Téma

10 nejočekávanějších her roku 2007 – ostatní

Komentáře(43)
  1. Guest

    alle jo good hry jen to spore bylo mezi strategiema a je i tady

  2. Guest

    taka hra ako je mafia 2 nevide či čo nechapem nikde som ju tu nevidel

  3. Hanzík

    Nebylo náhodou to spore i v jědnom z předchozích článků ?

  4. Hanzík

    MAFIE 2 nikdy v téhle době nevyjde, to co jsi možná na netu našel byli jen výmysli a žvásty..... mafie je pro tohle desetiletí zaniklí projekt !

  5. Guest

    všechny hry sou supr až na tu pátou a nejvíce se mi líbilo video o WITCHER
    mafia 2 - myslel sem že je to zrušeno ne ? ale je za to náhrada v podobě godfathera :D

  6. Guest

    a Crysis nic??? myslim, ze to je jedna z nejvic ocekavanejch her ....

  7. Bizziiik

    Takze s tehlech her si ani jednu neporidim jsem myslel nejocekavanejsi bude UT a hotovo myslim ze UT bude asi 3 zadanejsi jak nejakej sacred hral jsem jednicku a byla dobra napodobenina Diabla2 ted to sice bude ve 3D verzi ale to uz nbude tak zabavne takze ani jedna hra me nepresvedcila

  8. Guest

    tohle je kravina pulku z tehlech her ani neznam a nejak mi tam chybi HL2:episode two...koukam ze se cim dal tim vice blizime us demenci ktera hraje jen jejich sims doufam ze se toho nedoziju

  9. Venous.V

    Jestli tohle jsou nejočekávanější hry tak ja sem anglicka kralovna....

  10. Venous.V

    Navic tu nevidim S.T.A.L.K.E.R kterej má už konečně vyjít ...

  11. Guest

    mazec nejaky ty komentare deti ;)

  12. Guest

    https://www.gamepark.cz/10_nejocekavanejsich_fps_he
    r_roku_2007_3141.htm
    staci se divat deti

  13. Spajdiiik***

    jj stačí si přečíst nadpis článku=) 10 nejočekávanějších her roku 2007 - !OSTATNÍ! =D Buříte proniczanic

  14. Bizziiik

    Tady je 10 nejocekavanejsich her takze se to púocita celkove vsechny hry akorazte tohle nejsou nejocekavanejsi hry polovinu neznam a neni tam treba UT nebo STALKER

  15. Guest

    10 nejočekávanějších her roku 2007 - ostatní
    to slovo !!!!!ostatní!!!! znamená co vyly tu FPS roku 2007 a MMOG roku 07 a RTS roku 07 a to ostatní znamená:to jsou ty hry co nepatri me tyto 3 skupiny proto je tam ostatní!!!

  16. Guest

    twe ty ses dement uz od porodniho stolu... THINK BEFORE POST DEMENT

  17. Guest

    to bude parba ale nak tu chyby

  18. Guest

    docela me mrzi ze tady nekde neni bioshock no myslim ze by si to zaslouzila =/

  19. Guest

    to ostatni tam pred tim nebylo (: ale i tak to nedava smysl "10 nejočekávanějších her roku 2007- ostatní" co to ma bejt jako za větu?

  20. Guest

    Zaklínač je pro mě No.1. Těším se na něj hodně dlouho. Podle ingame videí to bude nářez. Tak dokonalé animace soubojů tu nikdy nebyly, jen se bojím aby to nebylo po čase sterootipní..

    K těm komentů v komentářich netřabe kamentář. snad jen....

    "Děti, vemte si klacky a jděte se mlátit ven"

  21. Guest

    Co to hraje za pisnicku u toho test drive?

  22. Guest

    to neni veta ..... to je jen heslo ktere ma upoutot ze tu bude vsechno mimo fps/mmo/strategie ..... a to slovo ostatni tam nepisou jen tak aby se prehlizelo .... n00bz xD

  23. Guest

    njn ady se zase ukazalo že prostě těch 90procent jak někdoněkde psal je dmnc je asi opravdu fakt..

  24. Guest

    myslim ze Blur - Song 2

  25. ppKson

    Tohle maji byt nejocekavanejsi hry???? mozna ten simulator s vlakama a test drive ulti

  26. Guest

    byl to song2 od blur

  27. Guest

    A co GTA 4 tohle nepovažujete za titul který se může pyšnit nejočekávanější hrou.....vždyt' ta hra se bude prodávat sama...spolu se super enginem Rage...... Myslím že Crysis bude proti tomu hadr

  28. marCZous33

    nevidim S.T.A.L.K.E.R. :-D ... ze by zase nevysel? Hra ktera je hipovana asi 4 roky a furt nic? A podle me nikdy nevyjde. No a nevidim pokracovani CoD pro PC. To me mrzi daleko vic.

  29. Guest

    Krom Sacred 2 to jsou same sracky autor to ma v hlave asi trochu pomotane

  30. Bizziiik

    takze jedinej kdo je tady debil jsi asi ty a navic z buzikama se bavit nebudu dekuji za pochopeni You are stupid man idiot

  31. Guest

    kdyz si neumite precist poradne nadpis a 3 dalsi clanky pred timto, tak nevim jak vam to naznacit jinak proc tu treba neni S.T.A.L.K.E.R nebo UT2007 ;-) Me spis pripadlo divne proc se Spore objevuje tu i v RTS ;-)

  32. Guest

    bizzare - jestli nejses uplnej dmnt tak chapes, ze UT a STALKER sou strilecky... a debil ses tady ty kdyz nejses schopnej POCHOPIT nadpis ....

    red_gear - to ze ses uplnej ignor a tupec ze si ani necet zaklinace bych pochopil, ale to, ze si nepochopil, ze HL2 je strilecka te radi do ty demence o ktery pises ...
    a jestli nechapes slovo "ostatni" tak si otevri ucebnici cestiny 2. rocnik zakladni skoly...

    virus - v hlave to mas pomotany ty sacred 2 bude propadak

    Sacred serie ma podle me pech - 1 vysla pozde, byla to spis spatna napodobenina d2 s lepsi grafikou horsi hratelnosti a dejem kterej se pohyboval rychlosti tekouciho medu
    -2 vyjde zase v blizkosti Zaklinace, popripade Gothicu 3 a Oblivionu (4?) takze si proste neskrtne.

    Ke komentarum - potvrdilo se, ze hodne lidi je na gp znacne dementni, ze nejsou schopni pochopit nadpis, popripade si precist komentare ke clanku. Opravdu obdivuju redaktory ze sou schopny sem cokoliv napsat :) ja bych na to nervy rozhodne nemel. :D

  33. Guest

    lol...fakt si prectete nadpis*10 nejočekávanějších her roku 2007 - ostatní*, to znamena ze nejocekavanejsi hry, teda o nich uz asi neco bylo napsanyho, a tohle sou ty dalsi. Jinak se docela tesim na toho Colina:Dirt vypada to docela GooD

  34. xjohn

    1) myslim, ze nadpis ma dostatecnou vypovedni hodnotu. Vzhledem k predchozim dilum tohoto serialu, kde byly ruzne zanry, zde jsou ty hry, ktere se jinam nevesly.
    2) ke spore - ano, jde o nedorozumeni, ze se objevilo zde i v RTS. Ja si vsak stale stojim za tim, ze je to presne hra, ktera svym zanrem zapada mezi ostatni. Je zkratka mix nekolika odlisnych zanru, proto dle meho nazoru nema vubec co delat mezi strategiemi, to sorry. Dle meho nazoru je velke nedorozumeni, ze se objevila v tamtom clanku.

  35. Jizza

    zadnej imba leteckej simulator co se mi ani nevedjde na HDD ? skoda no

  36. Guest

    Stoprocentně to tipuju na Geralta - 1) Příběh bude určitě bomba, stejně jako román a povídky, 2) hlavní postava - neosobitě osobitá, těško srovnatelná s jinou hrou, to tu ještě nebylo, 3) Grafika podle mě absolutně super, strčí do kapsi Oblivion (ušel ale mimo muj vkus) i Gothic (1a2 super, ale 3 ta grafika se nedá...), těšim se moc, možná konečně něco co mě donutí vypnout WoWko a zahrát si něco jinýho.

    Ad Komentáře: Aspoň se tu člověk nasměje nad lidskou blbostí.

  37. Guest

    MAZEC nemyslim ty hry,ale tu gp dmnci :DDDD xD

  38. PiP3R

    GTA4 ma prej vyjit az v roce 2008 !!! Tak asi proto !!! Taky se na nej tesim !!!

  39. Celoush

    Udělat ze sebe vokurku a pak se sem vráti a udělat ze sebe ještě větší vokurku fakt nedokáže každej. Gratuluji :)

  40. Guest

    To je 10 naj? rofl kde mate half life 2 episode two? Ten ma byt na 1. mieste

  41. Celoush

    další vokurka. Tento článek má tři předchůdce. TOTO JE KATEGORIE OSTATNÍ, kam měly být zařazeny hry nezapadající do předchozích výběrů. Tak občas myslete, než ze sebe uděláte vola :)

  42. Guest

    : crysis ,bioshock,cod3 a další nářezy.to asi nikdo nezná

  43. Guest

    sry sry sry:-)

Copyright © 2018 Allstar Group s.r.o