Čekejte prosím
Čekejte, prosím...
Logo sekce

Zkřižme pera a pojďme si hrát!

27.09.11, 06:49, autor: RichieRich, rubrika: GamePark - Téma
Zahrát si piškvorky, užít si dopoledne plné zábavy, poznat nové kamarády a možná se seznámit s pěknou holkou z vedlejší školy? To vše s posvěcením učitele. Je to sen? Ne, to jsou pIšQworky. Letos už počtvrté zkříží pera přes dvacet tisíc středoškoláků. Přidejte se k nim!

Kromě spousty zábavy vás ale pIšQworky můžou i proslavit. Kapitán loňských vítězů Ondra Suchánek po finále poskytoval rozhovor novinářům a do kamery České televize. „Bylo to skvělé. Všichni spolužáci mě viděli v telce a pak nám na druhý den gratulovali. To byl ale jen vrchol. Piškvorkové turnaje byly od začátku velká zábava a pohodová atmosféra. A den v adrenalinovém parku, co jsme vyhráli, byl fakt hustý,“ říká Ondra.


 

Stejně jako každý rok i letos vytasí tisíce středoškoláků svoje pera a budou beztrestně hrát piškvorky. A učitelé je v tom ještě podpoří.  „Přiznejme si, že po absolvování školy většina studentů zapomene, jak to vypadalo během vyučování. Vzpomínají na to, jak co se dělo mimo vyučování. pIšQworky by mezi takové nesmazatelné vzpomínky mohly rozhodně patřit,“ nechal se například slyšet učitel z pardubického gymnázia Milan Volejník.

 

 

Piškvorkové hrátky

Piškvorky jsou pro všechny studenty středních škol. Stačí se jen domluvit se čtyřmi kamarády, vybrat kapitána a přihlásit se na webu pIšQworek. Soutěžící nemusí být ani ze stejné třídy a dokonce se můžou zúčastnit i studenti nižších gymnázií.

 

„Po republice pořádáme přes osmdesát oblastních turnajů, takže to nikdo nemá daleko a studenti jsou ze stejné oblasti, takže když se na turnaji skamarádí, můžou se pak dál vídat. Je celkem běžné, že se u piškvorek hráči sblíží,“ prozradil vedoucí soutěže Marek Palička.

 

 

Krom piškvorek samotných si soutěžící můžou na místě zahrát ještě speciální 3D piškvorky nebo deskové hry od Albi. O zábavu je rozhodně postaráno.

 

Ceny za milion

Pro soutěžící jsou nachystány ceny a dárky za milion korun. „Hlavní cenou je super zábavné odpoledne v adrenalinovém parku Yellow Point v Krkonoších. To je ale jen špička ledovce. Pro ty nejlepší máme nachystány spousty deskovek. Vůbec nikdo z turnaje neodejde s prázdnou. Každý dostane speciální pIšQworkový liner, samolepku a slevový poukaz na vánoční nákupy,“ osvětluje vedoucí soutěže Marek Palička, co všechno na soutěžící čeká.

 

 

Tak už neváhejte. Koukněte ve své škole po plakátu, domluvte se s kamarádama na vytvoření týmu, zajděte za učitelem a přihlaste se. Přihlášku podejte do 18. října a v listopadu přijďte zkřížit pera se svými protivníky.

 

Další informace o soutěži a elektronické přihlášky najdete na webu pIšQworky.

Zdroj: pIsQworky.cz

Další články z této sekce...

SDÍLET

Hodnocení

OHODNOŤTE ČLÁNEK

Kliknutím na hvězdičku vložíte své hodnocení
Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé. Děkujeme za Váš hlas.

O hřeZákladní informace o hře
Piškvorky -Hodnocení GameParku:
92%Hodnocení čtenářů:
Vydavatel:
Flash hryŽánr:
Přejít na stránku hry

IKONKA

Ikonka GP
GamePark.cz
Toplist