Recenze

Sniper Elite III

Komentáře(16)
 1. BMX_RIDER

  hral jsem 3 mise a SE 1 a v2 jsou o dost lepsi...prestalo me to bavit

 2. nevimjmeno2

  Souhlasím, že je ta je mainstream odpad, ale co se týče hvězd máš hodnotit článek a ne hru !!!!!!!

 3. Johny303

  Já s Vámi souhlasit nemohu, od třetího dílu jsem dostal přesně to co jsem čekal. Předchozím dílům se ve většině věcí podobá, ale je obohacena o pár pozitivních změn včetně prostředí, které mě také mile překvapilo.... Co se týká případného dalšího dílu, bral bych hru za německého snipera při tažení do SSSR.

 4. scamp491

  Ja teda hvezdama vzdycky hodnotim hru a ne clanek :D clanky na gameparku jsou vzdycky kvalitni tak nema vyznam je hodnotit :D

 5. Jerrow

  Je to dobrá hra, ikdyž V2 byla asi malinko lepší. I tak ale nemá žádnou konkurenci, Ghost Warrior je oproti tomuhle blbost a jiná hra na tohle téma není...

 6. Sub-Zero

  Kdybyste někdo chtěl, zbyl mi nepoužitý a samozřejmě neaktivovaný klíč do Steamu. Nechám ho levněji, než je jinde k sehnání

 7. nevimjmeno2

  A jak hodnotíš článek, když to není hra? Blbost. To bych musel dávat jen jednu hvězdu, protože co článek to béčková hra.

 8. gibon7608

  Začal jsem jí hrát a zatím dobré. Je to střílečka dal bych jí 85%.

 9. hobbit1337

  Velice slušná hra:)

 10. McMagorCZ

  Hodně dobrá hra

 11. G3n0CiDe

  Doufám že to bude aspon tak dobrý jako dvojka

 12. ^0-{Hk}-Mawelor*

  Hru jsem si zahrál a musím říct, že je přesně taková, jak jsem očekával. Nebyl jsem z toho nijak extra nadšený, ale zároveň ani moc zklamaný. Takový průměrný herní zážitek, na kterém by se však dalo ještě zapracovat.

 13. ^^55Spy^^22ware

  Hru jsem dohrál a chválím na 100%, žadné chyby a po hodině hraní se od toho nedokážu odlepit, grafika bezvadná, hru si zahrajete i na starších PC. Je tu jen jedna drobnost, šetřete si výbušniny, protože když vám dojdou a máte misi např. zničit tank jste v koncích, já sám sem s tím měl problém. :)

 14. vojin_Kefka

  tak to vypadá dost luxusně :)

 15. ^1Schy^0zz^1o

  Naprosto bezvadná hra, co se Multiplayeru, Coopu i Singleplayeru týče. Absolutně bezchybná a oproti starším dílům obohacená kladnými změnami. Doporučuji. Hra běží i na starších počítačích a není extra náročná a to je velké plus- Jediný problem je velice krátká kampan :( Jako další hru bych ocenil nový díl ze série Nazi Zombie Army z prostředí Afriky :)

Copyright © 2018 Allstar Group s.r.o