Recenze

Dead Island: Riptide

Komentáře(18)
 1. JAMES'

  Zabugovanější jak Dead Island. Ale opět si člověk užije spoustu legrace jak v singlu tak v cooperaci. Jen nehledat logiku ve spoustě věcí a užívat si vraždění mrtváků.

 2. yepekaye

  osobne som hral už dead island online táto hra je super a hlavne ked ju hrate online odporučam tato hra by mohla byt aj tu na gameparku

 3. bmxrichard

  Hra je vážně pěkná, Polským bratrům se nanejvýš povedla (je to přecejen polská výroba, takže ve světovém žebříčku se asi moc neuchytí...). Jen si nekupujte sběratelskou edici, příručka "Návod jak přežít" je lákavá, ovšem nedopracovaná. Místo "odpovědět" je zde "dpovědět". Dále mě udivila věta "Pokud nejsi Mc Gyver a nesestrojíš stroj času nebo nový Einstein, který si nenamíchá protilék, jsi odsouzen k smrti." Mám dojem, že Mc Gyver se píše MacGyver a mělo by to být naopak-Einstein by měl sestrojit stroj času a MacGyver protilék (nejspíše chyba překladu, ale i tak).
  Baterka je stejná jako od číňanů jen s nekvalitním potiskem "DEAD ISLAND RIPTIDE". Mě se ji ještě neporařilo rozjet a budu ji muset asi celou rozdělávat díky špatným kontaktům. Zapalovač funguje, ovšem protéká u knotu, takže je vhodný maximálně k zapalování si u PC, když jej vždy postavíte a pohlídáte, aby se nepřevrátil. Alespoň "rescue card" je kvalitní od stainless steel. Rozvržení mě dosti zaráží-na straně, kde je ostrá pilka je také dírka na uchycení na klíčenku, tudíž jej nelze mít zároveň na klíčence a zároveň v obalu. Na klíčence bez obalu bych jej radši nenosil, pokud nejste masochysti.

 4. RaBer

  Tak na tuto hru jsem se moc těšil a vyplatilo se. Komu se líbila jednička, bude se líbit určitě i Riptide. Pecka hra. Zatím jedu jen kampaň, ale určitě si po dohrání zahraju i po síti. Pravda, nic nového hra nepřináší, ale je to takový "vylepšený datadisk". Já osobně doporučuji.

 5. mrtwak

  Vraždění mrtváků osobně shledávám velice skandálním a užívat si ho mohou jen zlí a zkažení lidé.

  Škoda že hra působí spíš jako datadisk, než plnohodnotné pokračování. Podobná grafika, stejní hrdinové, stejné zvuky, stejné zbraně (doplněné o něco navíc) a stejné iritující bugy, plus nějaké nové. Tajně jsem doufal, že konečně udělají inventář použitelným. Bohužel, je také stejný.

 6. Kejdy_Dunham

  Docela divný hodnocení, když novej Walking dead dostal 77% a tohle jen 60% . https://www.gamepark.cz/img/smile/wtf.gif

 7. yepekaye

  aky skazeni a zli ludia čo to melieš?

  to akože ten kto hra hry kde killuješ zombi je zly človek a skazeni?

  je to len hra neviem prečo podla hry posudzuješ ludi a + v takychto hrach je viac srandy.....

 8. kralik2012

  Navzdory tomu, že bych asi měl bránit kolegu, musím uznat, že i mě samého překvapilo, že se Walking Dead dostalo nad 30%, což tak trochu vzhledem ke kvalitám této hry nechápu.

 9. _Kapík_

  Mám ten dojem, že to je rozhodně lepší než oba dva díly Walking Dead. Hlavně Survival Instinct mě zklamal. :-/

 10. Hombi

  Na pár blbostí je to stejná jednička, ale má to aspoň pokračování

 11. danhar

  na trhu hra která má tak max 30% hrál jsem jedničku a čekal jsem nějakou změnu a ejhle ono je to opět to samé ba horší ať se proberou je rok 2013

 12. Cheddar

  Zli a zkazeni lide :D to je dobry. sem nejhorsi clovek na svete, kudy chodim tam ublizuju lidem psychicky i fyzicky protoze me bavi neco co je ve hre :D

 13. Pretor.

  je to dobrá hra

 14. Guest

  Moc dobrá hra ! :)

 15. gleepcz

  hral sem to a podle toho usuzuji ze je to klasicky dead island s lepsi hratelnosti a navazuje na predchozi dil

 16. Ptacek_na_strome

  Hra mě po krátkém čase přišla nudná. Odejdete 20 kroků otočíte se a vrátíte a vyčištěná oblast je opět vesele zamořená... Zombie na krásno žijí pod hladinou a s oblibou vyskakují když jedete kolem lodí...
  A to nemluvě o tom že úkoly jsou taky dost nudné a někdy zvláštně zabugované....

 17. liborisland

  chtel by někdo hrát se mnou dead island riptide aspon dva slovak nebo czech me to je jedno muj skype libor bin

Copyright © 2018 Allstar Group s.r.o