Recenze

Watch Dogs

Komentáře(16)
 1. Mikesa23turnov

  hele nic ve zlym ale je to podprumerna sracka v hezkym kabatku.

 2. MITCHELL.

  Na E3 2012 hra představována jako něco, co by snad mělo totálním způsobem změnit herní průmysl. Máme tu datum vydání a nám se opět ukázalo, jak je moc Ubisoft nedůvěřivá firma. Stovky bugů, absolutně nezáživný příběh, systém hackování neexistuje, pouze si mačkáte klávesu Q, grafika o více jak polovinu horší, než jak byla představována na E3, jízdní model katastrofální, zbraně hrůza atd.
  Jednoduše řečeno - nejvyhypeovanější a overrated hra vůbec, odpad.

 3. Duallhead

  Je to věc úhlu pohledu. Mrkněte se schválně na hodnocení hráčů na metacritics, kde má Watch Dogs ve verzi pro PS4 6,4 z 10, takže se pořád jedná o nadprůměrnou hru, protože 5 z 10 je průměr. Jenže dnešní hráči berou jako průměr známku 7 a cokoliv končí pod ni, je sračka a odpad, jak jste napsali vy dva.

 4. Psychoman88

  hrál jsem asi 20min a nuda prostě o ničem ................ čekal jsem od toho víc

 5. MITCHELL.

  Ale vysoké hodnocení není důvod k tomu, abych hru považoval za nadprůměrnou. Metacritic je stránka, jako jí mnoho podobných, kde se hry hodnotí dětmi a lidmi co sedí VÍCEMÉNĚ za konzolemi a absolutně hernímu průmyslu nerozumí. Jim je jedno, že to je nedodělané, že to má na prd příběh, že modely zbraní nedávají smysl a jsou totálně mimo, že to s hackováním nemá nic společného a jedná se čistě o jasnou střílečku, která se snaží parodovat GTA sérii.
  Hry se proboha nemohou hodnotit podle toho, jaké dostávají skóre, ale podle toho, jaké skutečně jsou, jak se hrají a co přinesly nám, hráčům, od vývojářů a podle toho, co nám právě vývojáři předem naslibovali a pak dodrželi.
  Zde neplatí ani jedno. Nemám tedy důvod hru považovat za nadprůměrnou, protože NADprůměrná je hra od 8 bodů. Od 5 do 7 bodů se jedná o průměr, ale ani ten zde neplatí. Hra si podle toho, co obsahuje a jak vypadá, zasluhuje max 4/10.

 6. MITCHELL.

  ...že jsi dal hře 75 % akorát dokazuje to, jak jsou nejen zdejší recenzenti absolutně mimo a hernímu průmyslu téměř nerozumí.
  Navíc hru hodnotí na přihlouplých krabicích, co si říkají next-gen konzole. Ty "next-gen" konzole mají v sobě tak starý hardware, že to nemá právo, aby se to tak nazývalo.
  Jsme 5 let zpět. Hra z roku 2010 by, kdyby vyšla jen na PC, mohla vypadat mnohem, mnohem lépe, a to je nevyvratitelný fakt.

 7. Duallhead

  má právo na svůj náhled na hru. Ten ti v žádném případě neberu. Hře jsem dal 75 % z toho důvodu, že mě baví, ale je jasné, že je nedodělaná. Proto jsem to také v recenzi zmínil. Žádná recenze není objektivní - 100 lidí, 100 názorů. Proto každý hráč musí brát v potaz, že výsledná známka v globálním měřítku nic neznamená, ale reflektuje pouze stanovisko redaktora. A na mou obranu, nejsem už mladý a hrám se věnuji dobrých 20 let, vystřídal jsem několik českých webů, kde jsem byl redaktorem. Takže za sebe mohu s klidem říct, že hernímu průmyslu rozumím. Ale nechci zde rozpoutat žádnou válků komentářů https://www.gamepark.cz/img/smile/smile.gif

 8. ^^22SZienG

  v mém okolí je pár lidí,co si hru koupili a pár jich stěká pár si libuje...Ja jsem si pořídil xbox hlavně kvuli fotbalu a hokeju,FPS na konzole zdárně ignoruji,totok mě obchází mílovejma krokama...nepřísluší mi hodnotit kvalitu zážitku,alej estliže je recenzent spokojen.

 9. Gleee!!

  Se mi prostě nelíbí zlatý gta san andreas ;) lákadlo na na lidi x-zone atd dává bonusy a by si to každej koupil ;) zlatej cz torrent skusila sem a uninstall proběhl po 6 hodinách.Tot muj názor bye ;)

 10. ^^22SZienG

  jKonzolová recenze..nnutnost mit přístup k netu?Jo njni net nejni hra..MRDAT...

 11. JoRkyCeZet

  Hra mě hodně zklamala

 12. $tej$ky1

  ubisoft to u téhle hry posral to je pravda sice to má pár pěkných prvku co zabaví člověka a nevnímá ze začátku chyby ale čas od času to vnímá nejdřív malý nedostatky a pak velký a chut hrát hru je menší a menší a menší... atd příběh suchej neslanej nemastnej takovej o ničem tohle se vážně ubisoftu nepovedlo ale beru ubisoft jako seriozní značku poněvadž serie splinter cell je povedená a zábavná je pravda že jsem dohrál jen ty tři poslední díly ale všechný stály za to a serie assasins creed je špičková a rainbow six taky není k zahození her maj dost s kterýma se můžou chlubit a můžou si říct jsme furt lepší než EA jen tohle byla rána pod pás co se od nich nečekalo u týhle hry.Závěrem si napsat že u assasins creed se nebojím hra bude super far cry 4 totéž poněvadž 3 byla dobrá jen se bojím aby se dodželo vše u nejočekávanější hry od ubisfotu opět a to je the division to kdyby ubi nedodržel vše co sliubuje tak teprve klesne do urovně jako EA poněvadž hrá vypadá úžasně chytlavě a když tak bude vypadat po vydání trhnou neskutečnej balík

 13. danhar1

  a ta optimalizace a ten engine totální odpad

 14. FrankieOriginal

  nejlepší hra co jsem kdy hrál...

 15. Diethylamide

  Graficky hra vypadá lépe než GTA V, ale slyšel jsem že příběh není až tak propracovanej a často se tam opakujou podobné akce

 16. CZEsnack

  No pustil jsem si to asi 10 minut po dokonceni gta5 a vydrzel jsem do prvni projizdky v aute.. To byl konec..

Copyright © 2018 Allstar Group s.r.o