První dojmy

Timeshift

Komentáře(32)
 1. Guest

  jako za stara ;)

 2. Guest

  JAK ZA MLADA -)

 3. <Your>Father<CZ>

  ..však je to demoverze, tady prece tolik neva, že je krátká...., ale kdyby vydali plnou hru zadarmo.... by vubec nevadilo =o)

 4. Psychobolos

  Demo hry Timeshift, která mě po prvním zhlédnutí již před několika dny zaujala, jsem zkoušel. Sice na notebooku, pravda, ale běží mi na něm Doom 3 i Quake 4. A co se nestalo! Vždycky, když jsem použil jednu ze TŘÍ!!! možností (ano - máte skutečně TŘI možnosti zacházet s časem, ještě ho můžete vrátit a udělat něco jinak!), pokazil se mi obraz. Místo zvlněného obrazu podobnému tomu, který je v datadisku k Doomu 3, když používáte gravitační zařízení, mi celá obrazovka zšedla - manipulace s časem mi tedy byla na dvě věci a hra šla pěkně z počítače. Mám ATI, ale možná je to i něčím jiným, nebo jsou zkrátka některé demoverze poškozené. Takže - POZOR na to!

 5. Guest

  Vyzkoušim NVN Demona .) ještě ale musim stáhnout datadisky .) pockejte Hraci NWN to bude fičák .))

 6. Guest

  Stejně mě vždy bavilo čas zastavit,vyběhnout,dát 4 vojáčkům headshot a pak čas zase pustit normálně....pánové se sesypali jak hromádky neštěstí a já jen v klídku pokračoval dál:)

 7. *Nimrod*

  Opet ta trapna manipulace s casem.Ma pak cenu to vubec hrat,kdyz si muzete cas libovolne zpomalit,zastavit,ci dokonce vratit?Kdyz to neumis v realu,tak jdi radsi od valu jak se rika u nas na Sibiri.Proste lame.

 8. Guest

  hrál jsem demo a jeto apsolutni pecka jen tak dale))

 9. Guest

  Hmm, jak by ses ptal jestli ma smysl hrat Maxe Payna nebo Prince... me tenhle prvek prijde jako super vec... zrovna ten prince of persia by me bez tech figlu s casem rozhodne tolik nenadchl...

 10. fojdva

  no newim....multiplayer este mozna jo.....ale jinak, CoD: UO rulezzZ...... :-)

 11. Guest

  CoD:UO SuX HArD

 12. Guest

  totalni pecka.. neco jako mala revoluce.. uz aby se mi do ruky dostala plna verze tydle supr pecky =)

 13. Guest

  počkat....vždyť tak moc libovolné to s tím časem není,je to dost omezené.....nemůžu si dělat přímo,co chci....a propo u PoP to bylo dost snazší s tím časem....a zpomalený byl déle než je to v TimeShift.

  P.S.: mně spíš PoP nadchl těmi triky než manipulací s časem...je to sice hezké,ale ta jeho akrobacie je nehorázná....stejně tak jako u PoP:WW....ooo,už se těším,až si zapařím Two Thrones.

 14. Guest

  Já teda nejsem žádnéj studovanej fyzik, ale z čistě selského rozumu: žár je proud energie - a i když zastavíš čas tak energie se neztratí a tebe to spálí v momentu kdy se jí dotkneš úplně stejně - snad jen že není nahrazována dalšími "vlnami" (nevím jak to vhodně nazvat)

  Kdo máte ČVUT v kapse tak pls řekněte jak si myslíte že to je :-)

  suxxx unreal, OFP rulezzz :)

 15. Guest

  HALUZ !!!! deme troch kradky ale to neva !je to dobrý!!!!! (ach jo kdyby to slo ve skutečnosti!) :=)

 16. Guest

  No taky nejsem študovanej fyzik.....ale odůvodním si to tak,že když dám ruku nad plamen,bude mě to pálit po nějaké vteřině nebo tak něco,ale tím ohýnkem proběhnu docela rychle:D + ten čas tam stojí,takže až zase poběží,spálí mě to:)

 17. Psychobolos

  Právě že je to PROUD energie... Stojí-li čas, nedochází k pohybu částic.

 18. TiGR

  Kdyby se zastavil čas, tak by došlo k poklesu teploty na -273°C, protože by se zastavil pohyb částic a chudák by zmrznul.
  I když vlastně nezmrznul, protože ta změna by postihla všechno a tím by se to zakonzervovalo.
  Kdyby se zastavil čas tak by se už nikdy nedal znovu do pohybu, protože k jakýkoliv akci co by ho dala znova do pohybu by byl potřeba *čas*, bez času nelze nic dělat.

  BTW nejsem fyzik :)

 19. Guest

  Řeknu to takhle...čas nezastavíš....jen ty jsi o moooooc rychlejší,máš to jako když přjedeš rukou přes plamen,také ti to nic neudělá a ty jsi natolik rychlí,že to vypadá,jakože čas stojí.....ale nejde to víc rozvádět....prostě to pochopte,že v této rychlosti ti ta částice(ohýnek)neudělá ani ň:)

  Nejsem ani chemik

 20. Guest

  Nejsem študierovaný fyzik ani chemik, ale možná budu fyzik... ;) Spíš se přikláním k tomu zrychlení, kdo zná StarGate ví, o čem je řeč, když Carterová vymyslela, že jim ta silová pole nebudou dělat problémy, protože proběhnou v "mezeře" mezi kmity toho pole... Hold antické technologie jsou antické technologie... :)

  2Gavrilo_Princip:

  Bude to právě tak těžké, aby to BEZ STROJE ČASU NEŠLO UDĚLAT!!! Už tě vidím, jak naklušeš do místnosti PLNÉ relativně inteligentních a po zuby ozbrojených oponentů a pak z ní vyjdeš jediný živý... :)

 21. Guest

  Jak říká zde výše uvedený (a propo Star Gate je the best a Cartrová asi ten nej mozek na světě),přesně tak to je....

  No možné to je,naběhnout mezi ty pozuby ozbrojené:)ale jen s tímto stroječkem času,protože "zastavit čas"(tedy absolutně se urychlit) je velice dobré,naběhnu tam jen tak jakoby nic s pistolkou v ruce,každému pošlu jeden přesně mířený headshot,a pak vše vrátím do normálu....hop,všichni se klátí jako hromádky neštěstí(s dírou v hlavě):)

 22. Guest

  tohle bylo taky ve stargate, ze kdyz se pohybujem ultra rychle, ztracime velice rychle cukry a musime je doplnovat, ale to v ty hre asi nejde, ale bylo by to zupa... tak co si date: 4 stavnaty stejky, ty nejvetsi, co tu mate... kolik platim?.......

 23. Guest

  to zastaveni casu by mohlo byt nebezpecne : (za predpokladu ze to zrychleni pusobi jen na vas) by ste vystrelili kulku a ta se okamzite po opusteni zastavila ve vzduchu zasli by ste za protivnika a v tu chvili vam dosla ta energie a kulka by se rozbehla a prosla by nepritelovou hlavou... a kdyby se nezastavila... >.<
  ps jsem student :P

 24. Guest

  mam to ale nejak to muj komp neskousne

 25. Guest

  v singlu si pořád hraju s časem:D

 26. Guest

  tak tato hra je dost gooood

 27. SNOW-5

  Good game ale chtelo by to vylepčit

 28. Guest

  Hra je to pekna to se musi nechat

 29. Demtex

  vsichni tuto hru vychvalujou, ale ja bych ji dal tak 40%...

 30. -Mates-

  asi si ji nikdy nehral, je to vyborna hra

 31. >Lucker<

  pěkná grafika jinak mě moc nezaujala

Copyright © 2018 Allstar Group s.r.o