys jedes streku busem :D jinak bych to nehral ...

  62. zeq

    Z těch tvých pěti TOP bych měl v ve svým TOP asi tak jen to Far Cry 2 =) To je dost dobrý... jinak zbytek mě moc nevzal.

  63. fallout5

    kazdy ma asi troch jiny vkus :)

  64. Guest

    :D pěkný

  65. ondysman

    Neni to spatnej clanek,ale muj favorit je sola rola,to je suprova hra:-)

  66. Guest

    tato revenze si vyslouzila u mne dobrou protože tam bylo port roale a to ja rad hraju

  67. Guest

    jedna horsi nez druha :D

  68. Stanley11

    bych nerek

  69. Guest

    Řekl bych že by se našly i jiné super JAVA hry.... je to těžké nacpat to jen do tej pětky nej

  70. Guest

    Tjn good pařba:)

  71. Guest

    Opravdu ho schvaluju je to nej java hra co jsem kdy hral

  72. Guest

    ještě tam chybí RF 09....ale tak Far Cry 2 je good a ostatní určo taky jinak by tu nebyly :D

  73. Guest

    tak tyto hry tech 5 nej java her me take zaujali hodne ale driv jsem hraval hodne na mobilu bobermana a packmana ty by tam nemeli chbyet podle me

  74. Petr-vrzik

    far cry je z techto nejlepsi hra

  75. Cpt.Reed

    super hry az na ta letadla ty sem jeste nezkousel alwe nwpadaj moc dobre

  76. Guest

    Towsmen klasika,ale Port roale 2?
    Překvapení tuto hru jsem neznal ale kamarád ji má tak se podívám a dám hodnocení..

Copyright © 2018 Allstar Group s.r.o