První Poker King na GP

Čekali jsme na něj dlouho, ale čekání již definitivně skončilo.

Update na konci článku.

 

Je to tu. První král pokeru na Gameparku má již své parametry určující konkrétní osobu. Spousta z nás se tvrdě snažila, aby dosáhla prvenství tohoto zářezu do databáze virtuálního prostoru GP. Nyní nám zbývá už jen se klanět, slavit, ctít a zamáčknou hořkou slzu závisti před jedním z místních pokerových vášnivců.


Ať Vás příliš dlouho nenapínám, tím kdo je onou osobností GP Pokeru, tak je to hráč používající aktuálně přízvisko |Skittles|. Gratuluji. Jak si můžete všimnout, tak za toto prvenství byl hráč oceněn jedním speciálním oceněním "1-st Poker King", které bylo skryto až do chvíle samotného získání Poker King. To bylo zcela určitě zajímavé překvapení. Z toho plyne otázka, zda třeba nebudou následovat podobně vypadající ocenění pro druhého a třetího. Uvidíme. Necháme se překvapit.


Čekali jste snad někoho jiného? Pokud ano, tak zcela určitě nejste sami. Pravdou je, že když se koukneme na profil onoho hráče, tak si můžeme všimnout pozoruhodného získání čtyř potřebných ocenění k obdržení Poker King. Není až tak divné získat čtyři ocenění v jeden den, což bylo v pondělí v brzkých ranních hodinách, ale o jaká ocenění se jedná. Jsou to ocenění za vítězství ve hrách Single-Table (viz obrázek níže). Ti, co zde hrají poker, si zcela určitě všimli, že provoz na Space v poslední době je poměrně malý na to, aby člověk sehnal lidi jen na Short-Hand natož pak na Single. Když ještě přihlédneme k tomu, že hráč získal ocenění v nočních hodinách, kdy je vůbec obtížné ke hře někoho sehnat, musíme si položit otázku, jak se mu toto vůbec podařilo a kdo vůbec s ním seděl u stolu.


 

Já osobně jsem na postu prvního místního Poker Kinga očekával Abediho, kterému zbývá jen Poker Lucker a nebo downera či Kubiii[CZ]ka očekávající poslední kombinaci královské postupky. Co si o tom myslíte Vy a jak jste na tom se získáním titulu Poker King zde na GP???

 

 

Update 17. 05. 2012 12:10


Ve světle zde uváděných informací se calll_ zmíníl, že se pokusí zjistit, jestli s tím nepůjde něco udělat, aby byl tento podezřele získaný "titul" odebrán v případě, že nebyl získán postupem fair-play hry. Zatím však s žádnými dalšími informacemi nepřišel a tak můžeme našeho Poker Kinga dále plácat po rameni.

 

Hráč |Skittles| je opravdu velmi aktivní. V pondělí ráno kdy jste si poprvé mohli všimnout jeho nového odznáčku na profilu měl na svém kontě 100Gb a teď se to už pohybuje kolem dvousettisíc. A ještě se mu poměrně zvedla návštěvnost profilu.

 

Jak vnímáte ocenění Poker King? Které ze sady ocenění v pokeru je dle Vašeho názoru nejnáročnější získat, abyste dosáhli na PK?

Komentáře(25)