Gamepark se mění

Komentáře(56)
 1. Arm0r!_Deep_Depression

  Call of Duty 2 - only? Vážně? CoD1 nic? Anyway, tenhle web upadne do zapomnění asi velmi brzy. Je tady, nebo spíš není skoro nic. Webové a flash hry moc lidí asi nehraje a ten design webu... fuj, na můj vkus, opravdu nic co bych musel vidět dvakrát.:)

 2. marsix

  nelíbí se mi to,dříve to bylo lepší,nemohu najít hry které jsem hrála

 3. MAXX´´´

  Takže všechno, co jsme tu měli na profilu, je definitivně pryč ? Tím myslím blogy, videa, přátelé, komentáře, ocenění, level atd ? Zatím to teda vidím bledě a místo onoho posunu k lepšímu, kterého si od toho slibujete, to bude mít asi spíše opačný efekt, ale rád bych se pletl. Zatím to vypadá spíše tak, že sem přestane chodit i ten poslední zbytek aktivních lidí, který sem ještě z nějakého pocitu nostalgie chodil.

  • ^^66Kiss^^22_Of_^^66Death

   konečně někdo napsal to, co jsem měla na jazyku.. změna k lepšímu se prozatím nekoná ..

  • ^ScOrpI?

   No, tak po této změně sem už fakt chodit nebudu. Nevím jestli se tohle tedy povedlo..

   • Arm0r!_Deep_Depression

    Kdeže povedlo.... heh. tohle tu chcípne do roka a do dne :). Tenhle web nemá už budoucnost. Finito. Takových webů, kde jsou recenze a mnohem, mnohem lepší webdesign i stránky je několik. Tohle je fakt poslední hřebíček do rakve. Allstar to zabil maximálně.

 4. gurus6

  Tohle se opravdu nepovedlo. Hnus a bliják! RIP GP!

 5. Abedi-Pele

  Všechno krásné jednoho dne končí a něco nové začíná - ale tohle nezačíná, ale končí bohužel taky. Ono hráči jsou na starých hrách aktivní do dnes a je spousty serveru kde se neustále CoD4 hraje o 2 nemluvím nemám zkušenosti. A nalhávat si, že doba pokročila je trošku mimo mísu. To že to tady skončilo nemá s dobou nic společného a každý ať si odpověď najde sám.

 6. Vinetou_555

  Stojí to za " starou belu "

 7. jacva

  Nemůžu se sem ani přihlásit,takže asi konečná,no nic.

 8. *-Demoniac-*

  Jak jsem už napsal dříve asi před rokem......tohle se blíží ke konci zběsilým tempem a nedá se to zastavit....tímhle stylem sajty a vůbec přístupem jste to odsoudili k smrti.A to pamatuji doby kdy začínal Gamepark ovšem to je dávno pryč...tohle zmizí v prachu dějin....ale je to veliká škoda....

 9. <HergotH>

  Fíha. Dobrá práce a velký plus za pokus a snahu, držim palec.Akorát je to teda šok pro ty pravověrné... přeju úspěšnej rozvoj, je to přece jen rozdíl :)

 10. Jaroslav Pazdera

  My samozřejmě chápeme, že to není jednoduché a věřte, že i nám by se líbila doba před 10 - 12 lety, ale to už je bohužel pasé. Nemyslete si, že jsme se jen tak ze dne na den rozhodli pro tuto velkou změnu, samozřejmě jsme si udělali přehled jaké funkce se používají a jaké ne... Jak se tato změna projeví ukáže teprve čas, my se ale budeme snažit maximálně, jak to půjde.

  • Arm0r!_Deep_Depression

   Na snažení už je trochu pozdě nemyslíte? Když Allstar je neschopný a nebyl ochotný na GP rozjet i hry, které se ve světě hrajou. Nechtěl do toho investovat další peníze. Bodejť by ano, hlavně, že se GP sypaly peníze z reklam, ještě když to frčelo, ale aby admini například byli zaplaceni za svou tvrdou práci (občas se našli admini, kteří by si nezasloužily ani cent) a také být nápomocen (allstar) k tomu aby se něco rozjelo. Je těžký, když to pak nechá chcípat tak dlouho a teď z toho je ještě větší propadliště dějin. Tady nejde o to co bylo, nebo nebylo. Jde o to se přizpůsobit. Pakliže gamepark zakrněl někde před 4-5 lety je to těžký, ale Allstaru to je / bylo fuk, hlavně že to sypalo prachy z reklam a ty ceny za reklamy nebyly kdoví jak nízké. Ale aby něco investoval dále (adminům, do turnajů, na další rozvoj serverů pro další hry - takové, u kterých by to šlo a že existují) na to se vykašlal. Tohle je poslední hřebíček do rakve Gameparku. Neočekával bych Vámi nějaký comeback nebo extra vysokou návštěvnost. S velmi úmorně rychle klesající návštěvnosti očekávám i zde brzo reklamy a pak pá pá :-).

 11. Bollek

  Sbohem, všichni staří přátelé, kdo se mnou kdy hráli CoD UO. Byly to krásné časy - co se týče hraní PC her, nejhezčí období mého života. Ale už to je všechno dávno pryč :(

  • ^ScOrpI?

   Ještě existuje forum http://forum.gamepark.cz/index.php?showforum=125 tak tam můžeš vzpomínat. :D a něco domluvit nebo tak..

 12. L.T.Sm(@)sh

  Checht. A co se tu dá vlastně dělat, kromě čtení recenzí (koho to zajímá) a hraní flash her? Naštěstí pro mě jsem s odstraněním sekce blogů čekal, takže je mám zálohovaný ve wordu, jinak bych vám to tady vzteky podpálil. :-P

  • Jaroslav Pazdera

   Blogy jsme samozřejmě nesmazali, máme je všechny uložené a je to další krok co bude následovat, zprovoznit archiv všech blogů v nějaké přehledné a roztříděné podobě, ale ještě to chvilku potrvá. To by ostatně byla škoda přijít o tak obrovské množství obsahu tvořeného roky.

   • MAXX´´´

    No a ten zbytek ? Obsahy profilů, levely, ocenění, prémium účty, Gbody, statistiky, přátelé atd ? Jsem si myslel, že odpověď přijde tak nějak automaticky a nebudu se muset ptát takto znova. :-)

 13. Hurikan

  Hruza,des,nic moc,nema smysl sem uz jit si neco zahrat co ste to provedli bla bla bla

 14. L.T.Sm(@)sh

  Tak to máte štěstí. Blogy byly vždycky srdcem a chloubou Gameparku. :-P

 15. Stahler

  Tahle změna se teda zatím nepovedla. Chválím snahu nějak Gamepark oživit, ale jak se to osekalo, to není dobré. Podepsal bych se pod tím, co zmiňuje MAXX, tyhle věci ke Gameparku patřily a najednou chybí. Pokud tu budou jenom články a flash hry, tak sem už nebude pravidelně chodit skoro nikdo. Zkuste sem všechno postupně dávat zpátky, hlavně profily, články a videa, tam je toho mnoho zajímavého. To samé loterie, poker a všechno, proč sem lidé roky chodili. Abych jen nekritizoval, grafika nevypadá špatně, přehledné to je.

 16. mmisanka

  takže Vám přeji hodně štěstí s novými... mně se to tu tedy vůbec nelíbí:-(

 17. jacva

  účet je pryč a nemám prý dostatečné oprávnění k přístupu na tuto stránku.PROČ!Takže moc děkuji za úžasné změny zde.Že vám to není trapné.

 18. Stahler

  Teď koukám, že jsem přišel o obrázek co jsem na profilu měl a tím asi tedy i o účet zároveň ? Nebyl bych dle komentářů zda jediný...To jsou teda změna do pekel tohle...

 19. Idear

  Však jsme to přece všichni čekali a většinou se už dávno rozloučili ...

 20. R1$@14

  No čekal jsem toho hodně ale tohle fakt ne. Tento Template webu je fakt old school a moc se mi teda nelíbí. Takový tmavý a ponurý. Původní GP měl svěží barvy a byl takový veselejší tohle je jak na pohřbu. Uvidíme co vymyslíte dále ale asi tohle je poslední štace. Jen je škoda že Allstar to nechal dojít do této fáze nepřidával nové populární hry neupdatoval GP Klienta a nechal to pomalu a jistě umřít. Díky za vzpomínky budu stále přítomen tak jsem zvědav co bude dál. R1$@14

 21. MuRdOc'

  Je to smutne, velka skoda...

 22. neskutecne

  Strašný !!! Přišla jsem o vše i o účet na,který se nemohu přihlásit.Hry co jsem si teď dala do oblíbených tam nejsou a to jsem tady včera seděla 6 hod abych je měla po ruce.Na tyto stránky už opravdu nevlezu.Naštěstí většinu her co jsem hrála tady mají i na jiném přehlednějším serveru.

 23. Hydrogarus

  Zdravím.Držím Vám palce, nech sa Vám darí v budúcnosti čo najlepšie. Snaha o zmenu je určite chvályhodná, veď predsa všetci vieme, že úroveň už dlhé roky len klesala a klesala. Všetci sme tu prežili množstvo zábavných okamihov, o tom táto stánka vždy mala byť, takže Vám za všetky tieto okamihy ďakujem a prajem všetko dobré do budúcna :-)Sayonara

 24. __sXe__

  Držím palce, web je síce trošku ponurejší a smutnejší, ale snáď sa to rozbehne. Tie blogy by som fakt chcel naspäť aj ja, už som sa chystal napísať článok o dovolenke z ktorej som sa momentálne vrátil :)

 25. vaK0

  toz kurna muj clanek o tom jak sem zabanoval vulgarniho hrace zmizel? :(((( muzu jenom poprat at se GP dari dal :)

 26. aigen

  Dnes jsem přišel po nějaké době kouknou na GP a co vidím? No... asi poslední komentář a návštěva tohoto webu.. Ať se Vám daří.. staré dobré časy ..na ty se nezapomíná. :-) Mějte se tu fajn.. CoD1 forever!

 27. JAMES'

  Žádné uživatelské prostředí? Portál opřený čistě o recenze? Běží na wordpressu?Čekal bych větší úroveň od GameParku. Nechci tím nikterak shazovat převlečení kabátku, je super, že se GP zúžilo jen na to, na co se soustředí, ale tohle se vážně nepovedlo.Takže kluci, kteří se známe "od vidění", mějte se fajn a hodně zdaru do života všem :)

 28. LiškaD

  Re: L.T.Sm(@)sh 27.7.2018 (12:35) Tak to máte štěstí. Blogy byly vždycky srdcem a chloubou Gameparku. :-P Checht....Svatá pravda Smašulíne ;)) Vše uschovat, později vytisknout. Vydáme hystéricky - histrorickou pamětní knihu všech blogů GameParku. Půjde na dračku ;))

 29. XychT

  Časy sa menia, doba sa mení, ľudia sa menia aj Gamepark sa zmenil. Musel som sa prihlásiť. Držím palce celému týmu. Bolo to tu naozaj neskutočné, veľmi ma to tu bavilo, skvelá atmosféra, skvelí ľudia (niektorí z týchto komentárov, s ktorými som mal fakt super 'vzťahy' - viete ktorí). Držím palčáky aj uživateľom, doba starého Oasis skončila a snáď niekedy začne nová :-). Takže sa tu majte pekne, majte sa pekne vo vašich skutočných životoch a veľa zdravia, šťastia a obrovské ďakujem, že som tu mohol prežiť moje teen obdobie, keď som zrovna nešportoval, nebol v škole, atď... CoD2, poker, blogy, lotéria, ss, pekné spomienky... Pápá...Snáď ešte nezabudnutý XychT (''')*-*(''')

 30. lauke1

  Na cod1 a cod2 jsem vyrůstal, tak stejně na gameparku. A vidět takovou drastickou změnu k portálu, na kterém jsem denně trávil hodiny, možná i desítky hodin svého času je silné.

 31. jacva

  Dnes jsem se opět pokusil přihlásit na účet,samozřejmě se nic nenačetlo,nezbývá než tuto zbytečnost odinstalovat.Neděkuji,sbohem.

 32. behemott

  je to hnus, totálně zkažené!Kam se ztratil profil?

 33. padloneli

  Po dlouhé době sem otevřel gamepark jak to tu žije, abych zavzpomínal na kamarády, na dlouhé noci a dny prosezene u cod, zda ještě někdo zůstal u hraní nebo se to celé posunulo jinam a to co sem uviděl po zadání gameparku byla obrovská litost toho, kam to došlo. Tímto to celé bylo roztrháno na kusy a pohřben. Nezbylo nic.... Ani náznak toho kam sem 8 nebo více let chodil denně. Je mi z toho smutno

 34. paranoia*

  tak tady to slo tezce do . hold doba kdy na cod1 bylo 1500 lidi a clovek musel klikat jak o zivot aby se dostal na sad harbor je proste pryc. zlaty casy. je fajn videt v komentarich par starejch nicku ale to bude asi jedina nostalgie kterou tu zaziju. jediny co me mrzi je, ze se tu vypichlo jen COD2 kdyz 1 mela ve svy dobe mnohem vetsi komunitu..GAMEZONE.. *vloz gif s ubrecenym typkem zde*

  • padloneli

   Ono celkově cod série byla úspěšná. Jedničku sem moc nehrál ale dvojka mě chytla a i tady byla asi nejúspěšnější co si pamatuji. Ale je pravda že furt se to posouvalo a lidí rapidně ubývalo a hodně herních portálu končilo, tak GP se držela pořád. Ale je pravda, nic se nedá udržet věcně a dobu nevrátíš.ale byla to hezká léta :)

 35. Le_Burda

  Zdravím, nevím kde stáhnout klienta poradí někdo?? Díky

  • Arm0r!_Deep_Depression

   Nikde. Herní portál skončil, pokud si byť jen přečetl článek, dozvěděl by ses to... GP je pryč.

 36. ^^55.^^77Ragnarok'

  Snaha se cení... Ale jestli je mi účet akorát k tomu, že můžu házet komentáře pod věci, co mě moc nezajímají, tak mi je to docela na nic...

 37. Sraatsch

  Myslel jsem si, že už nikdo nebude mít tu odvahu šťouchat klackem do mrtvoly, ale jsem příjemně překvapen, že se snažíte o obrodu Gameparku. Líbí se mi myšlenka kompletního restartu a odklonu směřování webu trochu jiným směrem, ale budete to mít velmi těžké, to jistě sami dobře víte. Design nového webu je opravdu jednoduchý a přehledný, možná až příliš. Věřím ale, že finální vzhled bude o něco bohatší, a samozřejmě vám držím palce a přeji vám, ať vás chuť do práce brzy neopustí a ať brzy najdete novou(staronovou?) základnu fanoušků, kteří vás budou pravidleně navštěvovat. Do roka se ukáže, jak na tom opravdu jste...

 38. FidoLFC

  Tohle je snad jen zlej SEN!!?? Můžu se přihlásit k učtům? Nevím jak vám ostatním ale mě to nejde. Určitě to chtělo změnu ale takhle razantní? ne Ne NE!!

 39. FidoLiverpoolFC

  Je mi do pláče..

 40. The|NeT@

  Už asi nemá cenu k tomuto debaklu něco psát. Co se dalo posrat tak posraly a to doslova....

 41. SmajL!k_

  Po tolika hodinach tu tlacim slzu zpatky, ahoj starej zivote :)

 42. Lolecman

  Nic moc no..., kdyz se dela redesign, tak to vetsinou aspon pp nem vypada lepe, ale todle??? Proc jste nenechali alespon původní grafiku? V soucasnym stavu me to prijde horsi, nez kdyby se to cele vypnulo.

 43. Why.So.Serious

  Za mě super, konečně trochu dejchatelnej design, tamto bylo na dnešní poměry všechno strašně namaštěný a ani to nefungovalo na mobilu. Vy co tu fňukáte - TOHLE JE POKROK. Ten kdyby nebyl, bydleli by jsme ještě v jeskyních.Uznávám ale, že spousta funkcí zmizela a doufám že se budou postupně vracet. Ale je mi jasný že tohle všechno předělat musí bejt fuška.Takže jenom díky že na to nekašlete a snažíte se jít s dobou. Držim palce!!

  • Arm0r!_Deep_Depression

   Zas tak super to není. Dejchatelný design? Je to jak v pohřebním stylu. Bílo-šedo-černý. Ten předtím měl ke svému názvu adekvátní web a nemysllím si, že by byl nějak špatný. Reklamy se daly obejít Premium účtem + adblockem. To, že to nefungovalo na mobilu, zajisté nebylo gameparkem. Tento web pouze těží již z zavedeného jména a věřím pevně tomu, že dlouho nevydrží. Existuje mnoho jiných stránek na vyšší úrovni, kde můžou hráči / lidé si přečíst review nebo nějaké recenze. Nehledě na to, že se zde nedá upravovat ani jméno co bylo přeneseno z původního GP, blogy zmizely, videa zmizely, všechno co udržovalo aspoň tak nějak trochu tu aktivitu, když už tedy se přestávalo hrát tady chybí. Nevidím zde žádný pokrok, spíš krok dozadu. I Gamezone měl lepší šablonu, než vznikl Gamepark jako takový. I GP samotné na začátcích mělo jakýsi šmrnc a pasovala jejich šablona k tomu. Tohle mi nepřijde jako zrovna dvakrát šťastná volba. Nemyslím si, že se to tu dlouho udrží. Allstaru je to tak nějak už fuk tenhle projekt.

 44. DaweP55

  Co to zase je... Kde si mohu zapařit klasiku cod 2 ???

 45. ^^22SZienG

  stačí poslat žádost o reset email na svuj registrační email...

Copyright © 2018 Allstar Group s.r.o