Čekejte prosím
Čekejte, prosím...
Logo sekce

Xbox vs. PC

22.01.07, 16:32, autor: fa1th, vyšlo v blogu: Xbox Power
Asi mě za to na Gameparku ukamenujete a admini mi dají ban, ale já nemůžu jinak.

Narazil jsem, většinou v komentářích na útoky nasměrované proti mému milovanému Xboxu. Většina lidí argumentuje tím, že si na Xboxu nenapíší referát, že si na něm nezahrají WoW atd. atd. Toto jsousice pěkné argumenty, ale nemyslíte, že je levnější koupit celý Xbox a k tomu nějaký starší počítač a na tom dělat co je třeba, a u Xboxu se bavit? Nebo si snad někdo myslí, že pro Xbox 360 neexistují MMORPG?

Nevím, na co si stěžujete. Spíš, než vytahovánáí, mi to připadá jako závist. Stejně se většina herních vývojářů odklání od PC a programují hry primárně na konzole. Když můj kamarád bude machrovat jaké to má dělo a že ten můj Xbox je sh*t, já se za rok budu jenom usmívat, budu hrát hry na plné detaily a budu v pohodě, zatímco on se bude trápit, že zrovna nemá nový ovladač, že mu nejedou DX10 atd.

Dříve i multiplayer byl výsadou počítačů, ale dnes už se prolomila hranice a to co Microsoft (ať už mě jakkoliv štvaly Windows) zaválel. Říkejte si co chcete, každopádně sem na Vaše komenty zvědavý a těším se na menší flame war. :)

Další články z této sekce...

SDÍLET

Hodnocení

OHODNOŤTE ČLÁNEK

Kliknutím na hvězdičku vložíte své hodnocení
Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé. Děkujeme za Váš hlas.

BlogyProfil blogu
With Xbox you can...
* Založen: 5.2.2006 19:31:28
* BlogRank: 1,01
* Přístupů: 50 776
* RSS: RSS zdroj
Redakce blogu

REDAKCE BLOGU

Celkem redaktorů: 1
Toplist