Recenze

Dying Light

Komentáře(8)
 1. HofsecreTe

  Musím říct, že tahle je naprosto úžasná, jelikož je to spojení parkouru a zabíjení a ještě k tomu zombíků. Grafika je fakt suprová, příběh jakš takš újde, ale čekal jsem ho lepší, ale hra nabízí i další vedlejší úkoly, a volnost na mapě a díky tomu to dělá tuhle hru tak dobrou, za mě 5* !

 2. Deliquent

  To si až teď autor stáhl hru z torrentů a po zahrání zjistil, jak se supr, tak měl potřebu napsat článek?

  Ne, sorry pan autor, článek je to vskutku dobrý jen podle mě v dnešní době Stramerů a Youtuberů je prostě 2 měsíce hodně outdated. Dokonce si upřímně myslím, že takhle velké recenze už ztrácejí smysl.

  Dříve, když ještě nebyly diskuzní fóra, internetový rank system a stovky komentářů od hráčů na jednom fleku, tak 3 stránková rádoby objektivní recenze v časopise měla smysl. Konec konců, vidíme to všude, viz ČSFD, ČBDB, Heuréka atd atd...

 3. ^^00Int^^11E^^00ns^^11E

  Hru jsem dostal hned po digitálním vydání a dohrál jsi za necelé 3 dny.Naprosto mě pohltila - je to opravdu masterpiece.Mohu opravdu jen doporučit,rozhodně nebudete litovat.Momentálně mám nahráno přes 120 hodin a ještě dlouho mě to bude bavit.Obzvlášť když nedávno vyšel update s novou obtížností hraní.

 4. Dex.!

  Tohle mě taky poslední dobou dost udivuje. Je to herní portál a recenze na "nejnovější" tituly vychází s několika měsíčním zpožděním. Na většině portálech vychází den recenze v den vydání samotné hry. Recenzent tudíž dostane preview verzi s několika denním předstihem, aby hru odehrál a recenzi včas napsal.

  Dotaz k recenzentovi:
  Jak to tady vlastně máte? Vzhledem k datumu vydání nejspíš žádné preview verze her nedostáváte, jak je to standartem na jiných herních portálech. To si ty hry kupujete (stahujete) sami? To asi nebude moc dobrá motivace k napsaný recenze, když do ní musíte investovat kromě času a úsilí i vlastní peníze.

 5. .Steve.

  Zda recenzent obdrží "preview verzi" záleží na rozhodnutí jednotlivých vývojářů/vydavatelů. Odpověď tedy nelze generalizovat a říci, že hru obdržíme vždy nebo naopak nikdy. Obvykle hru skutečně dostaneme, jindy si ji rádi zakoupíme. Přesto bych v případné koupě neviděl problém v motivaci k napsaní článku. Nepíšeme zde za účelem finanční odměny. Píšeme, protože nás hry baví a hráli bychom je v každém případě.

  Co se týče zpoždění recenzí - pokud je zpoždění zhruba 2-5 týdnů, nemusí to být vůbec na škodu. Může to totiž být známka toho, že autor hru nehrál "narychlo" nebo jen z části, ale naopak zřejmě hrál hru od začátku až do konce a to včetně vedlejších úkolů a dalších zákoutí. Druhá věc potom je, že vývojáři často brzy po vydání vydávají důležité aktualizace, které v příliš rychlých recenzích nejsou zahrnuty, takže takové recenze odpovídají hře kterou si čtenář následně zakoupí, v menší míře.
  Pokud hra vyjde po měsících, může to být kvůli zásadním a důležitým aktualizacím, které hru změní takovým způsobem, že původní recenze o aktuální verzi hry vypovídá jen částečně. Pokud se hra téměř nezmění, pak recenze s takovým zpožděním samozřejmě nevydáváme, nebo se jedná o opravdu ojedinělé případy.

 6. ^^00Int^^11E^^00ns^^11E

  Otestovat hru se dá i rychleji.Jak jsem psal,dohrál jsem ji za 2-3 dny.S většinou postranních aktivit.

  S tou aktualizací to je sice jiná,ale nijak výrazná aktualizace v té době nebyla.

 7. ^^22SZienG

  todleto zajímavý téma mě už dlouho zajímá...Nevěřím,ža tenhle web dostává k recenzi final verze her...Chtělo by objasnit u každé recenze,jak se kluci ke hře dostaly..

 8. __sXe__

  Rád prečítam aj recenzie, ktoré sa nevydajú hneď, keďže 100 ľudí, 100 chutí a ja osobne si radšej mesiac počkám, aby som sa náhodou pri kúpe alebo stiahnutí nepopálil.

  A lepšie je si hru prečítať od viacerých recenzentov keďže niektorí sa zamerajú hlavne na grafiku, iný na možnosti, ďalší na príbeh atp.

Copyright © 2018 Allstar Group s.r.o