Čekejte prosím
Čekejte, prosím...

Akční střílečka Wolfenstein II: The New Colossus (recenze + gameplay zde) obdrží sérii více než zajímavých DLC. To je samozřejmě známá informace, ale dosud jsme nevěděli, kdy přesně máme příslušná rozšíření vlastně očekávat.  V rámci rozšíření The Freedom Chronicles postupně vyjdou dohomady tři nová příběhová rozšíření, ve kterých si dáme pauzu od B. J. Blaskowitze a vcítíme se do kůže jiných hrdinů. Těm se nelíbí, že nacisté vyhráli třetí světovou válku a hodlají s tím něco udělat.

 

14. prosince vyjde DLC The Adventures of Gunslinger Joe, kde si zahrajeme za naštvaného bývalého fotbalistu, který bude nacistické hordy kosit především v ruinách Chicaga. 

 

30. ledna se pak vcítíme do role bývalé agentky OSS v DLC The Diaries of Agent Silent Death. Co by elitní vražedkyně Jessica Valiant infiltrujeme bunkr třetí říše v Kalifornii a odhalíme tajemství tajné nacistické operace San Andreas.

 

DLC The Amazing Deeds of Captain Wilkins vyjde v průběhu března (přesné datum dosud neznáme). V kůži proslulého hrdiny americké armády, kapitána Geralda Wilkinse, se na Aljašce pokusíme překazit nacistickou tajnou operaci Black Sun.

 

Další články z této sekce...

SDÍLET

Hodnocení

OHODNOŤTE ČLÁNEK

Kliknutím na hvězdičku vložíte své hodnocení
Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé. Děkujeme za Váš hlas.

IKONKA

Ikonka GP
GamePark.cz
Toplist