Téma

10 nejočekávanějších FPS her roku 2007

Komentáře(75)
  1. Jizza

    skutecne uz v roce 2007? a DNwF tez ?

  2. sneq

    Kdo chcete vědět jak bude přibližně cod4 vypadat, shlédněte tohle: https://www.youtube.com/watch?v=XYUOwuJDip8

  3. Jizza

    Sity 17 nebo City 17 ? a kdyz uz sme u toho cekani, nemel team fotress 2 taky vyjit uz pred nakyma deviti rokama? nebo kdy sem vlastne videl trailer toho jak vojacek vyskoci na tank a hodi do vnitr bum :)

  4. f!rSt

    proc to jsou screeny z cod3 ? :)

  5. Guest

    pekna forma clanku

  6. XiXiX

    Uz aby byly Quake Wars :)

  7. _^7sh^9[^74^9]^7ke^9*

    GJ vyborne tema..jinak fakt tezko vybirat v techto hitovkach...ale asi nejvic bych to videl u Crysis a S.T.A.L.K.E.R.A....tam je ten index ocekavani fakt velky..ale tesim se na vsechny FPS...

  8. _^7sh^9[^74^9]^7ke^9*

    to je vtip???uz se to resilo na eSube...neni to CoD4:D:D:D:D:D.....navic na tom nadpisu videa je jasne napsane NOT CoD4:D...tohle by se neodvazili vypustit....

  9. Guest

    taky sem si rikal ze je to ptakovina ze to neni z 2 svetovy

  10. .:Gwyn:.

    ted si se trošku sek :D stačí přečíst nadpis a je jasné že to neni CoD 4 ;)

    jinak pěkný článek ;))

  11. sneq

    Tak to mi trochu ujelu... Jdu se zahrabat :D

  12. Guest

    NEBUDE Z WWII

  13. !S.C.U.D.!

    Nevim nekdo nekdo vidi napis COD 4 u toho video s podobne hry a uz ma stoho vanoce :) ale nez zacnete jasat pochopte jednu vec Illusion Softworks COD nedela a nikdy nebude tudiz si nejdriv otom neco zjistete nez zacnete psat kraviny :)

    Jinak COD 4 nebude z druhe svetove, ale oficialne je receno ze bude z pritomnosti tudiz na stilu CS mozna USA vs teroristi buch vi otom jen muzem spekulovat.

    NDF ja uz ani neverim ze to vyjde sem mel rad hru duke nuke 3d dokonce to byla ma prvni originalni hra ale po nekonecnem vydani NDF uz neverim ze bude :)

    Ale zaverem opravdu pekny clanek :)

  14. PanHrnec

    Tak jen když sem si přečetl názvy her tak se mi zvedla nálada :-) musim říct že já osobně se nejvíc tešim na CoD4 (když bude z druhý světový a na PC) a UT07 :-) to bude zas po další čase masakr...

  15. TiGR

    ale mě na tom celym nejvíc zaujal Chrome 2...docela šance, původní Chrome je dost dobrá hra (i když ne zrovna známá).

  16. Guest

    Musim rict ze z UT2k7 sem opravdu zklamanej uz v tom moc ten unreal nepoznavam a vubec uz jen ty zbrane atd jinaki grafna je v cajku a novy napady treba levhiathan ten vypada fakt mocne ale sem zvedavej jak se ta hra chytne mezi lidma jinak,mi to asi melo byt jasny ze to proste bude jiny kdyz uz na tom dela misto razpadajićiho se atari midway coz je skoda....

  17. MafesX

    Na něj jsem přestal věřit už dávno ... stejně jako že nevěřim na ježíška a jeho materiální styl vánoc !! :(

  18. Guest

    NASTVALI JSE ME CALL OF DUTY 4 JAKTO ZE SE TO NEBUDE TYKAT 2 SVETOVY VALKY FAKT STE ME NASTVALI

  19. Guest

    ze by nejaka nova psotava v HL2:E2 ???

  20. Juress

    Duke nukem forever, čekáme na něj forever.

    Jinak, fajnej članek ammoni..

  21. Juress

    Nesmíš být naštavej na nááás, my tu hru neděláme a taky chceme aby byla ve 2.sv. válce, ovšem autorům série nejspíš přestává vydělávat tak to musí zkusit s něčím jiným.

  22. PiP3R

    a GTA4 ma vyjit kdy ?? To by me zajimalo !!! Na to nejvic cekam !!!

  23. Guest

    Brothers in Arms joj docela dobře udělana gravitace (dost dobře) grafika je dost gut propracovaný je to jak svin myslim jak pracuje ten team je to gut ale zbraně nic moc.

  24. tzkz

    az na team fortrest 2!! .)))

  25. Guest

    nevite co potrebuje komp co by stacilo aby jeto nejaka stechto fps her? ja osobne mam 1024 mb ram Gt 6600 3.00 procesor chci se zeptat asi by to stacilo na nejakou fps hru dik

  26. Bizziiik

    jinak ten komentar predemnou reknu ti bude ti to bohate stacit protoze uplne stejny mam i ja az na ten procesor mam 2.5 ale oblivion krasne na stredni takze o nejakou fps nebude nouze a jinak ja se nejvic tesim na UT 07 myslim si ze tahle hra bude konkurovat na hru roku 2007 100%

  27. Guest

    na jare 2008 ;)

  28. Guest

    Ja se tesim na Alliance: The Silent War, snad to nezrusi :)

  29. jhn_

    je tam napsane not CoD4, tak se nauc cist :D

  30. Guest

    Nevím jak vy, ale jesli Call 4 bude z valky z dnesni doby, myslím, že tio nebude ono. Měli by se držet toho co uměj nejlíp. Vím, že už bylo dost dílů z prostředí2.sv. války, ale přece jenom je to lepší, než jezdit v hummeru a v ruce držet M16 a střílet ládinovce. Podle mě by měli pokračovat v druhý světovce a ne v novodobý.

  31. Guest

    hmm pochybuju ze bude Quake Wars primo "soutezit" s UT07 .... QW je jenom takova predelavka BF2142 atd... duely a takove veci ktere delaly quake hezkym tam nebudou.. nebo ano ? :) UT07 bude mit vsechno... krasne duely, tdm atd... qw? nic.. jenom nuda Battlefieldu ...

  32. jhn_

    delam tam v redakci, tak se tam juknete, nejaky informace tam jsou ;)

  33. Beluga

    Hehe, vsadim se ze trapacci odkojeny CoD2 se divej jako mohlo ve Francii, ci Nizozemi svitit Slunce co? :P
    Rec je o BiA, ktery se mi fakt libej - nesnazej se atmosferu umele umocnovat pomoci spatnyho pocasi apod jak je zvykem v CoD, kde krome Tunisu vsude chcije nebo je alespon ocelova obloha...
    v koordinaci tymu si myslim ze na BiA nic nema... grafika taky super a jestli to bude aspon z poloviny hratelny jako puvodni, tak se tesim nejvic na tohle...

    Imho Medal sux, ty pohyby... jak drzi tu zbran atd... skace tam jak tarzan ze strech a nic... no humus

  34. Rimouski

    Já osobně jsem hodně zvědavý na Crysis, protože když si vzpomenu na Far Cry.. jó.. to byla bomba :)

  35. Guest

    ...podle mě BiA HH nebo MoH A , ale Crysis bude taky pořádná pecka ! ;)

  36. saVo_

    lol doufám, že tenhle díl zase nepřinese hromadný přecházení klanů a hráčů jako to bylo u CoD2, sotva sme si zvykly na CoD2 a budem přecházet na CoD4 :D ještě k tomu když to nebude z druhý světový, to už bude uplně jiná hra a ne to starý dobrý CoD

  37. Guest

    UT07 jako quake 3 .. ble .. nemaj se čím chlubyt

  38. Guest

    Ty lamo nevim kde si sebral ze je UT07 jako quake 3 :D. Takovyhle lidi by snad meli mit zakazano davat prispevky. Navrhuji to zaradit do vtipnych blogu at se vsichni zasmejou stejne jak ted ja :D hahaha

  39. Guest

    HEEJ to video na nukena je LIBOVÍ.ok vím tohle už jsem viděl někdy ve score z roku 2000 ale i tak.vypadá to hoodně libově.

  40. Warrax

    Toho Duke Nukema by uz konecne mohli po 10 rokoch dokoncit. Si pamatam ako som hral Dukenukem 3D v 1996 a bola to bomba. Bodaj by im to uz konecne vyslo.

  41. Guest

    vypada podle zvuku jako na starej flashpoint :)

  42. Lord_Mack

    Omg cože žádná druhá světová, lidi lidi to jsou novinky, ale nelíbí se mi to ani za mák.

  43. Guest

    Co jsem teď shlédl to video z UT2007 tak jsem upřímně zklamán všude hypovanou grafikou. Je taková nemastná, neslaná. Jako by chyběly shadery nebo co...snad to bude kvalitou videa ale nijak mne to neohromilo.

  44. Guest

    Vybornej clanek :)

  45. cmoldas

    nerikalo se ze ma byt COD4 uz ze soucastnosti??podle obrazju soudim ze to je zas 2.SV

  46. Guest

    nechápu, že v tom UT nepoznáváš, když je to výtažek toho nej z UT 2004 a UT´99:) "už jen ty zbraně" to je přece shock rifle ;-) A jinak tu hru má na svědomí Epic a Midway to jenom prodává ne?

  47. Guest

    kdysi tu byli zpravy o tom ze ilusion... dela hru z dnesni doby a to je asi to video ale velice me potesilo ye budu valcit za specnaze z cernomorske flotily (ruske federace) zahlidl jsem i mvd typana ale kazdopadne by to meli predabovat do rustiny pripadne moznost prepnout
    hl hrdina mel grozu coz me taky potesilo velice (http://world.guns.ru/assault/as09-e.htm) a jedna vytka gp25/30 bouchne az za nakych 30-40metru

  48. Guest

    Tak všem nakope prdele a ukáže kdo je šéf... žádnej Stalkr, Half - lajf bo Kál of dutý...DUKE!!!
    HAIL TO THE KING!

  49. Guest

    http://www.doupe.cz/h/PChry/AR.asp?ARI=111374 ale zas neodpovida popis tak nevim

  50. Guest

    hm :D proc sou nejocekavanejsi kdyz uz je z toho pulka ke stazeni??

  51. Bizziiik

    vis proc protoze jsi lama:D ne kecam ne podle me to vyhraje UT jasny favorit :)

  52. Guest

    neni co dodat CoD je vyborna hra a kto tvrdi ze nie tak je blbyyy

  53. Guest

    jsem na Duke Nukem Forever zvedavej. cod4 podle obrazku zatim nicmoc... mozna chybi trailer

  54. Guest

    NICE ROK SA ZACINA! :-)

  55. Guest

    Taky máte tak divnej pocit, když vidíte ve hře paneláky? (Half Life2 a teď i Stalker!)

  56. ^^77SVK^9|^2V^7etec^9#^2E^7vo

    Velmi pekne zhrnutie hier fakt pochvala ;-) ale najlepsie by bolo keby k tomu članku ste rozdavali new kompy :-) to by bolo jeste lepsi =) kazdy by napsal adresu a pak by ste mu poslali new! komp :-D

  57. Guest

    Ať už je to tady okamžitě si koupím origo !

  58. ^^77SVK^9|^2V^7etec^9#^2E^7vo

    ja sem mnel divnej pocit na konci videa Chrome2 to vybuchovanie je nejak dost podobne vybuchovaniu veci v HL2 ep1,2

  59. Guest

    Po tom, co bylo zverejneno, ze CoD 4 nebude z WWII., tak se pro me jednickou stava naprosto s prehledem nove MoH. Jsem nejak vysazenej na tu druhou svetovou - jedina FP strilecka, ktera me bavi a neni z druhe svetove valky je CSko. Takze - VIVAT Medal Of Honor: Airborne ;-)

  60. <Your>Father<CZ>

    @ nEph.intel*Pete:
    Unreal 2007 není pro ET:QW žádnou konkurencí.. jediná konkurence byl BF2142.. ale ten byl relativním propadákem.. a duely? Těch bude mnohem méně, než třeba ve Wolf:ET nebo v Q3, ale rozhodně o ně nepřijdeš.. sice tam je x dopravním prostředků.. ale ET:QW je mnoho míst, kde se jednoduše vrtulník nehodí a autem nezajedeš.. :-))

    Jinak abych to osvětlil jak je to s ET:QW a BF. První revoluční hra s podobným systémem povolání byla hra Return To Castle Wolfenstein v roce 2001, pak o rok později Battlefield 1942, jehož systém byl podstatně horší (kopií) herního systému RTCW. V roce 2003 vyšla hra Wolfenstein: Enemy Territory, která byla celkem revoluční (v čem? to je na dlouho.. :-)) ). V roce 2005 vyšel Battlefield 2, který byl velmi podobný herním systémem Wolf:ET (!!!přitom vyšel o 2 roky později!!!). A v roce 2006 vyšel Battlefield 2142.. a až v roce 2007 vyjde Enemy Territory: Quake Wars, jehož herní systém bude kopií, ale kopií Wolf:ET (obeje vyvíjela společnost Splash Damage) a nikoliv BF.. .-))

    Jinak na ET:QW Splash Damage vyvvíjí od roku 2003..

  61. Guest

    Vypadá to zajímavě určitě až to bude zahraju!!!!!! Ukázka sem i líbila!! A CoD4 tak to ani náhodou to níní válka už fakt ne...... zlatý CoD,CoD2!!!!!!! CoD 4 NN TO NE!!! MŮJ NÁZOR......

  62. Dung30n

    BIA vypada zatracene dobre

  63. Guest

    Tak panove ten trailer na DNF me dostal... Grafika vypada tak o rok dva dozadu, i kdyz ja nejak na grafice nebaziruju, mohla by to byt sranda (s brokovnici na oslovi). Nejvic me ale dostal konec... "'When it's done" - 3D Realms :D:D:D

  64. Orbb

    Hezky udelany clanek. Ja osobne se tesim na 2,3,5 a 9.

  65. Orbb

    nechapu jak mohou mluvit o CoD4 kdyz CoD3 neni jeste na PC?

  66. Bizziiik

    Ani nebude :)

  67. Guest

    fak dost nadupaní

  68. Guest

    HOsi a holky to CoD4 me fakt sklamalo ten webmaster ma pravdu a to malo kdy(nechci se vas tim dotknout)

  69. Terence_Hill^1---H^4S---

    Podle screenu je to druhá světová, ale jestli to bude současnost tak to bude totálně na piču. Ale stejně si myslím že i kdyby, tak se nakonec do druhý světový vrátěj protože jim to fanoušci pěkně vytmavěj. A doufám že to bude na kompy, nechápu co je to u trojky popadlo :-!

  70. Ammoni@c

    Obrazky u CoD4 (jak jiste mnozi poznali), jsou z konzolove verze CoD3. Poznamku o tom tiskovy sotek z clanku bohuzel vymazal :). O CoD4 je zatim zoufale malo informaci, vcetne neexistujiciho screenu nebo videa. Presto vzhledem k tomu, ze kazdy novy dil z CoD serie se objevil vzdy po roce, do vyctu her pro 2007 jiste patri...

  71. Guest

    Určitě největší peckou je CoD 4.

  72. Guest

    naprosto sohlasim ;)

  73. JACKY1

    pěkný článek o pěkných hrách, spoustu jsem jich už hrál a nemám co bych vytknul

  74. ^^0V^3E^^0T^3R

    nejake hry sa daju

Copyright © 2018 Allstar Group s.r.o