Kruhy v obilí

Výtvor člověka či vzkaz mimozemských civilizací?

Někteří lidé považují tyto složité obrazce za vzkazy jiných civilizací. Jiní za výtvor člověka. Ať tak nebo onak, tyto obrazce nás pořád nutí uvažovat nad tím zda nejsme ve vesmíru sami.

 

Tyto obrazce byly poprvé zaznamenány v 80. letech a to v Anglii poblíž Stonehange. Vznik těchto kruhů v obilí zaznamenal jjistý ufolog který viděl vytváření těchto obrazců na vlastní oči. Z jeho vyprávění vyplývá, že jednoho večera pozoroval noční oblohu a nejednou uslyšel podivné zvuky, které vycházely z polí. Když přišel k poli, uviděl, jak se obilí samo od sebe klade na zem a jakoby se kladlo podle jakéhosi tvaru levotočivé spirály. Poté zaznamenal jakýsi proud kumulující energie která vycházela ze světélkujícího oběktu který se pohyboval nad polem. Po tomto zážitku na sobě ucítil jakési změny, jakoby byl najednou nabit obrovskou energií.

 

 

 

Obrazce v poli nedaleko Stonehange konkrétně ve Wiltshire

 

 

Mnozí, kterí navštívili místo, kde se vyskytovaly tyto obrazce, se vyléčili z dlouhodobých nemocí.

 

U některých obrazců bylo naměřeno jakési záření podobné mikrovlnému záření a také byla naměřena větší teplota než u okolních polí. U těchto ,,léčivých'' obrazců bylo zřejmé, že je nevytvořil člověk.

Avšak u některých obrazců, které se vyskytují v pilích si můžeme být jisti, že je vytvořil člověk.

 

Mnoho expertů tvrdí, že tyto obrazce vytvořili mimozemšťané, jiní tvrdí, že jsou tyhle kruhy jen výtvory lidí.

Byly zde i teorie o vzdušných vírech které dělají tyhle obrazce. A co vy? Co si myslíte?

 

Přidávám pár videí a fotek.

 

Zde vidíme jakési světla tvořící tyto obrazce. Údajně to není fake.

 

 


 

U druhého videa můžeme vidět že jde o shodný obrazec, který před třiceti lety vyslala NASA do vesmíru v jakémsi zakódovaném signálu. Proto jsou zřejmé první slova - ,,Answer from the stars''

 

   

 

Prozatím vše...

 

 

 

 

Komentáře(76)