Téma

10 nejočekávanějších MMO her roku 2007

Komentáře(50)
  1. Guest

    nice fakt..:)

  2. Sanyo

    A přečetl jsi si z toho něco nebo jsi rychle klikal aby jsi měl první příspěvek? :o) Za minutu to celý přečíst... :o)

  3. Guest

    SG může být zajímavé, pokud vůbec vyjde

  4. Guest

    Na BC jsem se tesil jako blazen do doby, dokud me neprestalo wowko bavit :) Kdybych hral rogunu nebo cokoliv jinyho nez priesta, tak by me to asi bavilo doted. Ale kazdej den chodit healovat do MC, AQ, BWL, proste cloveka omrzi, protoze po me jeste chteli holy talenty... takze abych si mohl jit obcas zapvpckovat za shadow, kvuli kterymu jsem si tu postavu delal, by bylo pekne drahy :/
    Jinak ten Conan me ze vsech zaujal asi nejvic. NCSoft nepredvedl tentokrat nic prevratnyho, ten Aion asi nebude nic moc.

  5. Guest

    prave ze aion ma znich nejvetsi potencial

  6. BigDirk

    Smekám před autorem že dokázal o svátcích,prázdninách apod,vyplodit tak přehledný+informativně velmi plný článek!Navíc ve 12 v noci to je vidět že na GP tu práci většina nefláká!

  7. Guest

    na SG se tesim jak malej kluk... hold ten serial ma mezi lidma tradici takze je to dobrej tah...

  8. drom89

    tak podle me Stargate Worlds pak Age of Connan, Vanguard, Warhammer, Aion..
    nejlepsi videjko bylo u warhammeru fakt pekny :) doufam ze to SG bude dobre udelany a ze to bude jako u guilwars ze si staci jenom koupit hra .) to bych si to na 100% koupil

  9. drom89

    k tomu mimu prispevku ^^ mzslel sme to jako abz se neplatilz yadnz mesicni poplatkz dzbz to nekdo nechapal :P

  10. Rodier

    hmm asi ti nic nerika planovani vid? Jestli si vazne myslis ze ten clanek psal Malinka vo pulnoci vo Bozi Hod, tak si hodne mimo :-D

    a navic tam ma Malinka furu chyb.. uz jsem ho na ICQ zpeskoval ;-) (Vanguard uz rok dela Sigil pod SoE a ne MS, LotrO bude mit PvP ala Wow na PvM serverech = Battlegroundy a pry snad i mozna hrat v dungach za monstra )

  11. drom89

    nemam rad anglickou klavesnici *<|:)


    BTW stastnej novej rok :) celymu GP a vsem paranum

  12. Guest

    Ja se tesim na STAR GATE.Doufam ze to neposerou a bude to nej parba :P

  13. Guest

    To podle me bude pekna [icovina,protoze jak jsem videl screeny tak pojedes casem jen 4 stejny kouzla a furt dokola.Gragika je mozna dobra ale to je tak vse.

  14. Orbb

    ja se spis tesim na UT2007 mohlo to tu byt.

  15. Guest

    zapomělo se na HellGate London nebo vyjde až příští rok? :((((.

  16. Orbb

    Ti pirati by mohli byt dobry a hezky udelany clanek.

  17. Guest

    Nikdy sem se ještě netěšil na žadnou hru jako na tuhle!!! jinak všechny hry vypadaj celkem dobře.

  18. Bizziiik

    OMG jak tady muze bejt UT2007 kdyz to je recenze na onlinovky jestli mi chces rict ze UT je online hra tak to me teda poser orbe priste se zamysli

  19. Guest

    teda jestli to bude tak ze budes se moci stale zlepsovat a byt nejlepsi :)
    bo treba ve wowu ma 1/4lidi lvl 60 atd..

  20. Guest

    Neni tu ani zminka o hre "Huxley" ktera ma vyjit v cervnu, pobezi na Unreal 3 Enginu a vse zatim nasvedcuje tomu ze to bude jedna z nejvetsich pecek pristiho roku. Na tu se tesim jak maly kluk protoze by mela prinest i neco uplne noveho do tohoto zanru.

  21. Guest

    Jo uz aby to bylo :) se tesim jak malej Jarda

  22. Organic.

    jj ma to byt MMOFPS ale ne naka rychlokvaska proste si predstav Dark Messiah jako MMORPG se strelnymazbranema natose takytesim jak malej Jarda. jinaktyhry co ta mate krom Huxley vam chybí jedna dost podstatna ato Ragnarok Online 2 pristi rok ma byt verejny betatest ato se uz jako vyjiti hry pocita ! mimochodem ten Aion vypada nadherene a mai exelentni zapletku ted jen aby se to NCsoftu povedlo jako vzdycky a opak si uz WoWkari na 3 misto v best MMORPG nikdy neshanou {^_^} njn Korejsky MMORPG je Korejsky MMORPG

  23. FiX_

    Koukam ze ten svuj Ragnarok musis cpat vsude :P

  24. Guest

    Je u mě v top ten všech her co sem kdy hrál :)

    Na Conana se fatk upřímě těším protože by to snad nemusela být jen hloupá klikačka :)

  25. Guest

    me o komentare nejde nikdy sem nenapsal do komentaru jako 1. je mi to uuple jedno ale podle toho co jsem tu vydel jake hry tak si nejakou az budou poridim...

  26. Guest

    .. koněčně přišlo mmorpg, alespoň z poloviny, tak dobré jako UO .. Fandím Vanguard: Saga of Heroes .. Jinak mám rád také svět Warhammeru, ale tuším tu (asi nebudu sám) vcelku pěknou kopii (!) WoWu...

  27. Guest

    Rodiere, ty máš ale ve svých článcích mnohem víc chyb, a navíc, zdá se, si většinou vybíráš psát o hrách o kterých nevíš vůbec nic.

  28. Guest

    Ještě jsem zapomněl, že se krom na Vanguard těším také na Aion: The Tower of Eternity - jen ty hry v životě "nerozjedu" :)

  29. BigDirk

    No jo no!Sem byl asi holt trochu pod parou včera sem měl 16,ani si nepamatuju že sem to psal:DDD

  30. Guest

    nepobezi aion spis na enginu, kterej ma FarCry? Jednak grafika neodpovida, a jednak jste to myslim psali v minule novince o aionu.

  31. Guest

    A co Tabula RasaNa tu jste zapomeli uplne ! Chtelo by ji to tam pridat. ;)

  32. Lord_Mack

    Jsou schopný hráči utáhnout tolik mmorpg?? Vždyť to by se muselo hrát furt a někdo něco. Už je těch online her moc.

  33. Guest

    Pro World of Warcraft BC jste nemohly dát horsi video:( fakt HRŮZA . Takle tu hru uplne zhnusíte

  34. Orbb

    sem se spletl no . kazdy se nekdy splete ne?

  35. Guest

    ja osobne se modlim, aby pristi rok vyslo MMORPG Darkfall nebo aby aspon byl uz betatest... to bude konecne hra ktera se vykasle na zajety sterotypy co se tyce mechanismu hrani

  36. Organic.

    jako to jeste de vic po****** nez je ? sakra a ja myslel ze to uz vic nejde :-)

  37. neXus_cz

    Bohuzel mi nezbiva jinak nez napsat to co jsi myslim, autor nejspise nema vubec poneti o mmorpg scene, mozna nekdy hral par dni nejakou usmrkanou mmorpg, chybi zde naprosto zminka o Darkfall, o tom ze na novy rok ma vyjit uplne nova grafika pro UO bych opominul, clanek se zabiva novymi hrami. Navic vyraz PvE (player vs environment) se mi moc nezda, nevim jak v zahranici ale ja se tedy vzdy setkaval s vyrazem PvM (player vs. monster) v cechach je to alespon urcite zazity vyraz. Dalo by se prehlidnout i toto jsou to detaily, ale napsat v teto hre si udelate takoveho a takoveho avatara a pak si uzijete lot of fun..:D, nic o funkcnosti systemu, svetu, fungovani. Je mi lito, todle je pro me jakozto cloveka co o tom neco vi ubohy clanek, naopak musim rict ze clanky s progamingu, a o hrach sou vynikajici na gameparku.
    S uctou Nexus.

  38. Guest

    PvE je zazitejsi vyraz... netahej sem Wowkovsky slang :S

  39. Guest

    na muj vkus moc nudne!!!!

  40. Guest

    nevite jestli Aion: The Tower of Eternity bude placena hra nebo ne?? dekuji...

  41. Malinka

    PvE se dycinky pouzivalo, nevidim v tom problem, naopak PvM mi prijde divny, ale muze to bejt vec nazoru, dulezity je ze kazdej vi o co de. Dale clanek je psan pro masy hracu, a ne pro jednoho odbornika, ktery si chce precist detailni informace, na to je tu odkaz na oficialni stranku. Clanek si vzal za ukol informovat o te dane hre a ne sepsat peti strankovou esej o kazde, na to jsou prvni dojmy, preview, nebo recenze - na nektere hry uz jsou (Lotr), na nektere teprve prijdou.

  42. Malinka

    myslim si ze na 99% urcite bude, jako treba Lineage.

  43. TiGR

    Opravte si ten Aion. Nebo dokažte, že Crysis s DX10 běží na stejným enginu jako Far Cry :)

  44. neXus_cz

    mas pravdu souhlas, jen mi trosku vadi ten darkfall :)

  45. Guest

    chci se zeptat jestli se chysta lineage3:)tod vse icq je 342704284

  46. Guest

    Podle me lineage 3 neudelaj jeste hodne dlouho ..... podle me stacej bohate ty Chronicli protoze grafika tak zaostala neni aby se delala 3 :D nevsimejte si toho co tu pisu .. :D

  47. Guest

    Existuje nějaké kvalitní MMO nebo bude, že si zakoupím originál a poté již hraju na kvalitních servrech? Hledám MMO kde není nutné bejt u toho celí dny, prostě zahrát si kvalitně online, aniž bych platil měsíční poplatky. ..kéž by to to nákej distributor splnil ..

  48. Guest

    Existuje nějaké kvalitní MMO nebo bude, že si zakoupím originál a poté již hraju na kvalitních servrech? Hledám MMO kde není nutné bejt u toho celí dny, prostě zahrát si kvalitně online, aniž bych platil měsíční poplatky. ..kéž by to to nákej distributor splnil ..

  49. Guest

    Tripartita by měla být čistě národní gilda, myšleno CZ+SK. Fanoušci DF (Darkfall Online), kteří by měli zájem se účastnit na tomto projektu, zaregistrujte se na gildovních stránkách, případně mě kontaktujte na icq (uvedeno v kontaktech na webu) a nenechte se zmást, komunita 3P jsou zatím především hráči WoW. :-)
    Meriadoc, leader of Tripartita
    http://www.tripartita-wow.com/

  50. Guest

    nejvíc by mě zajímalo jaký bude SG a práti vipadají zajímavě docela by malo v jaký sou fázi vývoje a kdy tu bude dostupné na free

Copyright © 2018 Allstar Group s.r.o