Recenze

Need for Speed: Rivals

Komentáře(13)
 1. mrtwak

  EMP? Prosímvás. Auta přilepená k mokrému asfaltu v zatáčce střihnuté dvoustovkou? Ale jděte! Už mi to ani nepřijde jako auta, ale jakési pozemní futuristické stíhače. Tahle série je pro mě osobně zabitá. Nikdo po nich nechce simulátor, ale autorům asi někdo zamíchal sušené houbičky do čaje.

 2. ^^22SZienG

  čekal jsem na recenzi,čekal a dočkal... instalui zase Undergroundy,a ten soundtrack...

 3. Cheddar

  60minut jsem u toho vydrzel a bavit me to prestalo uz po nejakych 40. pak to slo z PC. Neni to horsi nez The RUN a je to lepsi nez MW2012, ale i tak hrozna bida

 4. Cpt.Mandelina

  Nemůžu si pomoct, ale NFS nemá co nabídnout minimálně od NFS Underground 2 z let 2004. U novějších verzí hry se vytratila radost a kouzlo z řízení jakéhokoliv auta. Model řízení je nereálný a nezajímavý. Stále vzpomínám na NFS 3: Hot Pursuit, 4: High Stakes, Porsche, kde jste se při řízení sžili s autem natolik, že závodění bylo zábavné, napínavé a přitom všem jste se kochali nádhernou ubíhající krajinou. A to vše prosím bez nitra :).

 5. danhar1

  u tohoto odpadu vydržet gratuluji já 10 minut a řekl jsem si proč :-D

 6. >TwEeTy<.

  Po grafické stránce hezké,hratelnosti už na tom tak není,a hrát to na 30 fps at máte pc sebelepčí je trochu demence

 7. ]PP[markogina

  to musi byt dobra hra jak si ji mam stahnout

 8. >TwEeTy<.

  každej pise jak atd kde stahnou bože lidi to ste uplně blby? co uloz.to cz torrent atd chce to taky nekda myslet

 9. koutlosh

  Přiznám se, že už GP zdaleka nečtu tak často, jako dříve a tak autora této recenze vůbec neznám a nevím, jestli je to běžný standard, nebo ne, nicméně myslím, že by měl trochu ubrat v těch pokusech "podat text originálním způsobem", protože je to místy až nepřehledné.

  Co se týče hry samotné.. těžko říct.. některé pokusy přijít v rámci série s něčím originálním byly občas docela propadáky, NFS je a vždy byla značně arkádová série, ale uznávám, že každá sranda má svoje meze, ať už jde o to, že je policejní SUV schopno předjet Bugatti Veyron na jeho maximální rychlosti tak, že se jen mihne okolo, nebo auta drží na cestě jak přibitá a stačí držet plyn a mačkat "doleva" "doprava".
  Asi to bude i zčásti subjektivní.. u závodní hry nakonec stejně nejvíc záleží na tom, jestli sedne jízdní model, nebo ne, všechny ty sračičky od "příběhu" až po honičky s policií jsou podružné a občas mě i vyloženě sraly a to se s NFS potýkám už od prvního dílu.

 10. >TwEeTy<.

  Když už opravdu recenze tak jedině tady,přehledný grafy z FPS atd ale rivals je omezený nad 30 fps nepude http://pctuning.tyden.cz/multimedia/hry-a-zabava/28666-need-for-speed-rivals-zavody-s-limitem-30-fps

 11. Spronix

  tato hra mě velice zaujala :D

 12. ^2Ex^9ta^2ze_^9Ma^2tt^9er^2'^9s

  nic moc se mi zda:)

 13. Gramo.

  mega dobra hra

Copyright © 2018 Allstar Group s.r.o