Recenze

Stardew Valley

Komentáře(8)
 1. nevimjmeno2

  Hru jsem zrovna v noci koupil na Steamu za 394,70 Kč. Ale ještě jsem ji nezapnul. Z toho mám taky trochu strach, jelikož můj noťas je tak v háji, že hry nehraji, když se mi seká i prohlížeč Snad to nějak pojede a nebudou to vyhozené 400 kila. Ta hra vypadá libově a jsem zvědavý na moje první dojmy. Jinak ty jsi nějaký bývalý slovák? Ten nástroj je krumpáč. Krompáč je to po slovensky

 2. nevimjmeno2

  Tak mám nahráno 108 minut. A moje první dojmy: Krásná originální hra. Při začátcích Minecraftu jsem byl fanda té hry, pak jsem přestal hrát co Notch odešel a Jeb z toho udělat trapné RPG. Chvíli jsem hrál i Terrarii. No a tato hra si od těchto her vzala trochu i když je vlastně úplně jiná Mapa mi přijde docela malá, ale ještě sem vše neprošel. Potkal jsem 22 z 27 osadníků, ale moc mluví teda nejsou, chci vidět jak si udělám kamaráda, nebo dokonce ženu. Lov ryb je docela nudný, ale baví mě farmaření a mini hry v saloonu. Nevím, jak v salónu objednat drink. Celkově jsou semínka plodů a vůbec itemy ve hře drahé. Jak nejlíp lze vydělávat? Prodej třeba ryb, nebo jde se nějak dát zaměstnat? Myslím, že mě čeká dlouhá cesta za lepšími itemy, lepším domem, obstarání domácího mazlíčka, zvířat, kamarádů, rodiny, ale bude to stát za to Jen škoda, že kvůli práci nen moc času :/

 3. Arm0r!_Deep_Depression

  Když jsi zmínil terrárii. Doporučuji koupit na Steamu hru - Starbound, výborná hra (stále ve vývoji, ale sleduju ji již skoro 2 roky a hra jde neustále kupředu obsahově).

  K Stardew Valley - Jsem poněkud skeptický, viděl jsem již nějaké gameplaye, ale tohle by mně asi nebavilo. Nejde ani tak o grafiku, ale spíš o to, že je to nejspíš nudné. Grafiku neodsuzuji, protože to není to hlavní co dělá hru hrou. (Předpokládejme, že se tady neobjeví někdo, kdo si to bude číst a řekne, je to sračka, přece to není v roce 2k16 možné aby byla hra a měla grafiku jak z 8-bitů ...).

  Na Steamu mám ve Wishlistu 31 her, ale nejsou "money" :D

 4. nevimjmeno2

  Ale to Starbound vypadá, že se tam jen bojuje akorát je to ve 2D ne?

  Mě se na Stardew Valley líbí právě ta pohoda hraní. Jako v traileru jsou vidět nějaké souboje, ale k tomu jsem se zatím nedostal. Je to taková pěkná odpočinková hra. Navíc ta retro grafika jí taky dělá tou hrou, jinak by jí nikdo nehrál. Já mám na Steamu 91 her, ale převážná část je z takových balíčků co jsem dřív kupoval, jako že za 6 euro sis koupil 10 her, které měli hodnotu celkem 150 euro.

 5. Arm0r!_Deep_Depression

  Ten Starbound je spíš takový minecraft 2D, ale mě teda baví 10x více než minecraft, který jsem taky zkoušel. Je tam potřeba dost těžit různé suroviny, dělat questy aby jsi postoupil dále a mohl do dalších galaxii (rozuměj souhvězdí, kde jsou jiné podmínky pro život). K tomu potřebuješ různé "obleky-nanosuity" proti radiaci třeba, vysoké teplotě, nízké teplotě, bez kyslíku. Dále je potřeab si vytvářet brnění, můžeš tam i vařit a různé jídla ti dají různé buffy atp. Zabíjení příšer je taková nedílná součást starboundu, ale není to tak, źe by jsi musel ničit tisíce enemáku jen pro to aby jsi třeba něco dropnul. Pro mě je zas třeba Starbound pohodová hra. Jinak já teda na Steamu mám her méně, ale mám ho teprve necelý rok (od doby co skončil Xfire jsem si ho pořídil).

 6. nevimjmeno2

  No nevím. 400Kč není málo. Šetřím na nový PC a teď chci chodit na Play-Out v hokeji. Jinak na Steamu jsem od srpna 2011.

 7. Arm0r!_Deep_Depression

  A proto nakupuji na Steamu většinou když jsou slevové akce . Tedy ty hry, které mám ve Wishlistu.

 8. nevimjmeno2

  Steam má sám o sobě hry předražené, a proto je vhodné je nakupovat jinde. Ale zrovna třeba Stardew Valley nikde levnější nebylo. PS: Ve hře už jsem byl v 11. patře dolu. Ale pořád nevím jak balit holky. Jedné jsem dal 2 dárky během 2 dnů (vzácné kameny) a pořád nic :/ A bavit se s nima nejde :/

Copyright © 2018 Allstar Group s.r.o