NobleXity

1. sraz noblexity na Pálavě v Unikempu.

 

1.NobleXity trip

Parta kamarádů přes Paintball na internetu se rozhodla uspořádat sraz. Domlouvání bylo složité, jelikož bydlíme po celé republice. Nakonec jsme se dohodli na Pálavě. Na Pálavu  to máme tak nějak přibližně stejně daleko tak to bylo vynikající místo. Sraz se konal v loni o velkých prázdninách na přelomu července a srpna a jelo se na 3 dny. Když nastal den T tak jsme se v různých časových intervalech rozjeli do Brna kde jsme měli sraz. Když sem seděl ve vlaku a viděl, že sem už v Brně začal mi vibrovat mobil v kapse. Po vytáhnuti mobilu sem viděl, ze mi vola Sun. Zvedl sem telefon a dozvěděl jsem se, že už na mě čeká uprostřed Vaňkovky na lavičce. Vystoupil jsem v Brně na nádraží a vydal se podchodama k Vaňkovce. Prošel jsem Vaňkovkou až do středu a tam sem viděl sedět Suna. Pozdravili jsme se a za chvilku zvonil telefon Sunovi. Volal Shao, že je už v Brně kde jsme. Vyšli jsme ven na takovou terasu kde jsme měli výhled na okolí. Jelikož Shaovi bus zastavil kousek od Vaňkovky tak jsme ho uviděli a zavolali, ať dojde nahoru. Po příchodu Shaa jsme čekali na příjezd Smackyho. Po příjezdu Smackyho bylo těžké ho navést podchodem k nám J. Když konečně dorazil vzali jsme tašky a zanesli je k Sunovi do auta. Jelikož jsme měli všichni hlad, tak jsme pomocí eskalátorů sjeli úplně dolů do KFC. Po vynikající svačině jsme vystoupali zase do garáže nahoře nasedli do auta a vyjeli k cíli jménem Pálava.

     Cesta s Brna byla celkem ucpaná ale my jsme se v autě zabavili. Po příjezdu ke kempu jsme se zdrzeli u brány s vyřizováním kolik nás bude jak dlouho a kolik aut i přes to, ze to bylo objednané jako firemní akce na 3 dny. Po domluvě a zaplacení jsme dostali klíče a mohli dorazit až k dvou chatkám které byli pouze a jenom pro NobleXity. Tak jak jsme přijeli zabrali jsme jednu chatku a zapojili ledničky. Po nějaké době čekání zazvonil Sunovi telefon ať dojede pro zbytek kluků, že už dorážejí vlakem a potřebují aby pro ně přijel. Tak Sun odjel pro zbytek a já (Deny), Shao a Smacky jsme čekali u chatky a rozhlíželi se po okolí kde se budeme moci koupat. Asi za hodinu jsme viděli přijíždět zbytek. Vyložili si věci do chatky a šli jsme se seznámit, jelikož jsme se viděli poprvé v životě. Po krátkém seznámení jsme se vybalili, sedli si a kecali.

     Asi po půl hodině jsme se rozhodli se jít okoupat do Pálavy. Všichni jsme si vzali kraťasy, ručníky a vyrazili na pláž, kde jsme upustili ručníky na zem a vběhli jsme do vody. Ve vodě jsme dělali samozřejmě blbosti a naráželi vtipama na Abíka, který byl známý tím, že se nemeje :D. Vrátili jsme se do  kempu a narazili sud J natočili první piva, připili jsme si a namíchali Čerta. Udělali jsme společné foto J a pokračovali v pití a zábavě. Samozřejmě nám po cestách a pití vyhládlo a není dobré pít na hladový žaludek tak jsme si začali připravovat maso na gril a gril. Maso se nám povedlo a u dobrého jídla nechybělo dobré pití J. Po celý večer jsme hráli na kytaru, zpívali, kecali, smáli se a pili. Po 10  hodině večerní chtěla paní s chatky nad náma spát a my jsme ji podle ní rušili, tak přišli kluci s vrátnice aby jsme to utišili. Tak jsme jim natočili piva, sobě jsme vzali flašky s pitím, fotoaparát a dobrou náladu a šli jsme mimo kemp kolem pláže a tak nějak kolem kde se dalo :D. Nejdříve to odnesla pláž:D na které jsme zůstali celkem dlouho a poté jsme se vydali někam do města.     

     Došli jsme na nějaké rozcestí kde byla mapa a 2 betonové  panely a pod panelama byla nějaká díra kterou jsme ale neviděli pod vlivem alkoholu. A ta díra se stala osudným fotoaparátu jenže si nikdo nevšiml, že chybí foťák ale bavili jsme se dál až jsme došli zase chatce kde Smacky před chatkou nechal KACHNU“ . Po hodině sezení před chatkou jsme se rozhodli jít spát. Ráno jsem se probudil jako první a začal jsem venku uklízet, když jsem uklidil všichni ještě spali proto jsem se rozhodl, že se půjdu projít. Šel jsem kolem pláže a na hodně místech bylo hodně rybářů. Už jsem byl dost daleko tak jsem se začal vracet, když jsem došli zpátky do kempu k chatce všichni ještě spali. Šel jsem si dát sprchu a vykonat ranní hygienu po návratu už se začali probouzet. Všichni se vzbudili vykonali své potřeby a zase jsme začali pít, šli jsme zase do vody, když už jsme tam byli tak abychom toho využili.

     Po koupání jsme si zapůjčili balon a zahráli jsme si fotbálek na plážovém hřišti, Smackyho jsme dokonce zahrabali do písku po kolena tak, že se nemohl hýbat. Po fotbálku jsme vrátili míč a šli jsme k chatce  kde jsme zjistili, že nemáme foťák. Snažili jsme se zjistit kdo ho měl naposledy kde ale marně. Nakonec někoho napadlo sednout do auta a jet se podívat na to místo kde jsme seděli, tak jsme já(Deny), Felix (majitel foťáku), Shao ( pražskej teplák) a Sun (majitel auta) sedli do auta a jeli hledat, kdeže bylo to ono místo. Po pár minutách jsme ho našli a objevili, že pod těma panelama se skrývala 2 metrová díra a v ní bordel a voda. S panelem by jsme nepohnuli nemít auto. Tak jsme přivázali lanem panel a po několika pokusech  odsunuli jeden panel tak abychom se dostali dolů. Jenže nikomu se dolů nechtělo a nedalo se to nějak najít, zašli jsme pro kyblíky do nějakého statku a k rybářovi pro podběrák. Po více jak hodině se nám podařilo foťák vylovit jenže pro Felixovu smůlu byl plný vody.

     Vrátili jsme se do kempu a všem řekli kde a jak jsme ho lovili. Po několik snahách vysušit foťák a zprovoznit ho  jsme se na to vykašlali. Takže jsme měli po focení zůstala jen kamera na kterou se natočila celkem dost. Začínali jsme mít hlad tak jsme začali dělat zase maso abychom zažehnali hlad, samozřejmě jsme u toho pili abychom neumřeli žízní. Maso už bylo hotové všichni celkem najezení a poslední kousky masa zůstali na grilu a ohřívali se. Já a Sun jsme se rozhodli, že půjdeme do sprchy, když jsme odcházeli do sprchy řekli jsme klukům ať si vemou to maso. Ve sprše jsme se dohodli, že se půjdeme projít tak jsme se šli obléci a maso tam stále leželo, dohodli jsme se, že si ho vezmeme sebou. Maso jsme schovali vzali flašku a šli se projít, o několik stovek metrů od kempu jsme se posadili na kameny u západu slunce snědli maso vypili flašku, pokecali a šli zpátky do kempu. Kousek před kempem k nám došel Smacky, že nám někdo ukradl maso. Všichni seděli venku chatky měli zavřené a řešili kdo jim vzal to maso nakonec to skončilo u psa co šel kolem, samozřejmě já a Sun jsme se jen smáli. O tom že jsme to vzali my jsme jim řekli až někdy v noci. Ta noc už byla klidnější chvilku jsme si zazpívali popili a šli spát. Ráno jsem zase stával první a něco málo uklidil a šel vykonat ranní hygienu a počkal až se probudí ostatní. Po úklidu a hygieně jsme si zabalili věci a Sun nás začal odvážet do Brna na cestu domů. Poslední jsme zůstali já, Shao, Smacky a Sun. Ještě než jel každý svým směrem domů zašli jsme si zase do KFC na jídlo. Po jídle šel Shao na bus do Prahy já a Smacky na vlakáč na cestu do Olomouce a Ostravy a Sun jel sám autem do Bystřice. Tím byl ukončen . 1. sraz NobleXity.

 

 

Zde Video srazu:  https://www.gamepark.cz/noblexitytrip_palava_572398.htm?refid=1087274

 

A ještě pár fotek :  

Komentáře(3)