Live for Speed

Live for Speed je jeden z nejlepších simulátorů na PC. Pokud vlastníte volant, tak vřele doporučuji.

Live for Speed

 

Obecně je Live for Speed jedním z nejrealističtějších simulátorů závodních aut. Tuto hru denně hrají tisíce hráčů po celém světě. Hra se dá hrát jak offline tak i online. A právě online hra je to, o co v téhle hře jde.

 

LFS Alpha (test)

LFS alpha je verze volně stažitelná z internetu a je plně zdarma. Ale obsahuje jen 3 auta a 1 trať ( rozdělená na 3 části). Hra jde také hrát po internetu jako plná verze.

 

LFS S1

LFS S1 je první z tří částí hry. Tahle verze ještě neměla model poškození a fyzika vozidel nic moc. Aut a tratí bylo také po skromnu. Ale S1 se postupně vyvíjelo od verze A až po verzi Z. Potom už nastoupilo na scénu LFS S2.

 

LFS S2

Tahle verze se od LFS S1 liší vylepšenou fyzikou, přidáním dalších aut a tratí a konečně modelem poškození. Ten se pořád vivíjí a zlepšuje. Na závěrečné verzi Z přibyl mód drag, na krerém si závodnící dávají závody i klidně čtyři závodníci zároveň. Také se stále čeká na již celkem dlouho očekávané auto VW Scirocoo.

LFS S3

Tak na tuhle verzi si budeme muset ještě nějaký ten pátek počkat. Ale já osobně si myslím že by to nemělo už dlouho trvat. Zatím se o téhle verzi nic neví, ale našel jsem jeden obrázek z připravované tratě někde z Miami. LFS track in Miami

 

Příslušenství

Rozhodně doporučuji volant, ideálně se třemi pedály, jelikož LFS podporuje spojku.

Nejlepší volbou je Logitech G25, který je pro LFS speciálně určený. Pokud se Vám stejně jako mě nechce utrácet 5000Kč, tak doporučuji Thrustmaster RGT. Má všechno co k LFS potřebujete. Jen mi trochu vadí že ním tolik neotočíte.

 


Drifting

Jelikož mi to tady admin mázl, že tento článek je mo krátký tak vám tady napíšu ještě něco o driftingu.

V LFS se dá i v klidu driftovat, není tak jednoduché jako třeba v NFS U2 a dá se. Je několik způsobů - rozhožení auta dvojitým zatočením a poté prudkým přidáním plynu - ruční brzdou - odlehčením zadní části vozu, atd...je toho prostě plno...a proto vám sem přidávám krásné videiko...

 

a takhle to vypadá po pořádném tréninku...Cool

 


Auta z S2


UF 1000
XF GTI
XR GT
XR GT Turbo
RB4 GT
FXO TURBO
LX4LX6
RaceAbout
FZ50
XF GTR
UF GTR
MRT 5
Formula XR
Formula BM
Formula VBMW Sauber F1
FXO GTR
XR GTR
FZ50 GTRTratě S2


Blackwood
South City
Fern Bay
Autocross
Kyoto Ring
Westhill
Aston

 

 

 

Tak to by bylo asi tak vše...kdyby jste se chtěli ještě něco dovědět, tak mi klidně napiště ;)

 

a jestě Vám tady přiložím takový obrazeček na plochu přímo odemě ;)


DR!FT_wallp.

Komentáře(4)